Chemické světýlka v LIDLu

Ve čtvrtek 1.4. nám zase dávají světýlka, jdete pro ně někdo? :)
Autor diskuse: SpinJ - Profil , 30.3.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Nkranex - Profil | Út 30.3.2010 18:22:07

Majo86 >> jj,noc to je moje...a modre davam na fdr na spic...

    NKIKIN - Profil | Út 30.3.2010 17:38:53

    každý rok si je koupím a neprohloupím 100 světýlek za 100,-Kč.To se oplatí.Loni mi zbyly asi jen 3 pytlíky a to jen modré ty jsou naprd.

      NMajo86 - Profil | Út 30.3.2010 17:33:18

      kranex >> na čo ti je toho preboha? chodíš tuším len na nočne lovy ...

        NGRUPA - Profil | Út 30.3.2010 17:24:12

        asi vyšlu tatínka a budu mít cenu 0KC :-)

          NRytíř - Profil | Út 30.3.2010 17:03:50

          SpinJ - >> koupil bych je klidně,kilo neni dneska nic.Bohužel ale jsem v praci a tak tam nemužu stepovat od půl sedmy,jako důchodci:-))

            Nkroup - Profil | Út 30.3.2010 16:59:43

            tomashr >> Dík za info, na lowendy já nedám dopustit. Nejvíc low mám asi tento http://img.a.cz/0/3/4/8/0/f52f36c84802e0f52572ced2​9eb7a9ea_400.jpg za 99,- :) Jediné co k němu můžu říct je, že skutečně navíjí.

              Nlobotomie - Profil | Út 30.3.2010 16:57:50

              jelikož jsem se jeden rok měl podílet na dodávkách pro lidl, tak o tom něco málo vím =)
              chtěli stojany na pruty co nejlevnější... něco jsem sehnal a nakonec tedy vzali od někoho jiného asi o 30 kč levněji, ale nikoho nezajímalo že na tom levnějším stojanu jsou zavity do kterých nelze našroubovat nic z toho co se běžně prodává (úplně jiný závit) =) ...a kolik lidí si ho koupilo ty jo =)

                Ntomashr - Profil | Út 30.3.2010 16:55:26

                kroup >> Ahoj, naviják na fotce mi to silně připomíná jeden lowend, který mám doma - dal jsem za něj asi 200 korun v akci a vcelku funguje z hlediska navíjení, ale je hodně nepřesná brzda. Nicméně ale za 200 korun to adekvátní je a za 149 tím spíš. Mimochodem si myslím, že ze stejného hnízda je i "nové" lowend Mivardi http://www.fish-pro.cz/productdetail.aspx?id=MIV-R​ACT20F , jen si u Mivardi vybrali mutaci s přední brzdou, která možná bude o chlup lepší.

                  Ntomashr - Profil | Út 30.3.2010 16:52:08

                  anguilla >> Tak se tam rozhlédni a udělej reálné srovnání. Jistěže i ty lepší věci jsou celkem shit proti tomu, když koupíš něco v podstatně vyšší cenové relaci pro fajnšmekry. Jenže je nutno srovnávat srovnatelné, tedy obchody podobné třídy a tam prostě Lídl vychází dobře až nečekaně často.
                  A znova opakuji - blbé je, že to co píšu není ani tak chvála lídlu, je to spíš kritika ostatních hyper/super marketů :-(

                    Nkroup - Profil | Út 30.3.2010 16:49:07

                    Abych přispěl do debaty o kvalitě zboží z Lidlu, tak koupím ten naviják za 149,- a vyzkouším
                    http://lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_1​0218.htm

                      Nkroup - Profil | Út 30.3.2010 16:48:06

                      nunulka >> Až od čtvrtka :)

                        Nnunulka - Profil | Út 30.3.2010 16:47:36

                        dobrý den mohl by mě někdo říci,kde?U nás v Písku je nemají

                          Nrv - Profil | Út 30.3.2010 16:43:22

                          Ví někdo jaký je průměr těch tyčinek

                            Nsmradzjzd - Profil | Út 30.3.2010 16:40:33

                            anguilla >> nevidím důvod proč by některé zboží jak píše tamashr nemohlo být vůči jiným supermarketům nadprůměrné. Vždyť je to hrůza všude.

                              Nanguilla - Profil | Út 30.3.2010 16:20:04

                              tomashr >> no nevím, jestli někdo považuje zboží z LIDLu za nadprůměr...
                              Nadprůměr možná ve schopnosti udržovat nízké náklady, ale to je lidlovská filosofie...

                                NERV. - Profil | Út 30.3.2010 16:12:50

                                SpinJ - >> Nevíš náhodou jejich rozměry!? ERV.

                                  Ntomashr - Profil | Út 30.3.2010 16:06:11

                                  Venca888 >> S tou kvalitou jídla se ale docela dost pleteš - v nabídce Lídlu se najde docela hodně věcí dělaných evidentně původně pro německý Lídl, jejichž kvalita je na poměry českých hypermarketů značně nadprůměrná. Typicky se to týká třeba některých čokolád a konzerv, dále některých (ne všech!!!!) sýrů a salámů, tu a tam se najde leccos zajímavého i v polotovarech.

                                  Ve své podstatě je to ale dost smutné - defakto německý lowend (až odpad) pořád stačí v ČR na nadprůměr, ale je to tak :-(

                                    NERV. - Profil | Út 30.3.2010 16:02:09

                                    kranex >> Tu Tvou fotku jsem si uložil jako důchodce na památku! Ahoj ERV.

                                      NPinďa2 - Profil | Út 30.3.2010 15:55:46

                                      SpinJ - >> nebudu pročítat všechny komentáře. Za mě a můj názor. Vloni jsem je v té akce koupil také a jsem s nima na 100% spokojen. Zkrátka za málo peněz hodně muziky. Neboj se toho a kup klidně i do zásoby. Petrův zdar!!!!

                                        Njarda 2004 - Profil | Út 30.3.2010 15:48:38

                                        SpinJ - >> Ja nemusím mám od nich zásobu tak na sto let.