- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybaření s historickým náčiním.
Jakožto vášnivý sběratel starých prutů a navijáků a lovec na tyto kousky zakládám tuto speciální diskusi pro milovníky historického rybaření.Zde posílejte foto svých ůlovků na toto náčiní.Základní pravidlo:pruty a navijáky musí být vyrobeny před r.1989 a to všech světových výrobců.
Provokace,neúčelné plkání a foto netýkající se tématu mažu.Petrův zdar
Autor diskuse: :-)vydrák - Profil , 4.5.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
51x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Nesoxx - Profil | Út 24.5.2011 19:21:57
: vydrák >> já to říkám pořád, náčiní od Hardymana je zárukou úspěšného lovu :-) Pěknej proutek, moc se mi líbí ta červená očka ...
N: vydrák - Profil | Út 24.5.2011 12:10:06
Zdravím retro rybáře.
Když jsem to tu viděl,jak esoxx s pouzym zarybařily,musel jsem taky k vodě - vábení bylo silné.
Tentokrát jsem se vyzbrojil štípaným bambusákem od Hardymana a Roenem I.Povedlo se ulovit jediného kapříka na hnojáka a klasickou položenou bez krmítka.Retru a Petru zdar.
Když jsem to tu viděl,jak esoxx s pouzym zarybařily,musel jsem taky k vodě - vábení bylo silné.
Tentokrát jsem se vyzbrojil štípaným bambusákem od Hardymana a Roenem I.Povedlo se ulovit jediného kapříka na hnojáka a klasickou položenou bez krmítka.Retru a Petru zdar.
Nesoxx - Profil | So 21.5.2011 19:11:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
: vydrák >> zde je poslední, víc jsem ho nechtěl trápit, tahal jsem ho ze stulíků snad 5 minut. Ti řeknu, že jsem docela utahanej, ale teď jdu na jedno, tak snad bude líp :-) J.
N: vydrák - Profil | So 21.5.2011 18:26:22
esoxx >> Přesně tak to je.Člověk se během okamžiku vrací do minulosti - je to perfektní relax.Jsem rád,že jsi alespoň na chvilku vysadil z pracovního tempa:-)))) Fotky jsou fakt parádní!!
Nesoxx - Profil | So 21.5.2011 18:19:45
: vydrák >> dík, rybaření se starým náčiním je fakt jiná dimenze, móc jsem si to užil a zjistil, že jsem jako vláčkař nezapomněl chytat kapři :-)
Nesoxx - Profil | So 21.5.2011 17:59:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Největší souboj jsem však svedl s polabským torpedem 45 cm, ve stulíkách docela mazec, silon jen hvízdal, kapřík bojoval jako lev, ale Roen seřízený Hardymanem vydržel.
Takový úlovek s tímhle náčiním mně udělal fakt radost, byl to krásně strávený den alá LAMINÁT CUP :-)
Petrův zdar !
Takový úlovek s tímhle náčiním mně udělal fakt radost, byl to krásně strávený den alá LAMINÁT CUP :-)
Petrův zdar !
N: vydrák - Profil | So 21.5.2011 17:51:34
esoxx >> No paráda.S tím splávečkem naprosto úžasný:-))Dík
Nesoxx - Profil | So 21.5.2011 17:46:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Letos první retro-rybolov na svazovce začal mírnou komplikací, zapomněl jsem doma speciálně připravená kolínka s vanilkou, ryby se tedy musely spokojit s žížalami, rohlíkem a kukuřicí. Jeden laminát Lipno se Stabilem jsem navázal na těžko, druhý SOL II s Roenem na lehko. Tato udice naprosto zvítězila a chytla všechny dnešní ryby ve složení cejnek, plotice, perlín a .... to si nechám nakonec. Počasí perfektní, ve stulíkách se to jen vařilo ......
Npouzy - Profil | St 18.5.2011 22:27:07
Raketýr >> Tam už chyběla jen střelnice a kolotoč,takovej blázinec jsem ještě na rybách nezažil.Již nikdy Knížecí rybník u Tábora.!!!
Nkožich007 - Profil | Pá 13.5.2011 16:46:38
Raketýr >> protože měl prý super klid a pohodu od uřvaných lidí okolo a ječící hudby z rádia.
NRaketýr - Profil | Pá 13.5.2011 16:41:01
pouzy >> Proč jsi byl zklamán prostředím? Takhle na fotkách to tam vypadá docela pěkně. Jinak super cajk!
Červené karty: rover
Čtenáři této diskuse také sledují
NRetro ...50707
NRybářský retro bazar.16777
NRetrománie a krásy našich sbírek31154
NFóry59881
NUdírny a uzení51146
NChytání na bambusové i laminátové pruty a navijáky od prvopočáku rybaření1710
NStavba prutov a restaurovanie.9569
NFoto historických navijáků287
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NTokoz - firma co nejde posbírat :-)2367
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...




























