MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 18:02:06

Jinak Amíci to nakonec urvali a postoupili, to je super, těm jsem to moc přál, kam se na jejich fotbal hrabal celej Albion :-)

    NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 18:00:51

    pepa-č >> na webu ČT by mělo normálně MS běžet po streamu ( http://msfotbal.ct24.cz/video.asp ? ), ale prý jim to občas zahapruje, tak nevim, nezkoušel jsem to :-)

      Nb.gun - Profil | St 23.6.2010 18:00:45

      Ledňáček (Iceman) >> Před MS dělal hlavnímu trenérovi USA něco jako poradce nebo specialistu pro Evropu - sledoval v Evropě hrající US-hráče a taky hráče soupeřů z Evropy. Teď na MS už dělá spíš klasického asistenta sledujícího soupeře atd.

        Nkubah - Profil | St 23.6.2010 17:58:51

        Ledňáček (Iceman) >> asistent

          NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 17:58:27

          Ledňáček (Iceman) >> dělá tam tuším "klasickýho" asistenta trenéra.

            Npepa-č - Profil | St 23.6.2010 17:57:39

            tip na live stream na netu? fungujíci? někdo?

              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 23.6.2010 17:54:08

              Kluci, co dělá Luboš Kubík u USA repre? Dík.

                NSteve006 - Profil | St 23.6.2010 1:17:06

                Taliani,vidiac silu slov.muzstva sa rozhodli,že im v zápase stačí iba brankár.Ostatní sli na pivo.V 20.min.dostali správu,ze ich brankár dal gól. V 88.min.Slováci vyrovnali na 1:1.Taliani zrazu počujú veľké oslavy a hlásenie komentátora,Slovensko v predĺžení v 92.min. dalo druhý gól a vyhralo 2:1.Taliani vosli do kabíny,vidia tam sedieť svojho brankára a ten iba smutne prehodí:chalani,prepáčte,v 25.min. ma vylúčili

                  NVydra revírní - Profil | St 23.6.2010 1:13:21

                  kebator >> podle toho, co předvedl, asi je.

                    Nkebator - Profil | Út 22.6.2010 21:29:43

                    Vydra revírní >> myslis, ze je buran ?

                      NF16 - Profil | Po 21.6.2010 10:38:31

                      pepa-č >> Neboj číňani něco vymyslí.Počítám,že ty trubky jsou taky všechny z Číny.Flajzar to za tři roky okopíruje.

                        Npepa-č - Profil | Po 21.6.2010 10:32:47

                        Lze vuvuzelu instalovat na flajzara? to by bylo něco

                          Nxmac - Profil | Po 21.6.2010 10:32:26

                          foxxx >> Jsi mě předběhl... To jsou celý Frantíci ... Stávkovat a stávkovat a něco si vynucovat... Když jsem tam byl a stávkovali učitelé, tak nebyli líní zabarikádovat školy lavicema a židlema, jen tak kvůli médiím.. Tohle je ta samá bublina ..

                            NF16 - Profil | Po 21.6.2010 10:31:50

                            Petr Havlíček >> Se nediv,každý ze sebe vydá maximum jen v cizích klubech,kde za to dostanou zaplaceno.Když nezahrají tak je vyhodí.V nároďáku jsou skoro všichni namyšlení metrosexuálové,kterým chybí srdíčko.A když se náhodou spletou a hrají na plno tak dokáží vyhrát nad každým.To samé v hokeji.

                              Nxmac - Profil | Po 21.6.2010 10:29:26

                              F16 >> Nj, snad radši ani ne :)

                                NF16 - Profil | Po 21.6.2010 10:25:00

                                xmac >> Možná dostaneš množstevní slevu.

                                  Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak