MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Út 15.6.2010 15:26:04

Slováci se musí cítit jak švédové na MS v hokeji v utkání s našima :-)

    NVydra revírní - Profil | Út 15.6.2010 15:25:19

    Slováci učebnicově prokaučovali zápas ...

      Nboriak - Profil | Út 15.6.2010 15:25:10

      takto to pojeb...t! to nikto nedokáže na svete lepšie....

        NTurňa - Profil | Út 15.6.2010 15:24:24

        Hamon >> Vy jste tomu dali na pr..el. Škoda.

          NKocháč - Profil | Út 15.6.2010 15:23:17

          To bzučení je super...

            NHamon - Profil | Út 15.6.2010 15:23:08

            Nic mi nehovor, sak to je v p...i. V poslednej minute stratit 2 body :( To snad neni ani mozne :(

              Ngrizzly72 - Profil | Út 15.6.2010 15:22:10

              Tak v posledních vteřinách to slovačiska dojebali, škoda, fandim jim

                NŘízek 29,76 - Profil | Út 15.6.2010 12:15:38

                F16 >> ale to asi jo:-)

                  NF16 - Profil | Út 15.6.2010 11:42:05

                  foxxx >> Zlaté Mexické vlny.

                    Nfoxxx - Profil | Út 15.6.2010 11:39:14

                    F16 >> Taky se toho trochu bojím,že to lidi budou kupovat,když ta trubka stojí jen asi 150Kč a teď se sem dovážejí a je o ně prý velký zájem...snad to u nás a i jinde v Evropě na stadionech zakážou!

                      Nsyny - Profil | Út 15.6.2010 11:38:24

                      ja se spis obavam,ze s tim vyrukujou ty pubertalni paka i na zimaky a to pak bude teprve hukot....

                        NF16 - Profil | Út 15.6.2010 11:37:11

                        foxxx >> Počítám,že to bude po MS nová anomálie na všech stadionech.

                          Nfoxxx - Profil | Út 15.6.2010 11:30:07

                          Mates PB >> Celá atmosféra MS a zápasů se tím debilním bzučením Vuvuzel totálně zazdila...:-(

                            NMates PB - Profil | Út 15.6.2010 11:29:14

                            Kucí já ještě neviděl jedinej zápas a ani nevím jestli se na to budu koukat, prý to bzučení je na hovno.

                              NF16 - Profil | Út 15.6.2010 11:26:42

                              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 15.6.2010 11:22:59 >> Ale po hezké mulatce se otočíš.

                                NŘízek 29,76 - Profil | Út 15.6.2010 11:22:59

                                nemci, bo je to jeden z mala bilejch tymu:-)

                                  NKuny8 - Profil | Út 15.6.2010 11:18:29

                                  F16 >> přeesně

                                    NF16 - Profil | Út 15.6.2010 11:16:54

                                    Taky fandím Sovákům i když fotbal hrát neumí stejně jako naši.

                                      NMatrix - Profil | Út 15.6.2010 11:09:44

                                      Já fandím Diegovi, bo to vyhraje tím srdíčkem :-)

                                        NKuny8 - Profil | Út 15.6.2010 11:06:55

                                        Fandím Slovákům, když tam nejsou Češi :-D

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak