MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:52:31

Vydra revírní >> No to taky myslím,že to bude pěkný fotbal na koukání,tomu moc nevěřím...ale podívám se,když nebudu někde na rybách,třeba překvapí!:-)

    NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:48:40

    foxxx >> no, spíš se bojím, aby nebyl jenom "mediálně atraktivní" ;o)

    Německo zatím nepředvedlo nic extrovního a Anglie dře bídu s nouzí .. ale náboj to mít bude, to zase jo :-)

      Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:44:03

      Vydra revírní >> Fakt,tyhle dva týmy?Bude to hodně atraktivní zápas...

        NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:43:00

        foxxx >> ono těch legendárních plejerů z dob nedávno minulých by se našlo ...

        Teď mi teprve docvaklo že v osmifinále jdou na sebe Angláni s Němcema, to je dobře, bude řežba :-)

          Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:40:56

          Vydra revírní >> jj,to je přesně on...na Van Bastena si taky dobře pamatuji,hráli spolu fakt dobře,celkově v té době to byl hodně dobrý tým (a je pořád i dnes...Van Persie,Sneider atd.,všichni hrají dobře!):-)

            NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:38:08

            foxxx >> jasně, myslíš Ruuda Gullita ... "dvojče" M. Van Bastena :o)

            http://www.whoateallthepies.tv/PA-360261.jpg

              Nretrívr - Profil | St 23.6.2010 23:35:51

              foxxx - máš pravdu, to byl kopáč s fotbalem z jiné planety.

                Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:32:06

                Vydra revírní >> Mně se líbil vždy v dresu Holandska Rut Chulitt,nebo jak se ten "dredáč" jmenoval?:-))

                  NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:28:38

                  foxxx >> mě se pokaždý líbí fotbal od USA, tak těm ... a vždycky outsiderům :-) A když mám říct někoho, kdo má reálnou šanci na výhru, tak říkám taky Nizozemsko, i když moje oblíbená generace kolem De Boerů, Overmarse, Kluiverta, Bergkampa atd. je pryč :)

                  Hlavně ne Němci a Italové ;o)

                    Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:21:25

                    Vydra revírní >> A komu fandíš letos na MS?:-)Já bych to moc přál Nizozemí, USA nebo Dánsku.

                      NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:17:27

                      Lee-Haney >> letos je to z fotbalovýho hlediska zatím každopádně provar, když to člověk srovnává s posledníma 4 mundialama předtím ( co pamatuju ) ...

                        Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:16:34

                        Lee-Haney >> Hodně si myslím,že dělá ta atmosféra při zápasech.Ty filtry neodstraní vše a to klasické fandění,na které jsme my zvyklý i tak zaniká.Taky se mi víc líbilo minulé a přdminulé MS.
                        Ale tak hlavně,že nějaký fotbal je a je na co koukat...:-))

                          NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:16:28

                          foxxx >> tak "jenom" 16:14 :-)

                            NLee-Haney - Profil | St 23.6.2010 23:14:05

                            foxxx >> to jsem slyšel,ale i tak mi přijde kvalita fotbalu na horší úrovni když srovnám starší ročníky.Ale jak jsem psal nejsem gurmán a třeba se mi to jen zdá:)

                              Nfoxxx - Profil | St 23.6.2010 23:13:04

                              Lee-Haney >> ČT nasadila v průběhu turnaje speciální zvukový filtr na určitou frekvenci zvuku,který zvuk Vuvuzel v přenosech částečně tlumí,tak už je to koukatelné narozdíl od toho začátku....:-)

                                NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:12:33

                                Venca888 >> no jo, ale co víme ;-)

                                  NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:11:00

                                  foxxx >> nevím, jak se to píše, ale vím, koho myslíš ;o)

                                  Štěpánek s tím chorvatským obrem Karlovičem hrál taky asi 6 hodin .. ale kolik to v tom pátym setu bylo, si nepamatuju, můžem to dohledat :)

                                    NVenca888 - Profil | St 23.6.2010 23:10:05

                                    Vydra revírní >> to byl vtip... :-)

                                      NLee-Haney - Profil | St 23.6.2010 23:09:53

                                      První co mi šampionát dost znechutilo byly a jsou ty otravné trumpety.Chápu že jiný kraj jiný mrav,ale to prostě nemá žádný náboj,je to jen monotoní bzučení bez špetky emocí.
                                      Fotbal jsem teda viděl jen pár úryvků,ale abych se přiznal tak moc pokoukáničko mi to nepřijde.Ale třeba jsem viděl zrovna špatné utkání,navíc nejsem nějaký gurmán takže můj názor brát s rezervou :)

                                        Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak