výroba zahradního rybníčku

dobrý den chtěl bych si vyrobit rybníček a nevim jak udělat výpust prosim vás poradili bystemi případně kdybiste dali fotky děkuji
Autor diskuse: VERŇÁK - Profil , 24.7.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndan.B - Profil | Ne 25.7.2010 18:27:45

Mnel bysem dotaz jak řešíte filtraci ?

    NRO:-(man)-: - Profil | Ne 25.7.2010 18:11:59

    jambo >> a měníš někdy vodu nebo ne?

      NVERŇÁK - Profil | Ne 25.7.2010 18:05:11

      jambo >> no dneska sme ze strejdou začli stavět

        Njambo - Profil | Ne 25.7.2010 11:30:45

        : vydrák >> :-vydrák - 25.7.2010 11:24:54 >> díky, no už je to docela dobře zarostený,tak sem tam něco musí i ven, dokonce už po dva roky zahnízdil pár březňaček pod borovičkou. Ale musel jsem je zradit ,abych předešel pozdějšímu masakru.

          N:-vydrák - Profil | Ne 25.7.2010 11:24:54

          jambo >> Máš to tam moc hezký.Krásná zátiší.

            Njambo - Profil | Ne 25.7.2010 11:14:42

            yvana >> no když je dost velká a má dost velký hlad, dost těch kojáčků ti ubyde .

              Nyvana - Profil | Ne 25.7.2010 10:08:04

              blecha39 >> Nerozumým teď tomu.Mám tam plno žab a právě minulý týden se tam objevila dost velká užovka.Zatím jsou tam ryby všechny,třeba se odstěhuje.

                Nblecha39 - Profil | Ne 25.7.2010 10:01:38

                yvana >> neni to doma na rybnicku

                  Nyvana - Profil | Ne 25.7.2010 9:56:38

                  Majsher >> ! KODEX ! - 25.7.2010 9:53:29 >> To si děláš legraci,mám tam nové koi kapříky.

                    N! KODEX ! - Profil | Ne 25.7.2010 9:53:29

                    yvana >> do 20ti cenťáků se do ní myslím v pohodě vejde...

                      Nyvana - Profil | Ne 25.7.2010 9:41:04

                      jambo >> No jak asi velké dokáže sežrat?

                        Njambo - Profil | Ne 25.7.2010 9:36:50

                        yvana >> ahoj, velkým určitě né, ale malé rybky budou jistě na jídelníčku .

                          Nyvana - Profil | Ne 25.7.2010 9:33:51

                          jambo >> Máš mockrásný jezírko,chtěla jsem se zeptat,když tam máš občas tu užovku,nemůže nějak ublížit koi kaprům?

                            Njambo - Profil | Ne 25.7.2010 9:28:27

                            VERŇÁK - >> Tak co jdeš do toho, nebudeš litovat věř .

                              Njambo - Profil | So 24.7.2010 19:56:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              co se týká živého tvorstva,tak ryby se množí, 1m užovka obojková se někdy vyskytne, ledňáček drahokam našich vod si taky něco ukořistí a nespočet ptactva při raních koupání .....

                                Njambo - Profil | So 24.7.2010 19:51:32

                                je třeba stále něco zlepšovat...

                                  Njambo - Profil | So 24.7.2010 19:49:49

                                  pohled...

                                    Njambo - Profil | So 24.7.2010 19:48:35

                                    časem to bude ještě lepší....

                                      Njambo - Profil | So 24.7.2010 19:47:18

                                      bez toho by to nebylo ono...

                                        Njambo - Profil | So 24.7.2010 19:45:58

                                        zeleň a kámen ....