United Kingdom Style!

Diskuse pro všechny UK-stylefily. Ocením především fotografie. Považujte to za takové kaprařsko-anglické jádro. Pro "ortodoxní" mrkaře, karty nedávám...
Autor diskuse: Metax - Profil , 4.8.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakém typu vody nejraději lovíte?

A) Malý stojatý rybníček, s bahnitým dnem do 5 hektarů.32%

B) Pískovna.17%

C) Rozsáhlé jezero.6%

D) Přehrada.13%

E) Malá řeka.13%

F) Velká řeka (Labe, Vltava)16%

G) Soukromé vody...4%

Od 23.6.2013 hlasovalo 344 čtenářů.

Nobrisek - Profil | Čt 5.8.2010 19:32:39

syny - no jasný ajfele :))

    Nobrisek - Profil | Čt 5.8.2010 19:30:57

    foxxx - kam sem šel, tam sem si tahal jeho knihu (bibli) pak přišla v 96 na Pílské bouřka a bylo po ni:(((

      NPvl - Profil | Čt 5.8.2010 19:30:39

      syny >> :o§))))))))

        NMetax - Profil | Čt 5.8.2010 19:29:42

        Rádoby UK na Labi...

          Nsyny - Profil | Čt 5.8.2010 19:28:56

          obrisek >> asi proto,že je little...:o))

            Nobrisek - Profil | Čt 5.8.2010 19:27:57

            Moja mímu říká Andy........ :)

              Nfoxxx - Profil | Čt 5.8.2010 19:26:51

              obrisek >> Ten pán na obrázku je sám "velký" ředitel firmy Fox, Andy Little.:-)

                NPvl - Profil | Čt 5.8.2010 19:21:10

                syny >> Sestřenice má psíka, stejného jména (Andy) , ale ten na ryby nechodí -pokud vím :o§)

                  NVL.K. - Profil | Čt 5.8.2010 19:19:52

                  syny >> jasně je to Andy L.... "Pytl"-)-)

                    Nsyny - Profil | Čt 5.8.2010 19:18:03

                    VL.K. >> ten pán je poněkud " malý ",tuším že mu říkaly Andy...:o))

                      NVL.K. - Profil | Čt 5.8.2010 19:12:34

                      zajda f >> ale jdi ty lišáku copak jsi nepoznal ... (hádej kdo to je)... já mu říkal Pytl-)-)

                        Nzajda f - Profil | Čt 5.8.2010 19:10:38

                        VL.K. >> že by nějakej lišák-))

                          NVL.K. - Profil | Čt 5.8.2010 19:07:46

                          zajda f >> ty jsi, ale neználek-)-)

                            Nzajda f - Profil | Čt 5.8.2010 19:06:12

                            obrisek >> já nevím kdo to je

                              NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 5.8.2010 19:05:15

                              syny >> luxusní fotky :-)

                                NMetax - Profil | Čt 5.8.2010 19:01:28

                                Děkuji pánové za krásné fotky...

                                  Nsyny - Profil | Čt 5.8.2010 18:52:23

                                  10

                                    Nobrisek - Profil | Čt 5.8.2010 18:51:42

                                    Že neuhodnete,kterýpak to je UK king ?

                                      Nsyny - Profil | Čt 5.8.2010 18:50:46

                                      9

                                        Nsyny - Profil | Čt 5.8.2010 18:49:47

                                        8