Silon ASSO DISCOVERY

Ahojte, prosim o reakcie a poznatky na tento silon. vela ludi ho chvali a vela aj hani. Tak vas prosim o seriozne info o tomto silone !
Dakujem
Autor diskuse: kebator - Profil , 11.4.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NTiIak - Profil | St 10.12.2014 19:20:39

Dne som použil tento vlasec prvý krát na rybách.Priemer 0,22mm no aj som zavadil o dno,tak som to chcel odtrhnúť.Problém nastal,že to jednoducho nešlo,musel som použiť rukavicu na odtrhnutie 0,22 :)) Je to nejaký moc divno pevný silon :D

    NRostid - Profil | Út 1.11.2011 16:49:11

    obnovuji otázku... myslíte, že bude dobrej na kaprařinu na odhoz?

      NGigi1893 - Profil | Pá 14.5.2010 22:27:04

      ...parádní vlasec-používám na všech feedrech ...

        Nlibryb - Profil | Ne 11.4.2010 14:52:29

        kebator >> Já myslím, že jo. A ostatní doporučují ještě ASSO Ultra a ASSO Ultra Soft.

          Nkebator - Profil | Ne 11.4.2010 12:54:39

          libryb >> takze si s nim spokojny ?

            Nlibryb - Profil | Ne 11.4.2010 11:06:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Na 12ku 40ky jeseni z Vltavy z proudu uplně v poho !

              Nlibryb - Profil | Ne 11.4.2010 11:03:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ten 9ti kilovej pařez na 22ku jsi viděl? To se nedá přetrhnout!

                NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 11.4.2010 10:58:50

                kebator - >> Ahoj, mám ho na obou feederech druhou sezonu a nezdá se že by měnil vlasnosti. Tzn. že se nekroutí a hlavně že nepraská. Mám ho v 0,18 a 0,16 jako kmen. Také mě zajímají zkušenosti ostatních.