Chemické světýlka v LIDLu

Ve čtvrtek 1.4. nám zase dávají světýlka, jdete pro ně někdo? :)
Autor diskuse: SpinJ - Profil , 30.3.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

mi-ku - Profil | Čt 1.4.2010 9:07:11

sumec83 >> já je jen nemám rád .....))))

    sumec83 - Profil | Čt 1.4.2010 9:04:35

    mi-ku >> tak ono ani tak nejde o ty obchody, já občas pročtu leták a jdu tam cíleně za něčím, ale ty světýlka kupuju už 4 roky, dáš kilo a máš na rok vystaráno- je úplně jedno jestli některé svítí o trochu míň nebo ne. V penny jsem jednou koupil nafukovací člun i s veslama a na zavážení nebo projížďky po řece mi funguje úplně skvěle, ten samej jsem pak v jedněch nejmenovanejch rybářskejch potřebách v Benešově viděl o 2000 kč dražší, prostě to nechce mít předsudky a pragmaticky si koupit to co se vyplatí a přinese to nějakej užitek. PS: je úplně jedno jestli je to značkové nebo ne

      pajagogo - Profil | Čt 1.4.2010 9:00:56

      kroup >> no nevím jestli je to dobrá zpráva protože sem přesvědčenej že už teď jsou fuč -:))

        kroup - Profil | Čt 1.4.2010 8:59:27

        pajagogo >> Tisíceré díky za dobrou zprávu.

          mi-ku - Profil | Čt 1.4.2010 8:59:20

          sumec83 >> tak si kup toto a máš hned hotového policajta svítícího za 1,33 Kč....já mám proti takovým krámům jako Lidl, Penny atd dost averzi..takže jsem asi zaujatej...))))......

          PS mám ty světýlka doma a svítí minimálně 24 hod...

            pajagogo - Profil | Čt 1.4.2010 8:58:53

            kroup >> 4,5

              kroup - Profil | Čt 1.4.2010 8:58:02

              A když už máte koupeno, prozradí tu někdo tloušťku těch světýlek?

                sumec83 - Profil | Čt 1.4.2010 8:54:20

                mi-ku >> když si k tomu připočtu poštovný tak to vyjde spíš dráž, a píšou tam svítivost jen 6 hod. Já myslím, že ty v lídlu vyjdou úplně na stejno a svítí i 12 hodin

                  mi-ku - Profil | Čt 1.4.2010 8:49:01

                  čauky já si objednávám světálka tady...a hlavně proto, že zde světýlka opravdu svítí...a je to ještělevnější než v Lidlu http://www.lightstick.cz/p227-80ks-modra-40ks-bale​ni-po-2ks-svitici-tycinka-lightstickmini-4-5x39mm-4-6h-​original-lightstick-cz/

                  a super jsou tyto světýlka..já je používám na bojku....http://www.lightstick.cz/p4477-50ks-svitici-tycink​a-lightstick-fun-15cm-8-12h-zelena-original-lightstick-​cz/

                    pajagogo - Profil | Čt 1.4.2010 8:48:13

                    hlásím taky 5 byly hned pryč -:))

                      sumec83 - Profil | Čt 1.4.2010 8:47:54

                      tak mám 2 krabičky doma, měli jich tam letos nějak málo, ale zkusím ještě po práci 2 koupit do tomboly na závody

                        kranex - Profil | Čt 1.4.2010 8:41:15

                        5 krabic doma..ludia to tam brali jak po nebohom...

                          anguilla - Profil | Čt 1.4.2010 8:33:22

                          smradzjzd >> on psal jednak o nějakém zboží ale i o celkovém sortimentu, ale to je fuk, každopádně se shodnem, že se tam dají koupit i slušné věci. Zrovna ty světýlka bych si koupil hned, jen se tam nikdy nedostanu včas:(

                            Sindy - Profil | St 31.3.2010 18:38:51

                            ahoj chodim s bolonkou na vecer na jednu tun v rakosi a svetelka z lidlu kuouju uz asi 4 rokem .protoze jsou za hubicku aty modry jsou fakt na prd jeste ze jich tam jen 30 procent.

                              smradzjzd - Profil | St 31.3.2010 18:21:18

                              anguilla >> já sem to pochopil tak, že reaguješ na tomashra a ten psal o některém zboží.
                              Jinak souhlas

                                anguilla - Profil | St 31.3.2010 14:54:30

                                smradzjzd >> moje reakce nebyla ne některé zboží, ale na celkový sortiment. Tento retail je bezesporu představitel lowcostového řetězce a i jim chce být. Pro mě je prostě Lidl řetězec, který mě vůbec neoslovil a mám k němu částečný odpor. Tím neříkám, že některé zboží není slušné, ani tím neříkám, že tam občas nezajdu. Každopádně mě přijde považovat Lidl za nadprůměr trochu nadsázka...

                                  kranex - Profil | Út 30.3.2010 19:58:57

                                  ladikxxx >> nepredavam nerozdavam,sam mam malo...pan doktor nejake lieky proti chamtivosti,prosim...ale vela,velaaa....;-]

                                    norris - Profil | Út 30.3.2010 19:10:24

                                    a jak dlouho asi vydrzi kdyz treba nemam takovou spotrebu tech svetylek?

                                      ladikxxx - Profil | Út 30.3.2010 19:06:51

                                      kranex >> Že ty je přebaluješ a potom draze prodáváš!!!! :)))))

                                        rommi - Profil | Út 30.3.2010 18:48:46

                                        Majo86 >> na sumca na vabku ich spotrebujes dost...