Nmike1977 - Profil | Pá 22.3.2013 10:27:05
Tak co, máte je? Já došel ve 14 hod a měli poslední 2 krabičky....
NAti - Profil | Út 29.3.2011 0:34:36
Jarda Š. >> Moc pěkný.
NRytíř - Profil | Ne 4.4.2010 21:18:52
bowman >> ta pomucka asi bude plnit ůčel ztlumovače dopadu ryby až rybař na tu petačtyřicitku napali toho okouna,tak až poleti vzduchem aby lehce dopad na nějakou podložku:-)))
Nmalamut - Profil | Ne 4.4.2010 21:07:10
bowman >> já o nich vím od té doby, co u nás na vleku lyžovala škola z Davle a mezi dětmi i dcerka. Když přijeli podruhé, učitelky přivezly ochutnat dobroty a já když náhodou jedu kolem, tak zajdu pro dobroty :-))) Když jsme dělali v Lipencích a bydleli na Slapech na Nový Rabyni, tak se mi to líbilo :-))))))
Nbowman - Profil | Ne 4.4.2010 20:47:01
malamut >> Až zase půjdeš k panu Dolejšímu na sekanou nebo drškovku,tak ho pozdravuj ,a dej si jednu porci i za mně:-)))) Bezva člověk.
Nbowman - Profil | Ne 4.4.2010 20:41:57
Jarda Š. >> Na co sakra může být ta pomůcka k přistání? Neví někdo?:-))
NJarda Š. - Profil | Ne 4.4.2010 20:25:03
Pro ty, kdo si nekoupili, alespoň malá ukázka z návodu:
NSven - Profil | Pá 2.4.2010 18:25:04
wendyo >> to máš pravdu. Určitě byli rádi, že se ho tam zbavili :-)
NSven - Profil | Pá 2.4.2010 18:11:27
Dnes jsem jel náhodou kolem Lídlu, vzpoměl si na tuto debatu a tak jsem přibrzdil a nakouknul.
"Navijáků" za 145,- měli ještě 5 ks. Je to spíš navijáku podobná atrapa s pochromovanou cívkou z bílého plastu. Podle váhy bych odhadoval, že ze stejného materiálu budou i ložiska :-))) Ležely tam ještě dva teleskopy, vhodné pro nenáročného vzpěrače, několik kazet s všehochutí, devatero řemesel - desátá bída, několik špulek žlutozeleného vlasce, připomínající strunu do sekačky, několikery plastové prsačky, které jsem nezkoumal, tak nehodnotím a asi 5 kaprařských podběráků. Ty vypadaly přes igelit použitelně. Po světýlkách zbyla jen prázdná plocha na regálu :-)))
NSven - Profil | Pá 2.4.2010 17:49:00
kroup >> loni jsem si jedno balení vlasců 0,35 a 0,45 vzal a slouží :-) Jiný průměr neměli. Z tou 0,35 házím raketu a z 0,45 dělám průběžky, systém MM :-)))
Nwendyo - Profil | Pá 2.4.2010 12:21:24
Sven >> Protože u nás to takto funguje,v Kanadě by s ním vyběhli jak se žádostí na byt.Německo,Itálie a Franci,tak tam by se s nikým nebavili a odchod/dle mých zkušeností/.
Nmalamut - Profil | Pá 2.4.2010 11:59:50
foxxx >> to ne, maso a uzeniny se mají kupovat u řezníka, svět musí mít nějaký řád a ne nacpat vše pod jednu střechu. Moc rád, když jedu přes Davli, tedy poměrně zřídka, na můj vkus, navštívím řeznictví U Dolejších, to je jinej svět :-)))) Tak to prostě má vypadat.
Nfoxxx - Profil | Pá 2.4.2010 11:49:47
malamut >> A Schwarzwalskou šunku (nevím,jak se to přesně píše):-))
Nmi-ku - Profil | Pá 2.4.2010 11:39:41
Mikšík- jen jednou >> Miksik the caddis - 2.4.2010 11:33:42 >> co dodat, jen že ve všem souhlasím
nejsem tak bohatej abych si kupoval věci v Lidlu...))))
Nmalamut - Profil | Pá 2.4.2010 11:37:29
Mikšík- jen jednou >> Miksik the caddis - 2.4.2010 11:33:42 >> já si koupil trubičky asi před dvěma lety a dodnes fungují, zatím svítily všechny. Ty sady různý co mají si koupil kamarád, pár věcí použitelných tam je a navíc až je urveš ti zbyde docela pěkný box. Jídlo bych tam nekupoval, tak maximálně melouna nebo studentskou pečeť :-)))
NMiksik the caddis - Profil | Pá 2.4.2010 11:33:42
nechápu jak si tam může někdo něco koupit...minulý rok si tam známý koupil prsačky aby na výlov potoka nemusel tahat svoje....samozřejmě do nich teklo. navijáky si kupují místní důchodci a pak se diví, že se jim to sype a nadávají že by se to za komunistů stát nemohlo a že ty staré navijáky už mají dvacet roků. podběráky jsou děs a bída....jediné co se mi zdálo ok byly trubičky...i když svítíla asi jen každá třetí.
o sadách "kvalitního náčiní" od návazců přes splávky a woblery...o tom se ani bavit nebudem
Nfoxxx - Profil | Pá 2.4.2010 11:27:19
malamut >> Dobrý vkus máš...:-)Jakýmkoliv stylem metalu se nedá asi nic skazit!
Nmalamut - Profil | Pá 2.4.2010 11:09:19
foxxx >> já je taky poslouchám, teda jedny mám, ale docela se mi líbí :-)))) To víš, v mým věku máš komplety od jiných, Rainbow, Van Halen apod. :-)))
NDimmu - Profil | Pá 2.4.2010 10:55:08
foxxx >> Taktak :-)
Nfoxxx - Profil | Pá 2.4.2010 10:51:02
Dimmu >> Jo,Dimmu Borgir jsou dobrý....mám od nich snad vše!:-))
NUrbo - Profil | Pá 2.4.2010 10:46:09
K těm navijákům. Loni jsem jeden koupil a protože neměl náhradní cívku , tak sem rovnou koupil dva . :) Jeden je furt v karabici a s druhým sem odchytal 1 rok feedru. Že by se měl v brzké době rozsypat zatím nepozoruju. Vše ok. Občas se během navíjení ozval divnej zvuk ,ale na chod to vliv nemělo. Brzda vrámci možností taky v pohodě. Co mám doma dvě Zebca co byly x let zpátky 6-7 krát dražší maj brzdu horší nebo srovnatelnou.
Jinak k těm cenám. V akci pro motorkáře prodávali výklopnou integrálku helmu něco kolem 1100. Na obchodě byla za stejnou helmu s jinou nálepkou výrobce cena cca 2000 za nákupku. Tu helmu sem nekupoval ,ale stejně ...
Nhona1 - Profil | Pá 2.4.2010 9:41:58
kroup >> vlasce sem tam koupil loni, silnejsi prumery nejsou sice nic moc ale za tu cenu... ale co se tyce slabych vlascu tak to je trága, v lídlu se vyplatí kupovat opravdu jen ty svetylka a podberaky, ostatni je k nicemu.
Nkroup - Profil | Pá 2.4.2010 9:35:12
A co ty jejich vlasce? Máte s nimi někdo zkušenost? Za ty peníze jsem si to balení po dvou špulkách vzal, vypadají takové tužší, možná na návazce?
NSpinJ - Profil | Pá 2.4.2010 8:44:46
No myslím že příští rok Vám to dopředu hlásit nebudu, jelikož jsem se tam ráno nedostal a odpoledne už na mě zbylo prd :)
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 22:21:00
Sihanuk >> no bublinky měli šampíčko,ale vodováhu ne
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 22:19:49
bowman >> Třeba nás čeká něco ještě pěkného co ty víš,pořád se učíme a mi nestárneme,ale naši děti určo háááááááá
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 22:19:03
Sihanuk >> Ty tam čoveče neměly:-))) Ale na Aukru kupuješ viď?:o)))))
NSihanuk - Profil | Čt 1.4.2010 22:09:53
teda já bych si tam nekoupil ani bublinky do vodováhy.
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 22:00:39
yvana >> Nojo jenže tu lepší část životu už máme za sebou:-((((
NDimmu - Profil | Čt 1.4.2010 21:56:36
colek >> Stálo to kilo a je jich 50.
Bordir ne, ale Borgir ano :-)
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:55:37
bowman >> já vím hodný ze starší školy hááááááááá
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:54:47
bowman >> No,ale abych nekecala taky jsem viděla navi vypadal,že když se na něj koukneš tak se musí rozsypat,ale fakt držel.
Nvagusoid - Profil | Čt 1.4.2010 21:54:44
Za ty prachy to byla povinnost .Ale jinak tam měli samý šunty.
