Chemické světýlka v LIDLu

Ve čtvrtek 1.4. nám zase dávají světýlka, jdete pro ně někdo? :)
Autor diskuse: SpinJ - Profil , 30.3.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Nsmradzjzd - Profil | Út 30.3.2010 12:50:28

Venca888 >> konečně někdo kdo to chápe

    NVenca888 - Profil | Út 30.3.2010 12:49:32

    smradzjzd >> to máš pravdu - na neznačkový světla ryby neberou - přece pak nebudou ostatnim pro smích...

      Nsmradzjzd - Profil | Út 30.3.2010 12:48:32

      foxxx >> není, pak bych vypadal, že nemám ani na světýlko za 5kč

        Nfoxxx - Profil | Út 30.3.2010 12:46:57

        smradzjzd >> Není to jedno?Hlavně že svítěj...:-)

          Nsmradzjzd - Profil | Út 30.3.2010 12:46:19

          foxxx >> to je možný, ale nemaj značku

            Nfoxxx - Profil | Út 30.3.2010 12:45:19

            smradzjzd >> Já nevím,ty z Lídlu byly možná nejspolehlivější světýlka,co jsem kdy měl...

              Nsmradzjzd - Profil | Út 30.3.2010 12:44:07

              Já bych si raděj koupíl značkový, než šmejdy z Lídlu. Přestanou svítit v nejvnehodnější dobu a kvůli pár korunám nemíním přijít třeba o životní rybu.

                Nmalamut - Profil | Út 30.3.2010 12:37:40

                Petrasek >> to nevykoupí důchodci ale prodejci rybařiny a pálí je několikrát dráž, důchodci se na světýlka můžou víš co, viď?

                  NCarabus - Profil | Út 30.3.2010 12:36:57

                  SpinJ - >> zkoušel jsem je a svítěj i po 2 letech, velmi dobrá koupě

                    NPetrasek - Profil | Út 30.3.2010 12:34:45

                    na diskotéku dávno dobrý :-)) koupím si je zase! Jen aby to důchodci zase nevykoupili!!!

                      NVladik.c - Profil | Út 30.3.2010 12:31:45

                      Mě se stávala ta chyba jen u jedný barvy, ale to už nevim přesně jaká to byla.

                        Nhakin - Profil | Út 30.3.2010 12:30:06

                        Za tie peniaze je to bezkonkurenčné. Neriešim a berem každy rok 2 balenia, nieje s nimi žiaden problem.

                          NHomer - Profil | Út 30.3.2010 12:27:02

                          Vloni jsem to koupil pro tchána, fungovaly všechny perfektně.

                            Nvavra26 - Profil | Út 30.3.2010 12:20:05

                            Na 100% si jé letos koupím,sou levní a do swingru a rolniček stáčej.

                              Nkroup - Profil | Út 30.3.2010 12:19:56

                              Měla by to být běžná akce, čili v každém Lidlu, po 50 ks.
                              http://lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_1​0214.htm

                                NVladik.c - Profil | Út 30.3.2010 12:19:42

                                Nevim, tak tam asi nebude balení jako balení:)

                                  Njapro - Profil | Út 30.3.2010 12:17:37

                                  mne fungujú dobre, každá vydrží celú noc.

                                    NVladik.c - Profil | Út 30.3.2010 12:15:49

                                    My jsme si je kupovali minulí rok, noc to vydrželo:) víc nepotřebuji:) ale sem tam se stalo že nějaká nesvítila vůbec( cca každá 10).
                                    Myslim že nějaký doma ještě mam:)

                                      Nprinc William - Profil | Út 30.3.2010 12:07:57

                                      Taky o nich přemejšlim. Kupoval je někdo loni? Jaká je to kvalita.

                                      Jacky10: Myslim že to bude všude v Lidlu.

                                        NJacky10 - Profil | Út 30.3.2010 12:05:51

                                        Minulý rok jsem si je tam byl koupit myslim že je měli po 24 abych nekacel a to jako bodou všude v lídlu ???