Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NKreja - Profil | Po 11.9.2023 16:55:59

Takové věci mají J.Hradci u Nežárky

    NKreja - Profil | Ne 27.8.2023 17:05:16

    Těrlice

      NKreja - Profil | So 12.8.2023 16:53:18

      Mluvil jsem tento týden s porybným z Karviné.Já si myslel že to chtějí zavážet a zatím to Karviná pouští protože Astenal chce za to nehorázné peníze.Za propadlinu z haldy.. Kdoví čeho se ještě v budoucnu dočkáme.

        NIvo 1 - Profil | St 9.8.2023 18:53:58

        Dnes jsem našel na přehradě prut s navijákem , kdyby někomu chyběl tak sz

          NKreja - Profil | Pá 30.6.2023 17:55:30

          Taky přihodím žhavou novinku podrobnosti najdete na inrybar.cz/.

            NKreja - Profil | Pá 30.6.2023 17:54:18

            Račet - dík za info akorát to mohlo být větší.JInak s největší pravděpodobností časem skončí i revír Pod farou
            mají tam dělat ten poho-park tak to tam asi taky nedopadne.Ono už teď se tam skoro nedá chytat jak jsou břeby zarostlé křovím.

              Nračet - Profil | Pá 30.6.2023 10:41:08

              ...

                Nračet - Profil | Pá 30.6.2023 10:40:21

                Karvinský revír Louky končí

                  NKreja - Profil | Po 26.6.2023 18:52:13

                  Vytáhnul jsem stařičký mobil a místo vody jsem to otočil na louku .. už jen srnec tam chyběl

                    NKreja - Profil | So 24.6.2023 18:22:58

                    pěkné hadičky..

                      NFario - Profil | Pá 9.6.2023 9:46:41

                      Závody plachetnic.

                        NKreja - Profil | Po 22.5.2023 17:37:36

                        Už se taky nemůžou dočkat začátku sezóny.Na poslední fotce stojí v levo.

                          NSalmon - Profil | Pá 5.5.2023 23:49:20

                          Dnešní večerní pokus o úhoře.
                          Jeden uříznutý o slávičky a i ten mohl být kapr.
                          Ale bylo tam i tak krásně!

                            Nkkkarlos - Profil | Út 2.5.2023 9:40:01

                            Kreja >> Ahojky Jardo, u vody je vždy krásně, i bez toho záběru ;-)

                              NKreja - Profil | Po 1.5.2023 17:38:18

                              Dnešní krásné ráno ale bez záběru..

                                Nxr125l - Profil | Po 17.4.2023 15:03:43

                                Ryben >> Jak píšu,rád pomůžu.Jsi první ,nikdy jsem si nevšíml,že na Benešově něco takové funguje.Tak ti dík.

                                  NRyben - Profil | Po 17.4.2023 14:57:30

                                  xr125l >> ahoj, loni jsem na Beněšov dával koše já, takže se tam dávají

                                    Nxr125l - Profil | Po 17.4.2023 14:38:31

                                    Kreja >> Škoda,že takové akce neprobíhají i na Benešově ,nebo na Hlučíně.Přitom každý chce chytat candáty.Věřím ,že MO na to finance má.Protože ty vody mám rád šel bych pomoci i bez nároku na odměnu.

                                      NIvoD. - Profil | Po 17.4.2023 7:49:52

                                      Kreja >> To je škoda ale nebylo to třeba ryb bylo dost...Chce to dělat ještě víc omezit velikost nastražní rybičky a hlavně zvednout míru aspoň na 55 cm ať ryba ma šanci se vůbec vytřít jednou dvakrát za život než dostane šutrem po hlavě....

                                        NKreja - Profil | So 15.4.2023 17:34:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vynikají práce nadšenců škoda,že tohle MO nedělala už před 20ti lety

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth