MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

N:-)vydrák - Profil | Út 15.6.2010 20:24:22

Bosanac >> Jdi raději spát čutálisto,ať zítra nezaspíš!

    NBosanac - Profil | Út 15.6.2010 20:20:48

    : vydrák >> :-)vydrák - 15.6.2010 20:15:00 >> V apatice chapani nekoupis .

      NVydra revírní - Profil | Út 15.6.2010 20:18:46

      Co je to tady zase za klauni? :-)

        N:-)vydrák - Profil | Út 15.6.2010 20:15:00

        pepa-č >> Ale věděl,Josefe.Ale brnklo mě to přes nos,když jsem prohlížel co nového.A on fotbal.Nedávno hokej,příště ragby nebo krasobruslení.Nechápu-nechápu-nechápu.Toť vše Josefe!

          Npepa-č - Profil | Út 15.6.2010 20:12:16

          : vydrák >> :-)vydrák - 15.6.2010 20:08:35 >> nemusíš sem psát, nemusíš to ani číst, nemusíš sem ani nahlížet. To jsi nevěděl?

            N:-)vydrák - Profil | Út 15.6.2010 20:08:35

            pepa-č - >> Milý Josefe.Jdi s fotbalem do ..... .Petrův zdar

              NTWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 20:03:11

              b.gun >> aj tak se to dá říct.moc pro to neudělali a tak přišla spravedlivá remíza.

                Nb.gun - Profil | Út 15.6.2010 20:01:06

                TWIN 69 >> Žádná smůla, spravedlnost.

                  NBosanac - Profil | Út 15.6.2010 19:56:07

                  Dodlinka >> Vyjadrujes se jak bila opice .

                    NTWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 19:56:07

                    Vaša >> Mám to na Slovensko asi 500 metrů a vždy jsem měl k Slovákům dobrý vztah.holt tady na hranicích to ani nijak nejde!!!
                    Dnes prostě měli kluci smůlu,kterou si však zavinili sami.

                      NKocháč - Profil | Út 15.6.2010 19:53:46

                      Lálos >> Ty ho mít nemůžeš :o)

                        NLálos - Profil | Út 15.6.2010 19:49:55

                        Vaša >> chápu chápu:) to já jsem zas nikdy nepotkal (v rámci mé věkové kategorie) člověka ze Slovenska, kterej by při něčem přál Čechům:) takže tak... já k nim žádnej vztah nemám

                          NVaša - Profil | Út 15.6.2010 17:55:59

                          Hlasoval jsem pro Nizozemce.Moc bych jim titul přál.Dlouhodobě drží formu a nic ještě pořádně nevyhráli.

                            NPavel S. - Profil | Út 15.6.2010 17:54:06

                            Tak jsem zkouknul další zápas a musim uznat,že to letos bude hodně zajímavý,ale to hučení včel je hrozný,co to pro boha bude příště?

                              NVaša - Profil | Út 15.6.2010 17:53:38

                              Lálos >> Jo hochu,já jsem starší ročník než a nikdy jsem proti Slovákům nic neměl a na dobu společného státu vzpomínám jen v dobrém.Tak pro mě vždy Slováci = bratři

                                NVaša - Profil | Út 15.6.2010 17:51:30

                                Tak Slováčiska,to teda nasere.Škoda.

                                  NŘízek 29,76 - Profil | Út 15.6.2010 15:31:07

                                  tedy to musim opravit, nemci moc bilej tym nemaj:-)

                                    NKača. - Profil | Út 15.6.2010 15:30:25

                                    Hoši Slovenský, mě z nich jebne. Takhle to podělat. No nevadí, příští zápas to třeba už vyjde. :o)

                                      NKurka - Profil | Út 15.6.2010 15:30:13

                                      Kluci Slovenští ...gratuluji !

                                        Nsticansum - Profil | Út 15.6.2010 15:26:34

                                        tak to měli dobře Slováci díky včerejšku rozjetý,a tak to zkurví 10sekund před koncem stačilo vyhrát a pak remíza ted už to vypadá bledě,taková škoda blbci!!!!!Itálie a Paraguay Zeland klepnou a je to!!škoda!!!

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak