Chytání kluka na jeden prut

Možná, že to už tady bylo, ale jak to je s chytánim čtyřletého syna, když ho nechám chytat na jeden svůj prut (samozřejmně bez povolenky)? Jedni říkaji, že jo, druzí zase, že ne. Tak nevím, ať se u vody nehádam z RS. Kdo má s tím už zkušenost? Díky.
Autor diskuse: sobotas - Profil , 8.7.2010 všeobecné - ostatní

Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:28:15

kopr69 >> ale u nás RS tak nebuzeruje jako ty,u nich je rybařina koníček a né vedlejší kšeft,oni mají srdíčko tam kde ho mají mět..

    Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:26:50

    kopr69 >> škoda že se nedržíš jen bodu 3,zamluvil bych ti u zadavatele poděkování,doufám,že tě nikdy nepotkám u vody,to raději zahodím pruty do vody a peláším co mě nohy stačí,protože seš schopnej mě buzerovat zbytek dne....

      Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:26:08

      tuzemak >> Ja dbam na to aby se dane predpisy dodrzovaly.Ty je muzes na schuzi vasi MO zmenit.Udelal jsi to?

        Nmalinko - Profil | Pá 9.7.2010 12:25:05

        hraji >> Ne vsechny zakony jsou, vicemene jako jakekoli lidske dilo, propracovane do vsech detailu. A i to dite by melo vedet, ze existuje moznost trosku obejit nesmyslnou vyhlasku, ale musi taky vedet, ze za to musi nest nasledky.

          Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:23:31

          Kukyn >> Bod 1 jsem pouzival take ale jen prvnich par roku nez jsem zjistil ze je uplne k nicemu a rybari reaguji az na bod 2.Proto jsem ho uz pred lety vypustil.
          Je jen na RS jak posoudi prestupek a jak jej bude resit.
          Skoda ze sis nevsiml u kanice v jeho prispevku toho zasadniho (Já to ve své organizaci toleruji tak...)Ja mam bohuzel jen jeden metr pro vsechny a tim merim Pepovi,Karlovi i Jane stejne a je mi jedno jestli je to u nas,v Brne a nebo v nejake Lhote.

            NLauri - Profil | Pá 9.7.2010 12:23:09

            kopr69 >> běž do politiky a máš můj hlas, jen kdyby bylo víc takových

              NVelrybář - Profil | Pá 9.7.2010 12:21:02

              kopr69 >> nic ve zlém. O tom je demokracie - co člověk to názor.

                NGeneticist - Profil | Pá 9.7.2010 12:19:59

                kopr69 >> Na takovou práci RS asi opravdu musí mít člověk žaludek...

                  Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:10:38

                  Velrybář >> Skoda ze jsi necetl vsechny me prispevky.

                    Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:10:10

                    kopr69 >> a co ty jako RS dělá proto aby nesmyslně jak píšeš nemusela buzerovat caparta u vody????evidentně se v tom vyžíváš...

                      Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:08:51

                      raduch >> Tak to bych se take rad zasmal ale urcite bych mu nerekl pred kolegy z RS ze muze chytat az odejdu.Rekl bych at se zepta tatinka.
                      Proste si nejake pochybeni nemuzu dovolit protoze obratem je mi to vytknuto ze za nejaky prestupek odeberu povolenku a sam pak k prestupku nabadam a nebo jej sam podporuji.
                      Zakony jsou spatne ale jsou tu proto aby se dodrzovaly.Udelejme neco proto aby se zmenily a ne jen o tom kecat na MRKu.

                        NKukyn - Profil | Pá 9.7.2010 12:04:21

                        kopr69 >> doporučené řešení příloha 3 Jednacího řádu ČRS platného od 06.11.2008
                        - 1, výtka na místě
                        - 2, kárné opatření napomenutím,
                        - 3, odnětí povolenky na 2-5 měsíců.
                        PROČ TO TEDY NEŘEŠÍŠ TAKTO?
                        V tom všem, co jsi napsal, bo d 1 nějak chybí. Co ho začít při takovýchto příležitostech používat?Taky se v jednom vyjádření oháníš profi stráží, ale zdá se, že jsi "spravedlivě" přísnější než oni (viz Kanic). Několik lidí Ti tady psalo o citu a srdíčku. Zapoj to do svého spravedlivého těla a bude s tebou fajn.

