- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Změna povolenky z krajské na celosvazovou
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nromi - Profil | Út 4.5.2010 20:09:27
NJarda Š. - Profil | Út 4.5.2010 16:30:41
Ntomfisherman - Profil | Út 4.5.2010 16:26:35
Jinak prostě bez náhrady vrátit krajskou a vystavit za plnou cenu celosvazovou. Mít obě asi není úplně v pořádku, i když si teď neuvědomuji, že by to bylo někde v předpisech doslova zakázáno!
Nb.gun - Profil | Út 4.5.2010 16:07:04
Ntomashr - Profil | Út 4.5.2010 16:06:17
Jestli ale chápu pozadí dotazu, tak jde o cenu - udělat jakýsi "upgrade" té krajské na CS za rozdíl ceny, ale to spíš nejde.
Nromi - Profil | Út 4.5.2010 15:46:05
NChose - Profil | Po 26.4.2010 16:15:33
NSven - Profil | Po 26.4.2010 16:11:44
Nšmudla - Profil | Po 26.4.2010 16:09:50
Co není zakázáno jest povoleno.. presumce neviny.
NChose - Profil | Po 26.4.2010 16:04:22
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 16:04:18
Npaia - Profil | Po 26.4.2010 16:02:41
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 16:01:14
Nšmudla - Profil | Po 26.4.2010 16:00:22
Tolik povolenek na Orlík a přece se nikdo nebojí že se na něj sjede 200tisíc rybářů kteří tak můžou chytat.
NSven - Profil | Po 26.4.2010 15:52:06
V ČRS je 7 ÚS. Člen ČRS má tedy teoreticky možnost, zakoupit si 7 x územní povolenku.
Pokud se rozhodne lovit na revíru 481501 ÚN Orlík, může se dovedeno ab absurdum, legálně vybavit 8-mi povolenkami, včetně místní.
Povolenky platné na ÚN Orlík
Na revíru platí mimopstruhové povolenky celorepublikové, celosvazové, uzemní povolenky pro členy ČRS všech územních svazů a místní povolenky pro ÚN Orlík.
:-)))
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 15:47:08
Nšmudla - Profil | Po 26.4.2010 15:46:36
Nebo si snad přeješ aby jsi každý rok platil za právo řídit vozidlo a když budeš chtít jezdit i sousedovým půjčeným vozidlem tak aby jsi měl dvě pojištění a dva řidičáky?
do řidičáku nezapisuješ koilik kilometrů jsi po které silnici ujel aby byla evidence, prostě můžeš řídit motorku nebo auto a hotovo.
Já hlasuju pro možnost vlastnit třeba dvacet povolenek(každá povolenka musí cenou odpovídat možnostem) a pak je jedno jestli loví u vody jeden rybář s dvěma povolenkama nebo dva rybáři každej s jednou povolenkou. Navíc by ten s dvěma povolenkama byl znevýhodněn že nemůže chytat na čtiři pruty. Určitě si nebudou dvě a více povolenek kupovat deseticíce rybářů ale jen někdo kdo ji potřebuje. Zaplatí za ně víc, tak ať taky víc dostane.
Mám letos povolenku na jižní moravu i na severní, celorepubliková mne neláká.
Když si nechám rozšířit řidičák o motorku tak po tobě taky nechcou zaplatit znovu za auto který už máš. Když rozšířit tak prodat celorepublikovou o cenu sníženou za vrácenou povolenku krajskou, nebo mít povolenky dvě. Nebudu vracet povolenku když sem si ji zaplatit. V obchodě když si přijdeš koupit tři rohlíky na snídani ti taky nezkasírují rohlíky který jsi koupil ráno a ty tři rohlíky na snídani ti chybí.
To už můžem rovnou mít cenu povolenky podle počtu docházek, podle nachytaných ryb. koupíš povolenku čistou a při vracení ti naúčtují každou šupinu a každou vycházku, permanentka nebude :)
NChose - Profil | Po 26.4.2010 15:42:26
NChose - Profil | Po 26.4.2010 15:38:44
Nmedvěd - Profil | Po 26.4.2010 15:33:37
NChose - Profil | Po 26.4.2010 15:32:37
Nrybomil - Profil | Po 26.4.2010 15:32:33
Jak je to teď nevím ?
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 15:30:51
Nšmudla - Profil | Po 26.4.2010 15:26:43
Pokud tě porybný kontroluje na Pstruhovce tak mu nemusíš dokazovat že kapr doma v ledničce je zapsaný a chycený na mimostruhovce. Pokud máš u vody povolenku která je platná na danou vodu tak není co řešit.
Nšmudla - Profil | Po 26.4.2010 15:23:09
prostě si zaplatí celosvazovou za plnou cenu a může na jednu povolenku nachytat ráno dva kapry, ty zapsat do jedné povolenky a na druhou povolenku si nachytat zbytek.
Pokud si odchytám povlených 40ks uš.ryb na povolenku tak si můžu koupit druhou. nevím jestli se dá koupit rovnou dvě povolenky ale to už mi přijde jako blbost mít dvě stejný povolenky.
Když tu krajskou vrátí tak ji zaplatil ale nevyužil. byl bych pro logickou možnost aby měl povolenky dvě z nihž se prostě jedna platností částečně překrývá.
Za každou zaplatil plnou cenu tak proč by měl být uchuzen?
Jízdenku na MHD si můžeš koupit aji když máš měsíční nebo si dokoupit jen tu jízdenku kolik ti chybí kilometrů.
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 15:15:43
NPinďa2 - Profil | Po 26.4.2010 15:08:44
Nhraji - Profil | Po 26.4.2010 15:08:35
NChose - Profil | Po 26.4.2010 15:04:09
Nrak666 - Profil | Po 26.4.2010 15:02:30
NChose - Profil | Po 26.4.2010 15:02:26
NPinďa2 - Profil | Po 26.4.2010 14:59:45
Nhraji - Profil | Po 26.4.2010 14:59:44
Ten rybář se rozhodl, že si zakoupí nějakou povolenku, a tu povolenku využíval. Nyní změnil názor.
To je jako by jsi chctěl po třech měsících vyměnit televizor, že sis to rozmyslel.
A krádež povolenky se řeší vydáním duplikátu, ztráta se neřeší.
NChose - Profil | Po 26.4.2010 14:58:18
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 14:57:14
NChose - Profil | Po 26.4.2010 14:52:16
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 14:51:13
NJarda Š. - Profil | Po 26.4.2010 14:46:24
Niva - Profil | Po 26.4.2010 14:26:33
když byla povolenka krajská prázdná, vyšla jsem tomu človekovi vstříc, byl to děda, co se stěhoval někam na přehradu na chatu. stornovala jsem jí, a vydala mu novou, doplatil rozdíl. no problem.
NLádin - Profil | Po 26.4.2010 14:07:52
Nhraji - Profil | Po 26.4.2010 14:01:37
NLádin - Profil | Po 26.4.2010 14:00:21
NZajda - Profil | Po 26.4.2010 13:55:23
NLádin - Profil | Po 26.4.2010 13:51:21
NZajda - Profil | Po 26.4.2010 13:33:16
NChose - Profil | Po 26.4.2010 13:29:05
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64