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:53:08
Rytíř >> No já taky bych tam nestepovala,kdybych tam šla normál,tak je vezmu,ale stát tam hodinu to nééééééééé a já jich zase tolik nespotřebuju,třeba něco dostanu k svátku.
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 21:53:04
yvana >> Takovej jsem já:o)))
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:51:24
bowman >> jsi moc hodný,ale kdyby jsi nám to kupoval a posílal poštou,tak se to nevyplatí,nebuj on někdo u vody tam určo byl,tak ho pumpnu.
Ncolek - Profil | Čt 1.4.2010 21:50:56
Dimmu >> kolik to stojí? a posloucháš dimmu bordir ?:)
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:50:09
sadraj >> jo to máš pravdu,ale jak jsem psala rytířovi,dostala jsem dost drahý světýlka a spokojenost mizerná tyhle opravdu stačí,to víš já taky koukám tahat toho co nejmíň do těch kotáírů,taky už člověk nemá takovou sílu.
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 21:49:27
yvana >> To stejné jsem zažil se štikou tak šedesát:-)) Akorát ten navi byla Catana:-((((
NRytíř - Profil | Čt 1.4.2010 21:47:40
yvana >> zdař,kvůli trubičkam bych tam teda nestal,koupim si když je potřebuji,jak piše sandraj,vyjdou u nas v rybařskym kramu asi na ty tři kačky za kus.Někteři rybaři maji schopnost odhadnout velikost ryby už při zaběru:-))))
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:47:09
Rytíř >> tak to já fakt viděla na Orlasu,chytil kapříka,tak něco kolem 35cm najednou řev a navi se mu rozsejpal do písku,já jsem se tak smála.,ale ani ne tomu navijáku,jako tomu,že povídá to byl kapr tak 90cm,to by nevydržel skoro žádný naviják to už jsem jenom řvala smíchy,ale ty světýlka za ty prachy jdou.Já dostala ""značkový""a můžu ti říct,že tři z deseti nesvítily vůbec.
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 21:46:39
yvana >> Kdybych to býval věděl,že to někdo bude chtít......
Nsadraj - Profil | Čt 1.4.2010 21:43:03
yvana >> no nevim jesli je sežene ale daj se koupit i kolem 3 kaček za kus v malejch rybarnách amyslim že to jsou ty koupený b lidlu jen je prodavaji jednotlivce po bpatlíckách , ty co tubyly a tom odkazu od tý firnmy co je dovýží nebo delá v ruznejch velikostech jsou fakt dost drahý jako myslim cna za kus , ale zase třeba na 24 hodinovku se jend ta tačky za 38 nebo kolik s tim bilym svetlem vyplatí nežli se tahat s petrolejkou nebo baterkou apdobne to vyjde skoro levjenc je to skladnejší nežli třeba autobusem nebo vlakem tahnout velkou lampu nebo težkou baterku ta tyčka se vejde do kapsy a pak se dá ještě ipoužít na něco jinýho je to po odřiznutí koncu devela slušná trubka silnostená z platiku
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:39:55
Rytíř >> ahojky asi jako u nás jsme hned vedle a víš sám,že jsou fronty od rána,kdo maká a nemůže tam poslat někoho kdo to odstojí,tak není nic.
NRytíř - Profil | Čt 1.4.2010 21:39:40
yvana >> naprosto přesně napsano,pak se divi,že jim to padesatka kapr rozšmelcuje,viděl jsem u nas na piskovně na vlastni oči,takovejhle podobnej kousek:-)))
NRytíř - Profil | Čt 1.4.2010 21:37:58
bowman >> ooo,vyborny kup.To už se daiwa da koupit tak dobře?A JA MUSEL MAKAT ani jsem tam nezajel,u nas byl určitě souboj na ostři nože:-)))))
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:36:51
bowman >> asi u vás nejsou lidi co koupí něco a je jim to na dvě věci a ani nevědí co s tím hlavně,že to mají.
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 21:35:57
Rytíř >> Vzal jsem rovnou tři:-)) Byly pěkný,černý jako Branzino:o)))
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 21:34:56
yvana >> Tady měli opravdu úplně všechno tak cca po 30ti od každého.
NRytíř - Profil | Čt 1.4.2010 21:32:21
bowman >> že by nový přivlačový naviak?:-))))))
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:31:01
bowman >> tak to máš dobrý,někdo to třeba odsoudí,že to nejsou značkový,ale oba víme,že to udělá jedna továrna,firma tam lípne svoji nálepku a o to je to dražší.Tady na Písecku bylo vyprodáno,tak holt v noci nechytat.
