Revíru Florian u Jeseníku

Zdravím, máte někdo zkušenost na revíru Florian u Jeseníku Myslím vhodnou nástrahu, či lovné místo. Díky.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMartin... - Profil | St 12.5.2010 22:54:31

Pavlos158 >> zkus najít nějakou hranu, jinak s peletkama to taky jde

    NPavlos158 - Profil | St 12.5.2010 22:52:48

    Chtěl jsem se obejít bez partiklu jet pouze s mraženkama 20mm a24mm a adekvátníma peletkama. Optimální hloubka?

      NMartin... - Profil | St 12.5.2010 22:44:37

      Pavlos158 >> ono není problém se tam dostat přes 70cm, jen to chce vědět jak na to a vydržet u toho...veškerou rybu si stáhnout k bójce, kde se krmí řepkou, koulema, případně ještě kukuřicí, jeden prut se dá k bójce, jeden úplně na okraj nebo ještě líp 5 metrů za okraj a jeden vyvést na protější břeh a k němu vysypat cca 5 stejných kuliček a nechat to tam třebas i 3-4 dny

        NPavlos158 - Profil | St 12.5.2010 22:41:47

        Konec května,kamoši tam byli 2x vloni a nedostali se přes 70cm

          NMartin... - Profil | St 12.5.2010 22:34:52

          Pavlos158 >> kdy tam jedeš? a kde jsi slyšel o tom že tam nic většího není?

            NPavlos158 - Profil | St 12.5.2010 22:31:30

            Zajímá mě možnost zapůjčení loďky a zarybnění údajně tam nic moc většího nejde. Jedu na 4 dny tak přemýšlím o krmivu.

              NPavlos158 - Profil | St 12.5.2010 22:25:51

              Odkaz na Florian je www.nalov.cz

                NFlorish - Profil | St 12.5.2010 19:56:46

                angelo >> :D no ba

                  Nangelo - Profil | St 12.5.2010 19:56:18

                  Florish >> :)) ze by?

                    NFlorish - Profil | St 12.5.2010 19:24:00

                    Pavlos158 >> Revír Florian? ... Že by ho založil někdo z mého rodu ? :D:D:D Dejte odkaz, tam se musím zajet podívat ... :) Když už je to můj jmenovec :D

                      NMartin... - Profil | St 12.5.2010 19:22:15

                      Pavlos158 - >> copak bys chtěl vědět? znám to tam celkem dobře