- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde koupit levně gelovou bateriji?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NBoris1 - Profil | Po 21.5.2012 7:37:44
Nnovaroma01 - Profil | Pá 18.5.2012 21:26:48
NGRUPA - Profil | Pá 18.5.2012 20:25:42
NBoris1 - Profil | Pá 18.5.2012 20:23:18
Díky.
NGRUPA - Profil | Pá 18.5.2012 20:14:31
NBoris1 - Profil | Pá 18.5.2012 20:03:01
http://www.hawaj.cz/nabijecka-trakcni-baterie-58.html
NP!F - Profil | Pá 18.5.2012 19:46:50
NBoris1 - Profil | Pá 18.5.2012 19:43:45
NGRUPA - Profil | Pá 18.5.2012 19:28:30
NVendys 65 - Profil | Pá 18.5.2012 18:41:06
Čauves,STARLINE jsem taky měl a byla to nejhorší baterie co jsem kdy měl ( výdrž 3,5 roku a koupeno v AUTO KELLY ).V práci používáme BANER a v pohodě.
NVendys 65 - Profil | Pá 18.5.2012 18:37:14
Čauves,já používám autobaterii 72Ah,měl jsem jí na výkend na Orlíku.Používal jsem ji jak s motorem 50Lb tak i k echolotu a za výkend jsem ji nevytřískal,tak si myslím,že by tě měla stačit,ale dá se to i spočítat,spotřeba motoru a kapacita baterie a při rychlosti člunu si spočteš,jak dlouho ti vydrží.
NBandog - Profil | Pá 18.5.2012 18:24:24
NGRUPA - Profil | Pá 18.5.2012 18:15:42
Ahoj
já koupil baterii i nabíječku myslím zde: http://www.elektrolode.cz/10209-agm/22807-haze-hzb-12-135-agm-hermeticky-uzavrena-bezudrzbova-/
Mám 135-ku a zatím jsem jí ještě nikdy, nikde nevybil úplně do dna.
110 by měla asi stačit. Má celkem slušnou váhu, ta moje váží tuším 45kg, :-(
NBoris1 - Profil | Pá 18.5.2012 8:09:00
NBoris1 - Profil | Čt 17.5.2012 22:49:54
Všem díky za info.
http://cpshop.webshops.cz/trakcni-baterie-varta-hobby-12v-110ah-p-4256.html
NGRUPA - Profil | Po 2.8.2010 22:37:55
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.8.2010 22:36:19
NMarianos - Profil | Po 2.8.2010 22:33:32
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.8.2010 22:29:46
NGRUPA - Profil | Ne 25.7.2010 21:28:59
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 25.7.2010 10:40:39
NRST - Profil | Pá 23.7.2010 7:23:21
NRoberto2 - Profil | Čt 22.7.2010 20:42:32
NMarianos - Profil | Čt 22.7.2010 15:30:38
Ale zkoušel jsem jet jenou na 2-ku a ujel jsem odhadem 3km a baterka měla pořád nad 12V, takže to pořád bylo dost na nějaké to popojíždění.
Teď nevím na kolik může "klesnout" trakční baterka, eventuelně jezdit až "do dna".
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 22.7.2010 15:23:42
NMarianos - Profil | Čt 22.7.2010 15:17:56
NMarianos - Profil | Čt 22.7.2010 15:07:34
Oprava má rozsah 20 - 160 Ah.
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 22.7.2010 14:44:40
RST - 22.7.2010 13:29:06 >> teraz pozeram porovnania AGM vs. GEL, agm vie robit vsetko to co gel za mensiu cenu, takze upravujem:
HAZE HZB 12-120Ah - AGM - hermeticky uzavřená, bezúdržbová
NRST - Profil | Čt 22.7.2010 13:38:17
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 22.7.2010 13:33:39
NRST - Profil | Čt 22.7.2010 13:29:06
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 22.7.2010 12:46:22
http://bit.ly/bBPPoy
a nabijacku asi tuto :
http://bit.ly/9qH3gf
NMarianos - Profil | Čt 22.7.2010 12:34:42
AGM : elektrolyt je napuštěn ve skelném rouně.
A možná to bude do budoucna i podmínka na některých vodách.
Mám 120Ah 12V AGM za 5.300,-kč a nabíječku s přepínačem na Pb WET a Pb GEL s rozsahem 20 - 130Ah.
NRST - Profil | Čt 22.7.2010 5:43:35
NRST - Profil | Čt 22.7.2010 5:42:37
NRoberto2 - Profil | St 21.7.2010 20:57:19
NCarlos - Profil | St 21.7.2010 20:14:38
NRST - Profil | St 21.7.2010 20:00:01
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.7.2010 19:53:44
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.7.2010 19:48:06
NRST - Profil | St 21.7.2010 19:45:12
Ta nabíječka co používám umí gelové baterie, je řízená mikroprocesorem a v každém okamžiku nabíjení hlídá jak nejvhodnější nabíjecí proud tak i napětí.
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.7.2010 19:36:58
NRST - Profil | St 21.7.2010 19:23:20
K těm specifikům- nerozumím otázce.
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.7.2010 15:51:33
N(bedna) - Profil | Út 20.7.2010 14:09:16
NMartin Matuš - Profil | Út 20.7.2010 13:33:00
NRST - Profil | Út 20.7.2010 13:32:25
S tou Minkotou sem jen popsal zkušenost mého kamaráda.
NRST - Profil | Út 20.7.2010 13:28:59
NUnca - Profil | Út 20.7.2010 13:28:52
NMartin Matuš - Profil | Út 20.7.2010 13:27:42
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













