Deštníky s bočnicí

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit ohledně deštníků s bočnicí... Vloni jsem měl na rybách roztažené dva tyto deštníky a než jsem je stačil kvůli silnému větru složit, oba se zlomili v místě, kde je možné tento deštník ohnout (kloub). Nehce se mi kupovat deštníky nové, nevíte někdo, jak by se to dalo opravit?
Děkuji všem!!!
Autor diskuse: Pedruna - Profil , 12.4.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NJosher - Profil | Po 12.4.2010 13:57:38

Použij lešenářskou trbku:-)

    NPedruna - Profil | Po 12.4.2010 13:55:35

    Albak >> ale máte snahu! Zítra dodám fotku.....

      NAlbak - Profil | Po 12.4.2010 12:55:49

      Pedruna >> šikovný český ručičky vždycky něco vymyslí :-))
      a zatím neděkuj, nic jsme ještě nevymysleli

        NBejmák - Profil | Po 12.4.2010 12:38:57

        Pedruna - >> hod sem fotku toho zlomenýho místa, kouknu jestli to nepůjde udělat.

          NPedruna - Profil | Po 12.4.2010 11:51:37

          Albak >> v záruce už nejsou....... tak to ale bude muset počkat do zítra... mám je doma.....

            NAlbak - Profil | Po 12.4.2010 11:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pedruna >> to nikdo opravovat nebude, máš to v záruce? Vyfoť to a dej to sem, něco se vymyslí

              NPedruna - Profil | Po 12.4.2010 11:27:42

              Albak >> Foto bohužel nemám. Je to klasický deštník 2,2m s bočnicí a přímo v tom klobu, kde se dá zaklonit se zlomily oba dva naráz :o( Spíš jsem myslel, jestli někdo neví o někom kdo by toto opravoval..........

                NAlbak - Profil | Po 12.4.2010 10:28:25

                Pedruna - >> chtělo by to vidět ten deštník :-))