MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

foxxx - Profil | St 23.6.2010 23:08:59

Vydra revírní >> To nevím,tohle byl jiný zápas...myslím že Roddick a Al Anaui (nevím,jak se to jméno přesně píše).

    Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:04:55

    foxxx >> tolik hrál naposled Štěpánek při DC s Karlovičem, ne? :-)

      Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 23:04:13

      Venca888 >> nevím, byly tam na obouch stranách odvrácený tuším 2-3 brejkboly po dost riskantních úderech .. ale je možný, že v určitý chvíli došlo k nějaký "domluvě", když nemají v zásadě co ztratit .. a i kdyby, tak co ;o)

        Venca888 - Profil | St 23.6.2010 23:01:34

        podle mýho se oba domluvili a dělaj to schválně...

          foxxx - Profil | St 23.6.2010 23:01:12

          Vydra revírní >> :-))To je fakt...ale třeba chudák budoucí soupeř vítěze tohoto nekonečného duelu vypadne po těch pár dní čekání na zápas trochu z tempa:-)
          Do historie už vstoupili a to opravdu ve velkém stylu!:-)
          Já co viděl asi nejdelší zápas,tak to bylo myslím v posledním setu 18:16

            Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 22:56:49

            foxxx >> to máš sice pravdu, ale na druhou stranu, oba budou po tomhle "zápase" tak ztuhlý, že v dalším kole bude vítěz sotva tahat nohy .. možná na tom bude poraženej líp :o)

            A to, že se stanou součástí tenisový historie ani jednomu z nich taky nikdo nevezme :-)

              foxxx - Profil | St 23.6.2010 22:52:17

              Vydra revírní >> No nechtěl bych být ten,co prohraje...dva dny (vlastně zítra to budou tři) tam lítat za tenisákem a pak nakonec prohrát třeba 97:99,to by asi trochu mrzelo!:-))
              Já myslím,že prohraje ten,kdo první padne únavou...

                Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 22:48:55

                foxxx >> viď ... já bych je preventivně vyloučil oba, tímhle maratonem ohrožujou rozpis turnaje ;o)

                  foxxx - Profil | St 23.6.2010 22:47:03

                  Vydra revírní >> No tak to je fakt mazec...:-)))

                    Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 22:44:21

                    Tak Němci a Ghana asi po zásluze, škoda Austrálie.

                    Není k tématu, ale je to neskutečnej mazec :-)

                    http://sport.idnes.cz/silenost-ve-wimbledonu-rekord​ni-duel-trva-10-hodin-je-opet-prerusen-pro-tmu-1t6-​/tenis.asp?c=A100623_202804_tenis_bur

                      foxxx - Profil | St 23.6.2010 18:20:22

                      Vydra revírní >> Mně vůbec,jde to opravdu dobře a neseká se to...mám ten základní internet od UPC.
                      Jak jsem tam najel na ten web,tak ten Silverlight mi to nabídlo automaticky,že je třeba ho nainstalovat.
                      Koukám na ten fotbal zde,snad myslíme to samé: http://msfotbal.ct24.cz/

                        Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 18:18:53

                        foxxx >> tak výborně, první pozitivní ohlasy jsou tu :-) Já jsem to jejich ivysílání ani nezkoušel, páč jsem teď na ukrutně pomalým připojení, ale občas jsem přes ten Silverlight koukal na hokejovou extraligu .. funguje to dobře? Někdo si stežuje že se to často přetěžuje a padá to, ale to bude asi kus od kusu :)

                          foxxx - Profil | St 23.6.2010 18:14:09

                          Vydra revírní >> Koukám on-line přes web ČT,funguje mi to v pohodě i v té vysoké kvalitě přes celou obrazovku (je možnost výběru ze dvou režimů kvality),musí se ale nainstalovat nějaký program Microsoft Silverlight...

                            Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 18:09:19

                            pepa-č >> zkus, samotnýho by mě zajímalo jak se s tím ČT popasovala, ale vzhledem k rychlosti mýho připojení se o to ani nepokoušim. Každopádně se na to dost lidí dívá přes jejich web, někomu to funguje, někomu moc ne, tak třeba budeš mít kliku.

                              foxxx - Profil | St 23.6.2010 18:08:55

                              pepa-č >> A co hledáš,on-line vysílání fotbalu?

                                pepa-č - Profil | St 23.6.2010 18:07:08

                                Vydra revírní >> tak já to tedy večer zkusím rozchodit. dík

                                  Vydra revírní - Profil | St 23.6.2010 18:05:32

                                  pepa-č >> myslím, že na tom webu odkaz na přenos bude, teď je to možná "mrtvý", protože se už nic live nehraje. Minimálně je tam odkaz na ivysílání ČT2 a ČT4 ;-)

                                    Hromy - Profil | St 23.6.2010 18:05:01

                                    argentina go go go !!!!

                                      pepa-č - Profil | St 23.6.2010 18:03:55

                                      Vydra revírní >> ale ještě to zkusím večer, až bude co dávat live. dík

                                        pepa-č - Profil | St 23.6.2010 18:02:07

                                        Vydra revírní >> to jsou jen uložený akce nebo sestřihy. to není live stream. :-/

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak