- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co vše se dá použít při LOVU NA UMĚLOU MUŠKU???
Na pstruhových vodách od října do listopadu. Nejde o potočáky, ale znám pěknou vodu s okounama, sivenama a dalšíma, ale mušák si kupovat nehodlám. Je to třeba Berkley nymfa nebo ráček (nástraha imitující hmyz nebo jiné organizmy)? Dík
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NRSA - Profil | Pá 4.3.2011 9:59:02
Njehla - Profil | Pá 4.3.2011 9:48:42
NLe Big Mac - Profil | Pá 4.3.2011 9:44:52
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 4.3.2011 9:14:52
NMrknato - Profil | Pá 4.3.2011 8:05:11
Tvoje výstupy by byly normální tak v roce 1995, kdy každý mohl skoro vše, vše bylo k mání za dobré ceny, byla možnost si peníze vydělat, nebo si je půjčit a nevrátit. To se to bowlingovalo, každej nosil bílé ponožky a fialové sako.....
Rybařina, stejně jako běžkování, turistika, houbaření, cyklistika je zbytkem vyplnění volného času, za který se neplatí, nebo jen symbolicky a proto to asi láká si tyto "komodity" rozdělit, přivlastnit a proměnit je ve výrobní prostředky. Stráský na Šumavě chce kasírovat běžkaře, stát uvažuje, že se zbaví lesů, do nich se pak zakáže vstup a vjezd zadarmo. Teď je otázka co bude s rybařinou. Krok 1. zákaz KSČM, aby nesrocovala nespokojence a lůzu a aby poslanec Kováčik nemohl opět zbourat privatizaci rybařiny. Krok 2. privatizovat nebudou banky a nadnárodní společnosti, ale svaz, aby se vyvolalo zdání, že se až tak moc nestalo.......
Jasně, míra demogracie se zjišťuje i podle toho, co si můžeš koupit za peníze, legálně a ne to jen uplácet, tedy ku plné demogracii nám schází toho ještě spousty zprivatizovat. Penze, špitály, školy, silnice, armádu, no a ta rybařina přijde až nakonec, protože ta moc nebude vynášet. Možná ji dá stát někomu jako prezent, místo propisky....
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 3.3.2011 22:44:30
NMates PB - Profil | Čt 3.3.2011 22:40:51
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 3.3.2011 22:36:39
NPstruh27 - Profil | Čt 3.3.2011 22:33:33
NMates PB - Profil | Čt 3.3.2011 22:31:13
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 3.3.2011 22:29:29
Nmildas - Quinn - Profil | Čt 3.3.2011 22:25:10
Nedělej blbýho, víš, jak to Bosanac myslel.
Neznám nikoho, kdo by v souvislosti s duhákem použil slovo "pstruh". Tedy v muškařině.
Nkakr - Profil | Čt 3.3.2011 21:26:18
Mahen se po přečtení Tvého příspěvku v hrobě obrací :-)))
NPike - Profil | Čt 3.3.2011 21:24:14
Dnes se nikdo nepodivuje, že když si jde zahrát tenis, tak za hodinu v hale dá 200 Kč, za vstup do posilovny vysolí stovku, ze měsíční permici litr, bowling ho stojí dvě kila atd. Když chce jít do aquparku, vysolí rodina s dětmi za den litr.
Tyhle činnosti neprovozuje žádných horních deset či sto tisíc, ale plno normálně průměrně vydělávajících lidí. A provozují je tak často, jak jim finance dovolí. a nebo zvolí místo super haly s kobercem levnější nafukovačku s horším povrchem a bez sprch, bowlingovou halu jen s jednou dráhou a hnusným pivem atd.
Takže sice to může vypadat krutě, smutně či nevím jak, ale člověk by to měl vzít tak nějak reálně.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Čt 3.3.2011 21:14:35
Ano, Chachar pomíjí jemné nuance, které dojdou člověku reálnou zkušeností a časem. Jako třeba zodpovědnost vůči rodině, dětem atd. S těmito aspekty střelec už zkrátka přestává být střelcem. Protože najednou má co ztratit, ta zodpovědnost je obrovská a už se nepouští do velkého rizika, jelikož riziku nevystavuje sám sebe.
Třeba je ale Chachar stále svobodný a bezdětný /myslím :-)/ právě proto, že si toto uvědomuje.
Chci tím říci, že přes některé drobné aspekty, které jistě zjistí časem a dalšími zkušenostmi s ním v zásadě nelze nesouhlasit. Gró v jeho podání je trefné, přesné a univerzálně platné.
MRKnato - v zásadě s tvým příspěvkem souhlasím. Ano, až na ten tradičně ublížený závěr. Ne Pavle, kluci z Prahe nejsou tvou zkázou ani zkázou rybařiny, rozhodně ne vždycky a všichni. Až se téhle předpojatosti zbavíš, bude s tebou velmi rozumná řeč.
NMrknato - Profil | Čt 3.3.2011 20:49:20
Slovo podnikatel bych zařadil mezi slova sprostá, spolu se slovy prdel, kokot a čurák. Nahradil bych jej slovem živnostník, nebo názvem statutárního orgánu, který kdo ve firmě zastává.
Kde to žije - muškaření
8:25NPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











