Smrt registrovaného člena ... ?

Je to smutné, ale smrt k životu patří tak jako buřinka k Chaplinovi a já se ptám, jak to tedy je, když někdo se ze zde registrovaných odebéře do věčných lovišť. Co se potom, v případě, že se takovou informaci zdejší majitelé dozví, stane s jeho registrací, potažmo veškerými jeho příspěvky ? Existuje natohle téma nějaký fundovaný právní názor a jak to vůbec v takovém případě chodí tady na MRKu ?
Autor diskuse: Knapík - Profil , 13.5.2010 všeobecné - revíry, cestování

Anýzový dědek - Profil | So 15.5.2010 11:00:31

Knapík - >> Otázka je zajímavá.
Ale protože nikdo nevíme, co bude za vteřinu,
tak to nechávám na drahé pozůstalé a majitele Mrku,
co s tím bude až tu "nebudem".

    vahaj - Profil | Pá 14.5.2010 12:53:51

    Navrhuji Tůň slávy a Tůň tradic.

      Knapík - Profil | Pá 14.5.2010 12:29:37

      mildas - Quinn >> děkuji, ale muškařské jádro zamknout nedokážu :))) snad někdo z adminů ...

        mildas - Quinn - Profil | Pá 14.5.2010 12:26:25

        Nejdřív mu musí mrk dovolit umřít. Tím pádem se ho optáme, co pak.

        Není zač. Zamkni tu blbinu, vše jsem vyřešil.

          šťovíček - Profil | Pá 14.5.2010 12:17:43

          nwm proč zrovna ted řešit smrt :-)

            Stanďour - Profil | Pá 14.5.2010 12:11:46

            Pevně doufám, že MRK přežiju. :o)

              Knapík - Profil | Pá 14.5.2010 12:06:47

              Žandule >> mně se taky nezdá zvláštní, jen na zde poněkud neobvyklé téma

                Knapík - Profil | Pá 14.5.2010 12:05:16

                PetrK >> jen aby tu na to nebylo málo indiánů :)
                nějaká stínová kopie mrku in memoriam by se asi šikla, ale počítám, že by z tam zařazených členů asi málokdo přispíval ...

                  Žandule - Profil | Pá 14.5.2010 12:01:07

                  PetrK >> určitě by něco takového bylo fajn

                    PetrK - Profil | Pá 14.5.2010 11:58:34

                    Knapík >> to si myslím, že je náhodou dobré, jaké si mrkovské pamětihodnosti :) to by mohl MM. udělat sekci věčných lovišť...

                      Žandule - Profil | Pá 14.5.2010 11:57:59

                      Knapík - >> mě ta tvoje otázka zase tak zvláštní nepřijde, abych se přiznala, tak už jsem kolikrát pomyslela na to, jak tady postupně zestárneme a že by bylo určitě vhodné vždy napsat do oznámení, kdo odešel na ryby tak trochu do jiného revíru. Bohužel smrt je součástí života a podle mě tím nic nekončí, sice tu dotyčný s námi už nebude, ale pokud budeme chtít, vždy zůstane v našem srdci a paměti, stejně jako krásná ryba co pouštíme zpět a také už ji třeba nikdy neuvidíme...

                        Knapík - Profil | Pá 14.5.2010 11:45:53

                        PetrK >> mé myšlenky jsou vždycky zajímavé, spíš jsem měl starost o ty starší z nás tady, aby pak jednou jejich dítě nekouklo na Mrk a neřeklo si, ten můj tatík, to byl teda vejlupek :))

                          patlal - Profil | Pá 14.5.2010 11:34:24

                          Sice nechápu smysl této otázky ale jedno vím jistě....že tomu co zemře to bude putna jestli tu jsou jeho moudra nebo ne...

                            Ivo - Profil | Pá 14.5.2010 11:16:49

                            Tohle je dost smutná otázka,leč patří to k životu. Mám z loňska takovou zvláštní příhodu. Volala mi jedna paní z Ostravy, že její manžel na tom není zdravotně dobře a že jeho přáním je ,aby mu nechala na pohřbu zahrát písničku Všem tichejm bláznům.Ptala se , zda by mi to nevadilo a zda s tím souhlasím.Tehdy mi došlo, že ten text nabízí i jiný úhel pohledu a se smíšenými pocity jsem souhlasil.

                              Hugo Fisher - Profil | Pá 14.5.2010 11:02:52

                              Knapík - >> Smrtí život na internetu nekončí

                              Firmy na webu začínají nabízet správu on-line účtů i po smrti majitelů. Legislativa zatím podle odborníků na digitální statky moc nemyslí.

                              http://hn.ihned.cz/c1-42590640-smrti-zivot-na-inter​netu-nekonci

                                PetrK - Profil | Pá 14.5.2010 10:56:15

                                Knapík - >> ty plánuješ "odchod"??? :))) nebo co tě k té myšlence vedlo?? zajímavé...

                                  Neo - Profil | Pá 14.5.2010 9:20:59

                                  Zajda >> ale třetí registrace už je zdarma a platí třikrát a dost.

                                    Vojtěch - Profil | Pá 14.5.2010 8:31:28

                                    OK-mějte se jedu na ryby

                                      Knapík - Profil | Pá 14.5.2010 8:26:51

                                      Vojtěch >> dovolím si tvůj postřeh zkopírovat do plkárny ...., tady asi není na místě

                                        Vojtěch - Profil | Pá 14.5.2010 8:26:32

                                        Zajda-to jsem nevěděl,že je to za úplatu. Měl jsem za to,že je to jen chaos.

                                          Zajda - Profil | Pá 14.5.2010 8:07:59

                                          Vojtěch >> A proč ti to tak strašně vadí? Zaplatili si? Zaplatili...Ona ta druhá registrace je dost drahá...

                                            Vojtěch - Profil | Pá 14.5.2010 7:52:13

                                            Tohle je jedna věc,ale touto cestou chci upozornit,že někteří členové zde na Mrku
                                            jsou zaregistrováni dvakrát,já se ptám proč a bylo by třeba provést revizi. Na jedné
                                            kartě dotyčný funguje na druhé ne.(asi otázka pro M.M.).
                                            No a k této choulostivé otázce by se měli vyjádřit majitelé MRKu, kteří určují pravidla.