Chytání kluka na jeden prut

Možná, že to už tady bylo, ale jak to je s chytánim čtyřletého syna, když ho nechám chytat na jeden svůj prut (samozřejmně bez povolenky)? Jedni říkaji, že jo, druzí zase, že ne. Tak nevím, ať se u vody nehádam z RS. Kdo má s tím už zkušenost? Díky.
Autor diskuse: sobotas - Profil , 8.7.2010 všeobecné - ostatní

Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 13:17:20

kanic >> hmmm,tvůj názor ti neberu,jako příklad ti to nestačilo,naštěstí ti rozumní to pochopí,stebou to už jen půjde z kopce,vychovávej dál takovou RS,na tu čekáme už 20let,sbohem....

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 9.7.2010 13:16:05

    kopr69 >> musím tě podpořit, dle mého názoru postupuješ správně a některé reakce zde na tebe jsou hodně úsměvné.

      Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 13:15:47

      kopr69 - 9.7.2010 13ty si tu začal mlet o autech,probraný já sem,ty se ztý letargie nikdy už neprobudíš pane chytrej a důslednej!!!!!

        Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 13:15:24

        Take to tak vidim

          Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 13:14:03

          tuzemak >> začínáš psát nesmysly

            Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 13:13:30

            tuzemak >> A ja myslel ze se bavime o porusovani zakonu a zatim je to o zakazech rodicu diteti ktere si chce hrat s autickem.Prosim te uz se prober.

              Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 13:11:15

              kanic >> njn ale jak koukám kolem vody,a věř,že tam bývám často,tam kde máte být vás nikdo nenajde,tam kde otec se snaží klukovi něco předat sletíte se jako vosy na cukrlátko,to je hrdinství že ha háááá

                Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 13:09:26

                tuzemak >> právě proto,že žiju v realitě a pohybuju se okolo vody neustále

                  Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 13:07:52

                  kopr69 >> až ti budu chtít zmlátit pošlu na tebe svoje gorilky,nebudu si špinit ruce,samo že odvoláním,chlape už zase hodně hulíš ha háááá

                    Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 13:06:53

                    kanic - 9.7.2010 13:01:23panebože kde pořád žiješ?? samý trest,copak ustně nejní napomenutíí??pořád by jste lidem trhali hlavu,když neudělá RS zápis nekoná podle zákona???

                      Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 13:06:03

                      tuzemak >> Tim ze se zbavite takove RS jako jsem ja jsi myslel odvolani nebo fyzickou likvidaci?To mi nekoho pripomina z nedavne doby.
                      Muzes mi zase ty napsat kde jsem psal o tom ze za tenhle prestupek odebiram povolenku????Predem dekuji.

                        Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 13:04:59

                        kopr69 >> já ti něco napíšu,připoměl si mě jednoho známýho,měl kluka,už se ho zřekl bohužel,od mala ho zajímal sport,kolo motorky auta,prostě vše co zajímá kluky,věčně mu říkali s manželkou,tam nechoď,to nedělej,umažeš se,rozbiješ si koleno atd,prostě samý zákaz,kluk nelenil a jak dorostl seděl věčně u PC a chytl se feťácký party,dnes je sněho totální troska na pokraji smrti jen díky nesmyslným zákazům od rodičů,tvoje počínání u vody z nezletilýma klukama mě to velice připomíná,chováš se jako jeho rodiče,vše zakázat a povolit jen to co chceš ty sám,díky,ale na tento tvůj názor sem musel reagovat,udělej si sám obrázek o tvým chování jako RS,naschle...

                          Nkanic - Profil | Pá 9.7.2010 13:01:23

                          tuzemak >> s tím odebíráním povolenek to není tak horké,ale ústní napomenutí je k ničemu,z toho si nikdo nic nedělá a proto je v každém případě dobré udělit alespoň zápis

                            Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:59:46

                            kopr69 >> ale já ti nevyhrožoval,můžeš mě to napsat jak sem ti vyhrožoval???

                              Ntuzemak - Profil | Pá 9.7.2010 12:58:19

                              kanic >> ale já se tu nebavím o těch co nic nedělá,já se tu bavím o těch,co to už trošku přehánějí,má možnost ustně pokárat,ale on ne,on sebere noty,opravdu má cit ha hááááá

                                Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:56:57

                                tuzemak >> Nic jineho nez slaboduche vyhrozovani jsem od tebe necekal.

                                  NRST - Profil | Pá 9.7.2010 12:55:54

                                  kopr69 >> Stačí dík.

                                    Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:55:32

                                    Velrybář >> Rozumny nazor.

                                      Nkopr69 - Profil | Pá 9.7.2010 12:54:31

                                      RST >> Povolenka je v tomto pripade jen jedna ale tu neodeberu.Staci takova odpoved?
                                      Ptate se stale na to same a porad dokola.Precti si to nize.Diky.

                                        NVelrybář - Profil | Pá 9.7.2010 12:53:10

                                        Já si myslím, že tato diskuze už nemá cenu. Ten kdo chce nechat své děti chytat, něchť je nechá a následky si přičte sám (já je ponesu statečně). Ten kdo se bojí a nechce nechat své děti chytat, ať se bojí a následky si zase přičte sám (děti to nepochopí a je větší šance, že je to pak nechytne).