                          Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:03:03

                          Lauri >> Pokutu bych zaplatil a rekl bych si ze jsem de*il-moje chyba.Priste uz by se to nestalo.Cim to asi bude ze jsem nikdy zadnou nedostal a mel vzdy vse v popradku?
                          Nevidim duvod proc prekracovat rychlost,proc nemit v aute lekarnicku nebo proc jezdit ozrali.

                            NVelrybář - Profil | Pá 9.7.2010 12:01:47

                            korp69 >> Každý zákon se musí vykládat podle jeho ducha, nikoliv dogmaticky pouze podle jeho litery - píšou ho lidé a je v nich spousty chyb a protimluvů. Jestliže nejste shopen citu v této oblasti a nedokážete rozlišit smysluplné hájení zákona od nesmyslné byrokracie, měl by jste z RS odejít. Upřímě řečeno pokud bych na takovou RS jako Vy natrefil a za lov dítěte by mi bylo odebráno povolení, už bych asi o členství v ČRS nestál. Navíc, pokud se tak úskostlivě držíte zákonů, potom jistě znáte přesnou hranici mezi lovem a manipulací s prutem jako takovým. Je dítěti dovoleno točit kličkou u navijáku a držet prut, který je prokazatelným vlastnictvím daného rodiče? Kdo tady vlastně tvrdí, že ty děti "loví"? Ony si prostě si hrají s takovou dlouhou věcí. A nechal bych na zástupy advokátů dokázat, že vlastně "provádí rybářské právo" :)

                              Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:00:51

                              kopr69 >> hmmm od tebe to sedíí někomu říkat,že neví co píše,hoň so dále svoje ego jako RS,dostaneš bodíky a budeš vyhodnocen na vaší schůzy jako nejlepší RS,bohužel základna si o tebe už ani to kolo neopře ha háááá

                                Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 11:58:39

                                tuzemak >> Myslet si muzes co chces.Jen skoda ze nevis o cem pises.

                                  Nraduch - Profil | Pá 9.7.2010 11:56:21

                                  kopr69 >> Jasný,víš jak to chodí u vody. Některej táta málem spadne do vody jak tahá klukovi prut z ruky, a některej ti místo pozdravu řekne, že otravuješ :-) Ale zažil jsem, že se asi pětiletý špunt zeptal jestli může chytat až odejdu z tý "propadený" kontroly. Tak to jsem smíchem spadl do vody málem já. A otec byl zralej na nitrák.

                                    NLauri - Profil | Pá 9.7.2010 11:54:25

                                    kopr69 >> ne to netvrdím, ale jsou věci, které se dají přehlídnout. Chytání čtyřletého kluka za dozoru otce rybáře bych jako RS přehlídl bez rozmýšlení.
                                    Kdyby si jel v obci rychlostí 51km/hod a policie čr by ti vzala dva body a dala pokutu dva tisíce, tak by se ti to asi nelíbilo. Tím chci jenom říci, že jsou věci (které nikomu nezpůsobí škodu a ani nijak neublíží) nad kterými se dá přimhouřit oko.

                                      Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 11:52:14

                                      kopr69 >> jen tak naokraj kolego,proč děláš RS,že tě baví rybařina nebo že si chtěl a stále to tu dokazuješ,že seš někodo,ne obyčejný rybář???pokud čtu větčinu tu reakcí řekl bych že to druhý,bohužel nejseš sám RS která si díky nějaký placce honí ego,zkreslenou představu o práci RS nemám tomu věř,mám hodně známých co RS dělají,a chovají se lidově,prostě mají kus srdce na správným místě,to o tobě říct s politováním neřeknu,to nejní psí kus,to je jen cit pro správnou věc,který dítě bude čekat do 8 let než může získat rybářský papíry???žádný nebo malé procento,větčina smrdí u PC nebo bude zkoušet nějakou tu drogu,takový ty si přeješ svoje nástupce???já ani náhodou...

                                        Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 11:50:22

                                        raduch >> Ja to resim zapisem o prestupku do povolenky ale jen v prvnim pripade.Pri druhem prestupku ma lovici smulu.
                                        Nejsem z tech co za sebemensi poruseni zakonu hned odebiraji povolenku ale poradek musi byt.