- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dotaz:od kolika let mohu sám na ryby?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NRybář_na _baterky - Profil | Čt 3.8.2017 10:45:53
S tou RS plně souhlasím, když nezná sám RŘ a říká kraviny, tak pokud by on byl slušný, tak bych mu (i jako třeba 6-ti letý kluk) řekl, že zkrátka nemá pravdu a ať mi jeho (nepravdivé) tvrzení dokáže tím že je v RŘ, pokud by se choval jak d*bil, tak bych mu doopravdy řekl, že se divím, že když nezná RŘ (nebo jiné), tak dělá RS a že by měl s jeho vzdělaností RŘ odevzdat odznak. (v každém případě ale ve slušnosti)
U těch jiných rybářů (nebo jiných lidí) bych se zachoval podobně jako u té RS. V žádném případě bych ale sám toho dotyčného nenapadal, neprovokoval, atd... (jak je zvykem u mládeže, zvláště když jsou tam alespoň dva).
Bohužel si myslím (je to realita), že tyhle děti, kterým jste radily (a jiné, co to četli), tohle začnou zneužívat a začnou posílat do ****** i normální RS a jiné rybáře, co mají pravdu. např. když budou u vody dělat bordel, budou řvát, budou ze sebe dělat frajery a začnou třeba i nepřímo napadat kolem-sedící rybáře.
Sám osobně jsem neviděl 2 a více rybařících dětí bez dozoru dospělého, aby nedělali u vody bordel, nefrajeřili a neposílali do ****** (třeba i jiným způsobem, jako např. že je uráželi, sráželi, atd...) ostatní lidi kolem. Bohužel to, že jich tam je více udělá své...
Bohužel hlavně děti (neříkám, že zbytek věkových skupin to nedělá a možná i ve větší míře, protože jich je mnohem více) jsou ti největší masaři, co vezmou každého kapříka, lína, viděl jsem i cejna a když se jim zadaří, tak i toho dravce, třeba i když nemají míru, protože chtějí domů přinést rybu a rodiče je většinou pochválí (a když nepochválí, tak jim určitě nevynadají) a té ryby, kterou třeba i děti sami zpracují (většinou špatně a dost masa vyhodí), pak ji upečou a stejně třeba všechno nesní (sám vím, že málokterá rodina je schopná na Štědrý večer a i dni po něm toho vánočního kapra sníst a stejně velkou část vyhodí), tak že jim té rybky není líto (zvlášť když (většinou) všechno "jedlé", co chytí nepustí a sami ví, že velkou část vyhodí a nebo třeba ty chycené ryby dávají babičkám, dědečkům a celkově rodině a známým a ti jim třeba i dají nějaké peníze za odměnu a to bohužel děti ještě více motivuje k tomu, aby masařili víc a víc)... :(
Jinak se chci omluvit všem mým vrstevníkům, kteří třeba chytají ve dvou a více lidech, ale jsou po celou dobu u vody slušní, nedělají u vody problémy, jsou třeba i přátelští k ostatním rybářům a hlavně jednají vlastním rozumem a dokáží normálně přemýšlet, atd.. Petrův zdar
NExPr3v1t - Profil | Čt 3.8.2017 9:24:16
NExPr3v1t - Profil | Čt 3.8.2017 9:13:52
NExPr3v1t - Profil | Čt 3.8.2017 9:07:44
Nlzhyt - Profil | St 2.8.2017 21:46:28
Nhraji - Profil | St 18.6.2014 15:29:10
NAnýzový dědek - Profil | Út 17.6.2014 15:47:56
V ČRS omezení na doprovod skoro nejsou a v MRS nevím.
Nkluci - Profil | Út 17.6.2014 15:43:05
NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 22:02:28
NJuraj - Profil | Ne 15.7.2012 21:56:26
Je pravda, že někteří porybní vůbec netuší která páčka. Tak jsem loni k jeho velikému údivu vysvětloval, proč nemám podběrák. Koukal na mě jak tele na nový vrata a listoval BP bezmála 15 min. tam a zpět. Takže jedna věc je, co si přečteš a napíšeš při zkouškách a druhá, co ti někteří porybní, nebo rybáři tvrdí u vody. Jelikož nejsi ostřílený pardál, tak se tvému dotazu nedivím, protože to tě zákonitě znejistí. Takže si přechytralých jízlivých poznámek zdejších "mistrů Světa", nevšímej. Ty by byly na místě, kdyby se ptal někdo 18 a vejš.
Nrover - Profil | Ne 15.7.2012 21:45:15
NOzzy666 - Profil | Ne 15.7.2012 21:38:42
Nretrívr - Profil | So 17.3.2012 20:28:58
Nretrívr - Profil | So 17.3.2012 20:24:00
NREX65 - Profil | So 17.3.2012 20:14:46
Nb.gun - Profil | So 17.3.2012 20:11:24
NHuňáček - Profil | So 17.3.2012 19:57:26
N: vydrák - Profil | So 17.3.2012 19:55:09
Nplechovka - Profil | So 17.3.2012 19:53:36
NJarda Š. - Profil | Út 4.5.2010 15:24:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NLadin61 - Profil | Út 4.5.2010 15:10:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSven - Profil | Po 3.5.2010 22:16:47
NLadin61 - Profil | Po 3.5.2010 22:07:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSven - Profil | Po 3.5.2010 21:52:41
NSven - Profil | Po 3.5.2010 21:40:22
Konečně nemyslím si, že to byl špatný předpis. Pokud někdo vykonává činnost, ošetřenou zákonem, měl by také do určité míry nést zopovědnost. A to mladiství nenesou.
Rodiče jsou povinni se o své děti řádně starat a tedy také v každém okamžiku vědět, kde se nacházejí a co tam dělají. Zvlášť v dnešní době, plné houmesáků, feťáků, pedofilů, nenechavých spoluobčanů apod. Vůbec bych to nepodceňoval.
Nretrívr - Profil | Po 3.5.2010 21:36:51
Nzdeko - Profil | Po 3.5.2010 21:18:37
NSven - Profil | Po 3.5.2010 21:14:19
Jsi přesvědčený, že se to vztahuje i na Tebe, když ve 14 letech ještě nejsi schopný, přečíst si několik odstavců z Rybářského řádu ???
http://www.rybsvaz.cz/?page=legislativa/rybarsky_rad_2010
NSven - Profil | Po 3.5.2010 21:05:06
Nzdeko - Profil | Po 3.5.2010 20:53:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRex2 - Profil | Po 3.5.2010 19:45:06
NGRUPA - Profil | Po 3.5.2010 19:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NFlorish - Profil | Po 3.5.2010 19:22:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkožich007 - Profil | Po 3.5.2010 19:18:10
Npremous - Profil | Po 3.5.2010 19:16:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NT.O.M CZ - Profil | Po 3.5.2010 19:10:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NLordSniper - Profil | Po 3.5.2010 19:07:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












