Nludek 73 - Profil | Pá 8.6.2012 20:51:31
Už se tam chytá protože jsem dnes ráno jel po dálnici na Brno asi 12 aut na hrázi, odpoledne jsem se vracel aut o něco mín nestačil jsem je spočítat,lidí jak sraček
Ndragoun - Profil | Pá 8.6.2012 12:44:34
Montallbert forever >> jojo,no tak se na to asi vys*ru a pojedu někam jinam.asi do Slavkova,nebo do Ponětovic.nemíním se tam přehazovat s důchodcama :-)),ale tam to bude asi to stejný.jezdím nejradši na řeku,ale na jeden den tam nemá cenu jet takovou štreku...
NMontallbert forever - Profil | Pá 8.6.2012 12:14:21
dragoun >> chytá se tam už od minulé středy a máš pravdu, co jsem slyšel, tak je tam lidí jak sraček :o))
Ndragoun - Profil | Pá 8.6.2012 12:09:06
zdarec chlapi,nevíte prosím vás někdo,jestli se tam už může chytat?chtěl bych to tam jet v nedělu zkusit,tak abych tam nejel zbytečně.jeden kámoš mě říkal,že je tam ještě zákaz a druhý mě zase říkal,že už se tam chytá od 1.června - tož su z teho jelen.no,ale jestli už to tam bude otevřený,tak si myslím,že tam bude stejně lidí jak sviňa.byl bych rád za jakékoliv info.díky
NAbe - Profil | So 20.8.2011 20:35:14
Daniček >> tak jsem si naivně myslel, že už by se pomalu mohl začít příští jaro napouštět, neměl jsem žádné informace, ale z tvých fotek vidím, že to spíše jako příprava příjezdové cesty na pole pro vjezd žacích strojů...ježíš maríáááá, sem jsem chodil na ryby...
NDaniček - Profil | So 20.8.2011 19:46:40
bagrování pomalu začíná...dnešní foto...
Naldda - Profil | Út 18.1.2011 21:04:09
Ladiis >> Dík, tak to jsi mě nepotěšil :-(
NLadiis - Profil | Út 18.1.2011 19:09:42
aldda >> to asi těžko, na jaře se to začne bagrovat...
Naldda - Profil | Út 18.1.2011 18:19:31
Máte prosím nějaké informace někdo, jak to vypadá s Kačákem? Bude se tam letos dát chytat?
NKukyn - Profil | Pá 26.11.2010 6:00:01
Ladiis >> Tak jsem se tam nahoře byl včera otočit a nevěřím, že by tam zůstal nějaký větší kapr. Ta kaluž ten potenciál určitě nemá.
Teď už tam asi až do jara nepůjdu.
Npaulis - Profil | Čt 25.11.2010 17:58:35
Dnes jsem se byl podívat na vypuštěnej kačenec ještě tam někdo běhal s podběrákem.Kam vúbec šly všechny ryby?Až to napustí tak tam vysadí malé kapříky a pěkně dlouho si tam pěknýho kapra nechytnu.
NKukyn - Profil | Čt 25.11.2010 6:00:11
Ladiis >> Jo, spekulace, to je hnus. :-)
Ale trošičku divné to fakt je. /plně trošičku. Fakt kapku.
Jinak včera jsem se byl dívat u hráze. Bylo mi trochu líto cejnů, kteří se tam ve zbytku vody snažili přežít. :-(
Naldda - Profil | St 24.11.2010 16:35:08
Daniček >> Dík...
Naldda - Profil | St 24.11.2010 16:34:50
pouštěč >> Nevím, těžko říct.
Npouštěč - Profil | St 24.11.2010 16:07:40
aldda >> ten kapr sešel k velikosti asi věkem že
Naldda - Profil | St 24.11.2010 16:04:14
Máte prosím nějaké aktuální fotky z Kačáku?
NLadiis - Profil | St 24.11.2010 14:59:40
Kukyn >> K tomu se nemíním vyjadřovat, protože by to byly pouze fabulace a někdo by se toho mohl chytit a bylo by zle.. Vzadu u přítoku je obrovská kaluž, jelikož protíká takvá ta dřevěná hráz, takže tam je celkem dost vody.. Bylo tam plno malých rybek a myslím že velká ryba by se tam v pohodě schovala.. Ale řeknu k tomu jen asi tolik, že 2 roky zpět vím o několika kaprech mezi 10 a 15 kily co tam jeden chlapík vytáhl a 100% je pouštěl zpět. Je to velice podivné, nevěřím tomu že tam nic nebylo.. Ale "veřejně" si myslím, že budou zapomenutí na tom přítoku.. :-)
NKukyn - Profil | St 24.11.2010 7:24:47
Ladiis >> Nevěřím tomu, že by tam nebyl kapr nad 70cm. I když prý se to u takovýchto výlovů stává běžně. Takové iluzionistické kouzlo s teleportem do vod jiného druhu, jestli rozumíš. Ale bylo by opravdu podivné, kdyby tam nic v této kategorii nebylo a přitom v dravcích jako v tomto případě ano.
Jak jsi to myslel s tím, že zůstali vzadu u přítoku? Vzadu je nějaké místo, kde při spuštěné vodě měli kde vegetovat?
NaHugo - Profil | Út 23.11.2010 14:51:47
taky by mě to zajímalo co se vylovilo a hlavně jak vypadá dno, pamatuji jeste než se napouštělo.Škoda nevěděl jsem že se loví,zajel bych se podívat.
NLadiis - Profil | Út 23.11.2010 13:56:38
Kukyn >> Zdar. Byl jsem tam v pátek i v sobotu, to se kapr nevytáhl žádnej. Plná pr.el tolstolobiků. V pátek vylovili 3 sumce přes 2 metry (nejmenší 209 a největší 230). V sobotu tam byl do jedné hodiny ještě jeden okolo 2m a další taky cca 170 - 180 cm.. Vylovili dost candátů, a všechno krásný kousky. Zjišťoval jsem co ještě vylovili a údajně tam nebyl kapr nad 70cm... To se mi ale nechce věřit, buď zůstali vzadu u přítoku a nebo by je museli rybáři za poslední sezonu odnést... Několik kaprů přes 10kg tam muselo na 100% být..
NKukyn - Profil | Út 23.11.2010 7:32:52
Zdarec vespolek!
Byl někdo z Vás na výlovu Kačence? Já to totálně prošvihl.
Jak to vypadalo s rybami? Bylo k vidění něco pěkného? V novinách jsem četl něco o sumcích, ale docela by mne zajímalo, jací byli kapři.
NDaniček - Profil | Pá 1.10.2010 8:09:41
aldda - >> údajně až na jaře
Naldda - Profil | St 29.9.2010 17:49:54
Daniček >> Nej kapr 50 cm :-(. Nevíte někdo , kdy se začne s vypouštěním?
NDaniček - Profil | Čt 2.9.2010 22:14:28
jak vám to tu šlapalo? máte nějaký pěkný úlovky??.....?
Naldda - Profil | So 21.8.2010 15:08:26
Dnes jsem byl na Kačáku a narazil jsem tam na tohoto uhynulého kapra, takže tam ještě nějaký ten mohykán plave:-), jen ho přesvědčit, že to naše boilies je fakt to nejlepší...
Ndas - Profil | Čt 6.5.2010 21:26:55
Daniček >> to je normál u čechů a moraváků ne?
NDaniček - Profil | St 5.5.2010 17:17:32
to je sranda stěma důchodcema. Tak oni vidijou že tahám rybu za rybou a druhej den mam obleženej flek. Tak jdu jinam, vytáhnu pár pěkný kapří a 2 chlápci se přesennou zamnou a hážou to tam taky, ale nic jim nejde a já pár záběrů mam, tak čučijou jak puci
Ndas - Profil | St 5.5.2010 8:24:51
ok.vím o čem je řeč
NLadiis - Profil | Út 4.5.2010 22:39:28
Martin... >> To jsem nějak nepochopil, už je na mě pozdě asi :-D
NMartin... - Profil | Út 4.5.2010 22:37:49
Ladiis >> dneska se pěkně vysekal ze zápočtu z Rybářství a mě naštěstí vzal sebou :o))
NLadiis - Profil | Út 4.5.2010 22:35:46
Martin... >> To není můj hospodář, mám hospodáře jinde. Ale nevadí. Jinak ho ani neznám, našel jsem si teď kdo to je.. Copak ti udělal?
NMartin... - Profil | Út 4.5.2010 22:20:13
das >> Vyřid Vašemu hospodáři, že je pěkný paprika :o)) Od Martina z Brna (bude vědět)
NMartin... - Profil | Út 4.5.2010 22:19:20
Ladiis >> jj díky, hned mu napíšu
NLadiis - Profil | Út 4.5.2010 22:18:24
Martin... >> osobně ne, ale pokud máš nějakej dotaz, das, co sem psal je zástupce hospodáře, tak se ptej ho..;-)
NLadiis - Profil | Út 4.5.2010 22:09:54
Martin... >> jak to myslis? Jako osobne?
NMartin... - Profil | Út 4.5.2010 22:08:22
znáte někdo hospodáře z Vyškova?
NLadiis - Profil | Út 4.5.2010 22:00:18
mironda >> no jo, tak učitelce řekni, ať se jde vykoupat do aquaparku nebo když chce tak moc přírodní, ať si zajede na Libuši do Lulče...
NLinus - Profil | Út 4.5.2010 19:27:45
sumec.milda >> jo dik, náhoda je štěstí
NLinus - Profil | Út 4.5.2010 18:45:06
tak 15m od břeha, prvně to padlo, tak jdu ktomu a hnedka se to rozjelo, tak se to zapích a byl tam
Nsumec.milda - Profil | Út 4.5.2010 18:43:09
Linus >> a asi z pulky ze?tam sem jich taky par pochytal nej 77 šupec
NLinus - Profil | Út 4.5.2010 18:34:16
sumec.milda >> na BikMiks
NLinus - Profil | Út 4.5.2010 18:21:25
dneska sem výtahl kapr 68cm na kulku
Nmironda - Profil | Út 4.5.2010 18:08:59
Hermis_s >> z obcanské výuky proč? :D
NHermis_s - Profil | Út 4.5.2010 18:04:05
mironda >> to je ucitelka z materskeho jazyka?
Nmironda - Profil | Út 4.5.2010 17:49:41
Ladiis >> jedna učitelka má návrh aby kačák byl přírodní koupaliště co vi na to?
Namg-65 - Profil | St 28.4.2010 22:14:44
das >> tak tak je to hlavne o lidech
Nmaates-s - Profil | St 28.4.2010 22:13:40
Nesmíte se bát vlka nic :-D, podle mě, s vámi nikdo nemůže nic nadělat!!! Oznamovatel na PČR a nebo městskou policii, je většinou neznámej a nebo odmítne svědčit z důvodu aby se neprozradil. PČR musí tohle oznámení akceptovat tak jako každé ostatní ať se jedná o ukradeného králíka, nebo nález oběšence. Takže si vás napíšou a tím to končí. Protože pak jde o občansko právní spor s majitelem pozemku. A jestli nejde o občansko právní spor, tak podle přestupkového zákona jste se přestupku dopustil z nedbalosti :-D Kdo má vědět čí je pozemek a že na něj nemůže :-D dále by jste na tom pozemku museli něco zničit, aby jste se dopustili alespoň toho přestupku (úmyslně). vše jde dohledat žádnej strach, ale každopádně vám to nějakej masák pěkně pokazí a že takovích je.... ( vlastně je to takovi bu bu bu, protože vymahatelnost práva v našem státě prakticky nefunguje :-D a v podstatě vám nic nehrozí........ ) A jinak mě osobně se na Kačák do Vyškova nechodí moc dobře je tam na mě moc lidí :-( a někdy mi přijde, že si tam nemůžu ani prdnou..... :-D škoda rybníků v Pavlovicích ... :-( tak ať to všem jezdí :-)
Ndas - Profil | St 28.4.2010 21:35:29
Ladiis >> taky mi jde kolikrát o princip,ale mockrát se spravedlnosti nedoberu.mě to taky štve,ale víš jak to je.pokud ti to neříká pane a nejsi zapsán v katastru nemovitostí a nebo nejsi právník tak z tebe budou dělat idiota pořád.je to blbý ale je to tak.
NDaniček - Profil | St 28.4.2010 21:15:05
diky, jo, někdy bych to tam šel vyzkoušet, ale zatim nevím kdy
Nmironda - Profil | St 28.4.2010 21:13:21
Daniček >> do studnic jezdím moc se mi to tam líbí a větší kapři tam určitě budou je ta spousty karasů a malejch kaprů ale jinak je to normálně rybářský revír bratranec tam měl normálně kontrolu takže v pohodě , chystáš se tam?
NLadiis - Profil | St 28.4.2010 21:10:04
das >> jo to chápu. Jen by mě však zajímalo jak to je doopravdy, jestli na to mají právo a nedá se takový postup případně napadnout. Jasně, zacházím už moc hluboko, jde mi však o princip a děsně mě štve, že vlastně pořádně nevím, jak tohle všechno je a co si vlastně mohu dovolit abych měl jistotu, že jsem nepostihnutelný (když si odmyslím ono "zhojení").
Nsumec.milda - Profil | St 28.4.2010 21:07:33
das >> bež spat rano zdiš patro vlastne nechod vždyt ty nic nedelaš11 dni volna c do dolu s tebou
Ndas - Profil | St 28.4.2010 21:05:14
Ladiis >> jo vím o kom mluvíš,ale pokud tam přijedou tak věř že nebudou courat jen tam a zpět.musí se taky zhojit a chtějí mít taky klid jako ty a ten dědek co je zavolal.nemám již pravdu.
Ndas - Profil | St 28.4.2010 21:03:25
sumec.milda >> hele ty si běž natřít koleno at 16 června nespadneš do jezu.
NLadiis - Profil | St 28.4.2010 20:59:40
das >> no jo, Lysovice, těch je škoda.. K těm bivakům - v právu se moc nevyznám, ale myslím, že pokud je pozemek v soukromém vlastnictví (což pozemky okolo Kačence jsou) tak bych očekával problémy v případě podání stížnosti ze strany majitele a ne nějakého anonyma, kterým jsi trnem v oku. Ve vší úctě k PČR si myslím, že tohle je čistě věc majitele pozemku. Tohle bych někdy probral rád s M.L. (víš o kom mluvím), ale s tím se většinou bavím pouze nedobrovolně na téma rychlá jízda :-)
Nsumec.milda - Profil | St 28.4.2010 20:55:04
das >> čau kluci vyškovšti tak co kachna je tam jeste voda ?nebo už to paliza vypustil . nakupte šroty a mazejte na ty nasadaky než to PV vyberou chyta se pouze na šroty s přichuti rumu das je das
Ndas - Profil | St 28.4.2010 20:49:56
amg-65 >> to máš pravdu každej to radši zbalí a jede jinam.jedeš se uklidnit a né nasrat.hold jiný kraj jiný mrav.je to jen o lidech
Ndas - Profil | St 28.4.2010 20:48:28
Ladiis >> no vyhlášku nosit můžeš,ale kde vezmeš povolení od majitele pozemku.to asi nemáš.kde jou časy co není zakázáno je povoleno.dnes je to spíš naopak.a dnes jou vody dál od hlavní štrase tak tě sejmou za cestu k vodě.měl jsem revír kde byl klid.byly to lysovice,ale to už je soukromé kde se dělají americana barbie sedánky.tak že asi tak.
Ndas - Profil | St 28.4.2010 20:44:36
sumec.milda >> i ty vtipálku
Namg-65 - Profil | St 28.4.2010 20:02:09
das >> jasny poradek je jednoznacnej, nikdy nenechavame neporadek vzdycky po sobe vse uklidime, no to vim ze me RS nemuze nic rict, jen nekdy delaji docela problemy takze to radsi clovek zabali a jede dom, treba loni na smradavce sme dojeli v patek vecer a asi sme vadili mistnim masarkam tak na nas zavolali porybnyho a hned o pul 5 na nas nabehl a hned nas zacal drbat co tam stanujem atd tak sme se radsi zbalili a jeli na moravu kde nas kontrolovala profi RS a vse v naproste pohode a na nas pribeh rekl ze nekteri porybni si mysli ze muzou vse, tak co na to rict. díky za info
NDaniček - Profil | St 28.4.2010 17:41:23
das >> ty to budes urcite vědět!! Může se chytat v těch studnicích, když není nádrž v seznamu revíru, ale je tam cedule Haná 3??
Nsumec.milda - Profil | St 28.4.2010 16:59:50
vzkaz pro maru a jsou na kachně jeste nejaky ryby?
NLadiis - Profil | St 28.4.2010 8:42:19
das >> k tomu bivakování. Hledal jsem to několikrát v zákoně a je tam napsané, že stanovat je zakázáno jen na místech CHKO, NPR a těchto území. Pokud je mi známo, pozemky kolem Kačence jsou soukromé pozemky a pokud na tebe nezavolá poliicii majitel pozemku, tak by se tím policie neměla vůbec vzrušovat. Nebo alespoň mi to vychází ze zákona.. Nikdy jsem na toto nenašel jednoznačnou odpověď, ale myslím, že by to tak mělo být.. Myslím si že to je jak všude jinde, když trefíš na rozumnýhy policajta, nebude tě solit. Většinou je ale opak pravdou, bohužel.. Já s sebou na ryby nosím vytisklou příslušnou vyhlášku vytištěnou, kde je o tomto pojednáváno, ale na policii jsem ještě nenarazil tak opravdu nevím, jak by se zachovali.
Ndas - Profil | St 28.4.2010 4:50:50
amg-65 >> bivak,ale jo proč ne.za 1.at tam není kolem nepořádek.dodržovat vše jak má být.za 2.RS tě nemůže vyhodit,ale někdo zavolá městskou policii a ta tě může osolit,jelikož se stanuje jen na vyhrazených místech k tomu určených.my to řešíme jinde tak že dem zastarostou dané obce a zeptáme se.počítej že všude kde to rozbalíš s bivakem tak si hned trnem v oku.no a někdo to nedá a zavolá na tebe měštáky.
Ndas - Profil | St 28.4.2010 4:45:02
Ladiis >> hele to je věc názoru.chytá se všude stejně.děda který má povolenku a chytne 40 tak si ji může nechat a neuděláš nic.je to tak nastavené.a to že se tam otočí 3 krát.je to bordel,ale co chceš dělat.i RS jsou lidi kteři chodí do práce mají rodiny achtějí jít taky k vodě.já mám odznak taky a když kontroluju tak jen když jsem na rybách,protože času moc není.a když to sem napíšu tak nějakej chytrolín mi napíše že jen čekám za bukem a že by mě poslal do p.....Co na to říct.te dsem dělal kontrolu a chtěl sem po rybářích pean a metr.a borec mi říká,že tak důkladnou kontrolu dlouho neměl.hele ty docházky RS k vodě,nevím to by musel odsouhlasit asi kraj,MO asi nestačí.ono v rybařině svazové se dělá hodně zadarmo a nakonec tě stejně pošlou do řiti a řeknou že sis nakradl.je to těžký,ale stojí to taky na těch nahoře.ted předělali zákon o přestupcích.5000 je to trestnýčin.no kdo nachytá ryby za 5 000 aby ho sbalili.musí se přitvrdit a kdo se nepřizpůsobí hold pa pa.
NDaniček - Profil | Út 27.4.2010 23:01:59
nevíte někdo, jestli se může chytat ve Studnicích? Sice je tam cedule Haná 3, ale není v seznamu nádrží, tak nevím!!!
NLadiis - Profil | Út 27.4.2010 22:41:16
amg-65 >> myslím, že toto je spíše otázka na nějaký orgán PČR
Namg-65 - Profil | Út 27.4.2010 22:28:42
das >> zdravim chtel jsem se zeptat jak je to na kacaku s bivakovanim? jezdim tam docela casto ale spis po praci ne na delsi dobu, ale je to tam pekny a chtel bych tam na par dní posedet. dik za info
NLadiis - Profil | Út 27.4.2010 22:15:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
das >> jasne, cim starsi tim chytrejsi, ale schvalne kolik si myslis ze pri stylu rybareni na Kacaku tam vubec nejaka ryba doroste? Jen jestli se muzu zeptat, kolik je na Kacenec urcenych porybnych? Ja jsem tam mel sam za asi 13 let co rybarim tak vseho vsudy 5 kontrol od RS. Byl jsem nekolikrat svedkem toho co se tam po vysazeni deje.. Nic proti starym lidem, ale jakmile se vysadili ryby tak po kazde strane ode me sedel duchodce. Vytahl kaprika kolem 40 cm, vrazil ho do auta a odjel.. Za hodinu byl zpet a takhle se tam otocil 3x za jeden den.. Tak si vem, kolik tam tech vysazenych ryb takhle muze zustat? Do vyboru uz nemuzu kecat, jak jsem rikal jsem u jine MO protoze do Vyskova uz jezdim vicemene jen na ryby a za rodicema, ale jestli bych mohl mit prosbu, zkus nejak navrhnout, aby mela RS za rok urcity pocet dochazek k vode (kontrolnich) - aspon urcitou dobu po vysazeni, protoze jak rikam, to co se tam obcas deje neni vubec pekne a jen to te vode skodi...
Ndas - Profil | Út 27.4.2010 22:01:46
Daniček >> asi ne.jeseter to je šafrán na svazovce.
Ndas - Profil | Út 27.4.2010 22:00:13
já jsem pro at se vysadí po okolí.info po napuštění je 500 000 na prvotní zarybnění.nikdo neřekne jak velká ryba tam půjde ale 70 kapři to asi nebudou.z 55 máš za 3 roky taky kapra do 70.a čím starší tím chytřejší jinak by tam už dávno nebyli.a velkou rybu lovit 2 krát?jen ryskujem že to nepřežije určité procento.taky mám rád kouzlo neloveného rybníka,ale odbahnění a opravu potřebuje.a po napuštění se samo sebou bude z našich chovných vod bude upřednostňovat kačák.ale hold chvíli to potrvá.já dělám zástupce hospodáře a zaty roky vím že se toho nakecá a naplive,ale jen ten kdo v tom dělá ví co je pravda a co kecy.
NDaniček - Profil | Út 27.4.2010 21:53:32
das >> jojo, to znám. A o nějaké svazovce nevíš?