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 21:27:00
yvana >> U nás toho měly hory,a nikdo to nekupoval:-))) Byl jsem tam kolem desáté,a jediný co něco koupil:-))
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 21:24:49
sadraj >> no tak to se máš já taky zaúkolovala známého,ale u nás byly hned ráno pryč,tak budu svítit asi když nachytám světlušky.
NSven - Profil | Čt 1.4.2010 21:16:47
Mildakingkong >> jo to by ses divil. Mám souseda, takového vychcánka, který se po dlouhých letech emigrace vrátil z Kanady, všechno je u nás špatně, nic tu není jako tam ale náš sociální systém spolu s kanadským důchodem se mu líbí. A ten si před Vánocemi koupil v drogerii za dvě stovky el. světýlka na stromek a po Třech králích je šel vrátit, že mu jedna dioda nesvítí.
Udělal tam takový rachot, že mu raději ty peníze dali aby už vypadl.:-)
Nsadraj - Profil | Čt 1.4.2010 21:08:41
yvana >> sem je nekupovla zaukoloval sem kamoše taxikaže možna sežene možná ne nejaký ještě mám tka je to jedno stejně se na ryby tolikrít zase nedostanu tak tech cca 50 co ještě mám mi snad na letošek stačí a tolikrát se na uhoře zase nedostanu nebo na candáty
NGolem - Profil | Čt 1.4.2010 20:40:04
Jo a pokud jde o vydrz, tak kdyz je po nocni rybacce dam do mrazaku, druhej den je muzu zase pouzit. Neni to uz takova intenzita, ale mne to staci...
Nbowman - Profil | Čt 1.4.2010 20:39:17
ulrisak >> Za ty peníze je myslím dokonalá:-)))))
NGolem - Profil | Čt 1.4.2010 20:37:49
Uz je mam doma. Narazil jsem na ne uz loni a od te doby nic jinyho nechci. Jedny z NEJ svetel jak do ceny tak do vydrze. Akorat mi nesedi ta kombinace barev. Bereme to ale s kamosem na 1/2, takze se nejak podelime.
NMildakingkong - Profil | Čt 1.4.2010 20:34:55
Sven >> Soudný člověk nejde po roce reklamovat naviják za 150.-kč.A to je ten problém Čechů.
NMattys - Profil | Čt 1.4.2010 20:32:28
Vloni jsem si je taky koupil a jsou vpohodě. Zítra se tam chci podívat, ale pochybuji, že je budou ještě mít.
Nulrisak - Profil | Čt 1.4.2010 19:57:32
Tak ja dnes koupil v Lidlu trojnozku, kvalita nic moc, ale snad poslouzi
NRytíř - Profil | Čt 1.4.2010 19:38:40
Sven >> takovejch vykuku je mraky,ještě jsou tak drzi,že to maj mkoupeno jinde a zkouši to v Kauflandu vyreklamovat s tim,že ztratili učtenku.Vim od jedne pracovnice na informacich:-))
NHornet - Profil | Čt 1.4.2010 19:03:51
Nevedel som o akcii pre rybárov, jednoducho som išiel nakúpiť potraviny,potom som videl rybárske veci, ale čo všetko bolo v ponuke som sa dozvedel už len z vývesiek. Prúty alebo podberáky vypredali hneď ráno, ostala tam rybárska taška,pár silonov ale kopa navijakov.Ani sa nečudujem-chytil som jeden do ruky a hneď som ho položil nazad. Vzal som balenie silonu a jedny svetielka.
Nzaxxx - Profil | Čt 1.4.2010 18:39:03
tak jsem dneska nakoupil svetylka a podberak pac muj starej mi pres zimu shnil :-/ za tu cenu je velkej a vypada pevne, nejvetsi boj byl o navijaky...videl jsem duchodce jak to berou po peti kusech...nekup to za tu cenu :) pak videli ze beru svetylka tak se ptali na co to je a uz to meli v kosiku taky :D
Nyvana - Profil | Čt 1.4.2010 18:37:45
sadraj >> Na to se nedá zvyknout to víš sám,ale na mě taky občas blbě čumí,když jsem každou chvilku oblečená ve vodě,nebo na zemi a stačí blbí výron a máš to nadosmrti.Jinak vím o čem mluvíš mám to v rodině.Jo máš ty světýlka?????????
NTurňa - Profil | Čt 1.4.2010 18:35:41
SpinJ - >> Také jsem si je koupil, v tom není problém, spíš se bojím těch prutů, co si je kupovali bezdomáči-to bude pytláků!