- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zabavená povolenka za lov po půlnoci
včera respektive dneska ráno (00:50hod) mi porybný na Labi 20 zabavil povolenku za chytání přes noc...
Máte někdo zkušenosti s tím jak se to řeší, popř. jaké jsou sankce?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NJaromírek - Profil | So 24.7.2010 9:52:50
NDarcy - Profil | So 24.7.2010 9:44:59
Nkakr - Profil | Pá 23.7.2010 22:48:19
píšeš - musí a ne může...
Holt profi stráž se musí zaplatit,to je jediný důvod proč se to stáhlo do Brna.
Napiš jediný důvod, proč by měl Kú podporovat o.s. Kalousek by nám mohl také přispět, ne??
Uvedu Tě do reálu, náklady na trestance nese MRS. Kú dostane trestance naservírovaného na stříbrném podnosu,(hlášení RS, Oznámení o přestupku), náklady na poštovné nese MRS a z pokuty nemá ani halíř, tak je to...
NFRANK71 - Profil | Pá 23.7.2010 20:46:42
Nkakr - Profil | Pá 23.7.2010 20:13:39
No vidíš jak jsi prohlédl. V MRS máme také krajské úřady mimo Brno, tedy pokud je přestupek spáchán na revírech Kú vysočina, Kú Olomouc, Kú Zlín, tak se se pochopitelně přestupky projednávají tam.
Je ale dost velký rozdíl mezi Krajským úřadem, nebo Obecním úřadem (jak jsi napsal), který k projednávání přestupků nemá kompetenci.
Než něco napíšeš, tak si ověř zda neblábolíš.
Jako další blábol lze totiž nazvat Tvůj názor na financování profi RS. I když by bylo velmi příjemné, pokud by byla financována Krajskými úřady.
Bohužel není....
NFRANK71 - Profil | Pá 23.7.2010 19:53:55
Nkakr - Profil | Pá 23.7.2010 16:08:52
Ano panáčku, Brno nepodléhá pragocentrismu, nenechává přestupky projednávat obecním úřadem, dle bYdliště trestance, neb žádný obecní úřad nemá k projednání přestupku kompetenci.
Jsi poněkud zmatený a nevíš co píšeš.....
NFRANK71 - Profil | Pá 23.7.2010 15:08:26
Nkakr - Profil | Pá 23.7.2010 13:35:51
Milý hochu, tak ještě jednou.
Vím, je to na tebe hodně složité, raději čti vše tak asi pětkrát a dělej si poznámky. To pomáhá i velkým zabedněncům.
Jsem si jistý, že MO Cheb není uživatelem revírů MRS a tudíž nemůže republikovou (ČRS+MRS) povolenku vydat, kapišto!! Zákon dovoluje,jak jsi správně napsal vydávat povolenky jen uživatelům revírů. Nebo že bych se mýlil a MO ČRS Cheb vlastní dekrety revírů MRS?? To snad ne?
Ale garantuji, když RS MRS zadrží na revírech MRS republikovou povolenku vydanou ČRS a MRS, která je vyzvednuta v MO Cheb, tak povolenka skončí kde?
No přece v MRS, to dá rozum, můžeš kopat jak chceš. A víš kde zaplatíš pokutu za přestupek??
Taky v Brně panáčku v Brně.......
Ntomfisherman - Profil | Pá 23.7.2010 13:06:15
Na povolence je potvrzené, že to vydal ten či onen, tak RS to posílá jemu. Takže když to bude celorepubliková vydaná např. MO Cheb, tak MO Cheb, když tam bude MO Brno, tak MO Brno.
Jednou to potvrdíte na papír, tak smůla!!!
Tak si to tam srovnejte a dodržujte předpisy a nematlej tu krávoviny.
Nkakr - Profil | Čt 22.7.2010 11:16:32
Milý hochu, tak znovu.
Výraz prodej se prosím nikde v zákoně nevyskytuje, je to pouze výplod Tvé bujné fantazie.
§13 : (9) Povolenku k lovu pro dané rybářské revíry vydávají uživatelé rybářských revírů
zpravidla za úplatu
Kdopak je asi uživatelem revírů v MRS?? Nebudeš tomu věřit, ale je to MRS.
Kdopak může vydat povolenku?? Nebudeš tomu věřit, ale uživatel revíru, zase MRS.
Tak to už máme 2x zákon 2x MRS a furt nikde žádná trafika. se by se naši zákonodárci pomýlili??
Komu doručí zadrženou povolenku RS MRS??
No přece tomu, kdo ji vydal, vydat ji může ze zákona jen uživatel revíru, tedy zase MRS.
Žádná trafika povolenky nevydává, ani nemůže. Pouze výdej zprostředkovává za úplatu. Nic není zadarmo.
S čím tentokrát kolega tomfisherman nesouhlasí??
NMrknato - Profil | Čt 22.7.2010 10:58:20
Ntomfisherman - Profil | Čt 22.7.2010 10:46:18
Nkakr - Profil | Čt 22.7.2010 10:15:54
Nedupej ,zvýší se Ti tlak.
Na našem webu můžeme mít napsáno cokoli, je to naše interní záležitost.
Jen naprostý zabedněnec nepochopí, že povolenky vydává uživatel revíru a tím je MRS.
Zadržená povolenka se tudíž vrací tomu, kdo ji vydal a to je Hujer kdo?
No přece MRS.
MO Horní Dolní, ani trafika, ani penzion nemohou povolenky vydávat, neb jim to zákon neumožňuje.
Má trpělivost s Tebou je bezbřehá, čekám s čím vyrukuješ dále.....
NMrknato - Profil | Čt 22.7.2010 10:08:13
NJaromírek - Profil | Čt 22.7.2010 9:46:33
NMrknato - Profil | Čt 22.7.2010 9:46:22
Ntomfisherman - Profil | Čt 22.7.2010 9:42:11
Ntomfisherman - Profil | Čt 22.7.2010 9:36:19
Jinak nechtěj, aby v zákoně byl výklad slova vydal či prodal!!!
V zákoně je, že RS doručí povoelnku tomu, kdo ji vydal a na povolence je potvrzeno razítkem a podpisem, kdo ji vydal, tak o čem je řeč? Kdyby na povolence bylo prodal, tak už by to bylo asi něco jiného.
NFlip - Profil | Čt 22.7.2010 9:22:49
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











