MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

Nkat - Profil | Čt 17.6.2010 7:24:42

zatim o hovnu jedno z nejhnusnejsich mistrovstvi a ty jejich trubky ....to muze bejt jenom v africe negri se nezaprou ...koukam v praci jinak bych se na nic nedival

    Nkubah - Profil | Čt 17.6.2010 7:21:01

    KóĎA >> "Úúúú, to byl pane zákrok! Tak ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy."

      Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2010 5:44:18

      KóĎA >> ragby je v bývalých britských koloniích sportem spíše elitním. Hrají ho kluci na prestižních školách a univerzitách. Odtud se rekrutují jednak hráči, ale i diváci a ti, co se o to zajímají. Nehraje se to po ulicích. Neplatí beze zbytku, ale ten vliv na podobu toho sportu je velký. To není hra pro plebs. Něco málo o tom vím, polovina mojí rodiny pochází právě z těchto zemí (Austrálie, JAR, Anglie...)

        Nfarevelak - Profil | St 16.6.2010 22:54:00

        F16 >> Blbá rada , taky rada . Co to je za fotbal bez diváckých emocních projevů?? Že to na stadionu hučí jak v úle,to dál nesleduju. Nejsem hluchý, abych seděl u TV se staženým zvukem. Pěkně blbý argument.

          NKóĎA - Profil | St 16.6.2010 22:49:07

          Zatím nejhorší mistrovství, které sleduji (od r. 1990). Špatný fotbal, nulová atmosféra na stadionech i mimo něj, Bosák

          A přitom v JAR uměli vytvořit tak báječnou atmošku - http://www.youtube.com/watch?v=QKFrtR4ZP48 Dobré časy jsou už zkrátka v nenávratnu. Bzzzzzz...

          Go, modern football, go :-(

            NLálos - Profil | St 16.6.2010 22:27:44

            F16 >> taky pravda, zatím je to nuda, co mě bavilo, bylo trochu Německo s Austrálií

              NF16 - Profil | St 16.6.2010 22:11:51

              Lálos >> Stáhni si zvuk a pusť si Mozarta nebo Judas Priest a jestli to bude dobrý fotbal tak nebudeš nic jiného vnímat.

                NLálos - Profil | St 16.6.2010 16:33:34

                to je děs, jsem se těšil na kvalitní fotbal, ale nedá se na to dívat se zvukem, ty trubky, to je tragédie, zápasy nemají žádnou atmosféru a člověka z toho bolí akorát palica...:(

                  NVydra revírní - Profil | Út 15.6.2010 21:27:15

                  pepa-č >> já si taky myslím, že je před MS zavřeli někam do lesů a tam je cepovali s tím, že kdo na tom hřišti nechcípne za vlast, chcípne rozhodnutím úřadů po návratu do ní :)

                  Gambrinusligoví chodci by stíhali tak čtvtthoďku, pak by šli do kytek .. já bych se nedivil, kdyby tu plichtu ukousali.

                    Npepa-č - Profil | Út 15.6.2010 21:22:18

                    Vydra revírní >> kdo nebude běhat, půjde do lochu. Kim-čong se s nikým nebude bavit.

                    Je to tak, běhají jako hrom. Jakékoli naše ligové mužstvo by uběhali během poločasu do křečí.

                      NVydra revírní - Profil | Út 15.6.2010 21:19:54

                      pepa-č >> částečně se Ti to zdá, částečně máš pravdu .. KLDR hraje s neskutečným nasazením a výborně napadají, leckterý evropský mužstvo by jejich fyzickýmu stylu vůbec nestačilo.

                        NBosanac - Profil | Út 15.6.2010 21:19:34

                        pepa-č >> Spravne , dekuji .
                        Brazilie neni marna ale ty chlapy z sev. Korei hraji beze strachu .

                          Npepa-č - Profil | Út 15.6.2010 21:18:33

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 15.6.2010 21:17:36 >> Plho, nesleduješ hru.

                            NNetipa - Profil | Út 15.6.2010 21:17:36

                            pepa-č >> bylo by myslím stylové, kdyby se tu začlo kartovat

                              Npepa-č - Profil | Út 15.6.2010 21:17:21

                              se mi to zdá, nebo je vážně ta Brazilie úplně marná

                                Npepa-č - Profil | Út 15.6.2010 21:15:55

                                jako rozhodčí pískám fauly

                                  NNetipa - Profil | Út 15.6.2010 21:10:08

                                  Dodlinka >> co by to bylo jinýho?

                                    NNetipa - Profil | Út 15.6.2010 20:32:22

                                    : vydrák >> :-)vydrák - 15.6.2010 20:24:22 >> zbytečně Romane, zbytečně

                                      NBosanac - Profil | Út 15.6.2010 20:29:41

                                      : vydrák >> :-)vydrák - 15.6.2010 20:24:22 >> Tu radu zkus doma . Jen bacha at nedostanes narezano .

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 15.6.2010 20:25:33

                                        Oni tam mají jen 3 stupně, to byl fakt nápad dát MS do takové prdele :-(

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak