Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Pá 14.1.2011 17:40:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V tuhle dobu si tolik vody fakt nepamatuju na Orlíku za den voda stoupla o metr a čtvrt to je hodně,voda je už v lese a bude asi hůř.Už začali upouštět,ale zase to jde na Prahu.

    Nvahaj - Profil | Pá 14.1.2011 17:32:58

    Labe dnes večer, 6,20 metrů

      Nvahaj - Profil | Pá 14.1.2011 9:04:28

      V Ústí nad Labem zatopený hlavní tah na Prahu pod Tyršovým mostem, kde už druhý rok "slavnostně" budují protipovodňovou vanu. Objížďky přes centrum, centrum ucpané. Labe včera večer kolem 17 hodiny.

        NRazgy - Profil | Ne 24.10.2010 20:23:26

        mám asi tak 30 fotek. od hráze podél Rybářské bašty, kemp Delfín, zátoka, kemp Karel až k Ronaku. Nejvíc bordelu, střepy, plechovky, pytliky a podobný svinstvo - kemp Karel - dá se tam až na pláž autem - kaprařů ráj....

          NRazgy - Profil | Ne 24.10.2010 20:08:46

          K do to zná - neurve. Já tam začal letos po 20-ti letech a vorval. No a po odpuštění posbíral jak hříbky. Nejvíc je krmítek a olova od kaprařů, pak nějagý gumy, streamery a třpytky. wobík nebyl. Ale mám klíče od škodovky včetně defenlocku. šel někdo asi pěšky domů....

            Nvahaj - Profil | Ne 24.10.2010 20:04:03

            Razgy >> Neříká se tam tomu Trhákov???

              NRazgy - Profil | Ne 24.10.2010 19:58:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              431 200 - ODRAVA 1 ÚDOLNÍ NÁDRŽ JESENICE z důvodu opravy hráze snížená hladina o cca 2,5 -3 m vody. po ústupu hladiny past vedle pasti.

                NTWIN 69 - Profil | Ne 24.10.2010 19:40:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                V Hodoníně je klid.Dávám TI sem vzpomínku na červen tohoto roku.Je to elektrárna v HO.

                  Nyvana - Profil | St 13.10.2010 20:35:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  vahaj - >> Narvaný Orlík a to neprší.

                    Nvahaj - Profil | So 2.10.2010 19:47:42

                    visage >> Nekecej...

                      Nvahaj - Profil | So 2.10.2010 19:47:14

                      yvana >> Elektřinu ti zdraží i EON:-)))

                        Nvisage - Profil | So 2.10.2010 19:46:46

                        žbluňk ...

                          NPolnak - Profil | So 2.10.2010 19:46:19

                          je to "kafe"

                            Nyvana - Profil | So 2.10.2010 19:46:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vahaj >> Tak u nás nehospodaří ČEZ,ale EON,jinak Orlas je fakt dost narvaný,není moc míst na chytání a zase plave bordel.

                              Nvahaj - Profil | So 2.10.2010 19:44:18

                              Na Orlíku vodu drží a mírně stoupá, ČEZ si asi dělá zásoby. Labe za dva dny kleslo skoro o metr.

                                NTWIN 69 - Profil | So 2.10.2010 19:37:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dneskaj jsem přejížděl přes Moravu a tady je celkem klid!!!!Doufám,že to tak i zůstane!!!

                                  Nbambus - Profil | So 2.10.2010 19:30:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vahaj - >> hochu je nahore. reka nechytatelna. (ohre)

                                    Nvahaj - Profil | So 2.10.2010 19:22:33

                                    Dnes.

                                      Nvahaj - Profil | Pá 1.10.2010 17:46:23

                                      Od včerejšího večera kleslo Labe o cca 50 cm. Všude ale bordel, bláto a dost bordelu ještě plave. A kormoráni:-(((

                                        Nhering - Profil | Čt 30.9.2010 19:32:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tady máš dnešní Ploučnici,podotýkám už klesla na poloviční průtok oproti včerejšku.Včera jsem neměl sebou foťák a to byl jiný mazec :-)