Chytání kluka na jeden prut

Možná, že to už tady bylo, ale jak to je s chytánim čtyřletého syna, když ho nechám chytat na jeden svůj prut (samozřejmně bez povolenky)? Jedni říkaji, že jo, druzí zase, že ne. Tak nevím, ať se u vody nehádam z RS. Kdo má s tím už zkušenost? Díky.
Autor diskuse: sobotas - Profil , 8.7.2010 všeobecné - ostatní

Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:52:09

tuzemak >> Slusnych je vetsina???:-))))))))))))))

    Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 12:51:27

    tuzemak >> takových se zbavíme - to zní nějak podivně,obráceně -nebylo by lepší se zbavit RS ,která nic nedělá ???

      NRST - Profil | Pá 9.7.2010 12:51:09

      kopr69 >> V případě že chytíš 4.letého kluka jak chytá na jeden prut ryby se svým otcem, který v té době chytá také na jeden prut. Komu sebereš papíry? Otci a za co že loví na jeden prut? Nebo snad synovy který papíry nemá? Skus mi na to prosím odpovědět.

        NKukyn - Profil | Pá 9.7.2010 12:51:04

        kopr69 >> Hranice jsou dané, ale Ty si záměrně vybíráš tvrdší sankce, než jsi zavázán zákonem. To je to, co se Ti snažím sdělit. Asi už nemá cenu se o cokoliv pokoušet. Hodně štěstí a ať Tě maj lidi rádi.

          Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:49:13

          kopr69 >> ale nás slušných je větčina a věř,že když se snažíme získat zapálený nový členy házíš nám svým postojem klacky pod nohy...

            NSOPTIK 52 - Profil | Pá 9.7.2010 12:48:58

            kopr69 >> ahoj,já Ti to řeknu takhle.Byl jsi na vojně?jestli ano,tak asi víš,jaký jsi si udělal názor na vojáka z povolání,který tě zastavil jen proto,že v tom parrnu nemáš čepici.Rozumný,tě jen napomenul,nebo to přešel.Ten vyznavač a strikní dodržovatel předpisů,ten tě klidně dal do hlášení.Píšu to jen proto,aby jsi si uvědomil podstatu nařízení,ale také zůstal člověkem.Předpisy tady nejsou proto,aby z nás dělali nástroje výkonu kdejaké myšlenky.Ten určitý předpis byl dělán,aby se něco vyřešilo.Zneužívání atd.Ale to ,jestli nechám chytat synka,nebo vnouče,tak určitě mezi důvody nepatřilo.

              Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:48:06

              kopr69 >> já ho neporušuju a věř,že odemně se ho nedočkáš,nybylo by radno se nad tím zamyslet???

                Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:47:22

                Ja tu svuj nazor napsal a kdo ma jiny tak mu ho neberu a vy mi zase neberte ten muj.Dekuji.

                  Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:45:43

                  tuzemak >> Neni kam couvat,hranice jsou dany.Presne jak jsi napsal.POMAHAT A CHRANIT.Ne pytlaky ale nase reviry pred nimi.

                    Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:43:41

                    Kukyn >> Jsem zvykly ze obdiv u tech co porusuji zakony nesklidim

                      Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:41:49

                      kanic >> chce být tvrdý??at´ je,teď už nemůže couvnout,blbě by to tu vypadalo.,asi by u tebe nedostal červený puntík že...věř,že takovou RS tu nepotřebujem a věř,že takový se brzo zbavíme,ano dohlížet dodržování zákonů,ale honit si ego na nastávajících členech nééééééé!!!!!!!!policie má nálepku na autech:pomáhat a chránit,neslušelo by takovým jako je kopr a jemu podobní:buzerovat a buzerovat???slušně se ptám,záměrně nepíšu o citech protože neví co to je...

                        Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 12:39:45

                        tuzemak >> na svůj názor máš právo,jen jestli je správný,já si myslím,že ne - to je zase můj názor

                          Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:38:10

                          kanic >> možná ti to tak připadá,já sem jinýho názoru,určitě ne zkreslenýho..

                            Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:37:39

                            kopr69 >> tak co je lepší,kluk aby se snažil něco pochytit od tátu u vody nebo něco chytit v parku na lavečce potažmo někde v nějakým feťáckým doupěti????už se konečně probuď RS...

                              Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 12:37:21

                              tuzemak >> nemyslel,máš zkreslený názor

                                Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:35:32

                                kanic >> hmmm asi máš pravdu,buzerovací kontrola,tak si to myslel že:o)))

                                  Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:35:24

                                  tuzemak >> Nikdy nikoho nebuzeruji jen dohlizim na dodrzovani predpisu nic vic a nic min.

                                    NKukyn - Profil | Pá 9.7.2010 12:35:05

                                    kopr69 >> U Kanice jsem si toho všiml, ale to má s tebou prd společného, protože Ty ses svévolně rozhodl být přísnější, než je norma prováděcí vyhlášky. Jsi v mezích, ale zásadnější, než je nezbytně nutné. Tvoje touha po spravedlnosti je roboticky přesná, nicméně zbytečně tvrdá. Ale asi nemá cenu Ti vysvětlovat něco, co nechceš pochopit, protože se bojíš riskovat být příjemný. Kam by šla Tvoje autorita, že? A přitom obzvláště v tomto případě by těch prvních pár roků stačilo (než si děti MOHOU ten lístek udělat). Já svým dětem dám v 8mi letech na výběr. Chceš chytat? Udělej si lístek, jinak máš utrum. Ale do té doby...
                                    To co teď děláš (vyhánět od vody rodiče s dětmi na soukromáky) po Tobě vlastně ani zákon nechce, protože Ti dává možnost požívat výtku. Jenže Ty jsi se rozhodl jinak. Je to Tvoje volba, ale obdivu za ni moc neočekávej.

                                      Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:33:14

                                      Geneticist >> Tak to si pis.Kdyz ti prorezou gumy na aute za to ze jsi privolal PČR na bandu pytlaku nebo proslapnou strechu za to ze jsi odebral povolenku sportovnimu rybari za podmerecne kapry to chce silne nervy.A malo kdo tady si to dovede predstavit v praxi.Vetsinou ta predstava je takova ze prijde jeden clen RS na kontrolu,koukne z dalky na povolenku a s podekovanim odchazi pryc ale je to trosku jinak.

                                        Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 12:32:33

                                        tuzemak >> co nazýváš buzerací ???nepleteš si to náhodou s důslednou kontrolou ???