Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Mates PB - Profil | Po 30.8.2010 9:19:21

Inspirace

    jasommato - Profil | Po 30.8.2010 7:06:12

    xmac >> to sa k zveraciku dovtedy asi nedostanem ale ak sa podari dalsej vymeny sa zucasnim

      Royale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 29.8.2010 23:28:58

      LSD >> Libore, já vim že se ti někdy stejská, ale... máš ten doutnák v mouše vážně zapotřebí ?

        xmac - Profil | Ne 29.8.2010 23:22:21

        thym >> Hoď mi pls do SZ adresu .. V týdnu to pošlu ... Zatím jedno tajemné foto :)

          Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 23:22:21

          thym >> ok zase neumím číst :)
          jak se říká, na velkou rybu velká nástraha :)

            thym - Profil | Ne 29.8.2010 23:19:53

            Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 29.8.2010 23:15:57 >> Myslel jsem v porovnání s ostatníma ve swapu... jinak motám občas čtyřky a šestky.

              Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 23:15:57

              thym >> přerostlý? chrostíci u nás mají tak 3cm na délku, někteří víc
              některé exxempláře sem měl na trojce strýmrové...

                thym - Profil | Ne 29.8.2010 23:12:59

                xmac: No tak super, už se na ušmudlánka těšíme :)
                LSD: tvoje práce? pěkná příšerka
                TOKR: vítaj

                Koukám, že zatím samý desítky. Ty moje asi budou trochu přerostlý, ale ... velká ryba chce velkou mouchu, ne? ;)

                  xmac - Profil | Ne 29.8.2010 21:46:23

                  Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 29.8.2010 21:31:09 >> Nj, ani nevíš jak mě to potěšilo, že pošlu něco co funguje :)

                    Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 21:31:09

                    xmac >> a vo tom to je :) líbit se musí rybě a ne rybáři :)

                      xmac - Profil | Ne 29.8.2010 21:29:33

                      thym - >> Tak jsem byl dneska odzkoušet toho chrosťu co jsem ráno umotal a je to žehlička na lipany :) (9Li,1Pd,3Po) ....a přitom je to takový ušmudlaný a bez nápadu :)

                        Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 21:22:04

                        LSD >>jee to tam má i anténku? :)

                          Ma®ekB - Profil | Ne 29.8.2010 21:07:47

                          LSD >> to vypadá jak nějaká musli tyčinka:-)

                            LSD - Profil | Ne 29.8.2010 21:06:41

                            :-)

                              TOKR - Profil | Ne 29.8.2010 20:58:04

                              SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                              1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                              2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                              3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                              4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                              5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                              6. xmac - schránkový chrostík - dřívko, možná písek ... Tiemco 900 vel. 10
                              7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                              8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                              9.
                              10.

                                Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 19:54:51

                                TOKR >> samozřejmě :) zkopíruj si seznam, doplň do něj své jméno a mušku co budeš vázat (schránkový chrostík) a do 15.9. to dostaň poštou k thymovi
                                napiš thymovi SZ ten ti poví víc

                                  vlastec - Profil | Ne 29.8.2010 18:34:06

                                  TOKR >> ještě tam má Thym tři volný místa .

                                    TOKR - Profil | Ne 29.8.2010 18:32:13

                                    Existuje možnost se do swapu zapojit ??

                                      chrostik3 - Profil | Ne 29.8.2010 16:57:12

                                      thym >> O diskvalifikaci nebyla v pravidlech ani zmínka :-)))

                                        Miksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 29.8.2010 16:56:25

                                        chrostik3 >> asi tak nějak :D