Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

Slaughter Maniak - Profil | So 13.3.2010 12:45:53

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 13.3.2010 12:43:14 >> no můžeš bejt rád že si nakonec nic nechytil......

    domindo - Profil | So 13.3.2010 12:45:11

    Marge >> Marge11 - 13.3.2010 12:40:46 >> nedávej mu tak na frak........Víš jaké to doma je......

      Petak - Profil | So 13.3.2010 12:44:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      sticansum >> STICANSUM - 13.3.2010 12:33:17 >> já jsem měl nejlepší úlovky v Tovačově, ty místní holky byly jak utržený ze řetězu...

        Netipa - Profil | So 13.3.2010 12:43:14

        Jednou jedinkrát jsem pozval slečnu na ryby. Skoro vůbec jsem nechytal, takže již nikdy více. Souložit můžu doma

          Tulo - Profil | So 13.3.2010 12:42:40

          A vařit doma a uklízet bude kdo?:))

            xycht 27,22 - Profil | So 13.3.2010 12:41:11

            Obvykle ne, jen 1-2x za rok když jdu na stoják.

              Marge11 - Profil | So 13.3.2010 12:41:11

              Jinak dobré odpoledne všem

                Marge11 - Profil | So 13.3.2010 12:40:46

                Plotičkář >> to se nedivím, když si sedíš rozvalenej v křesílku a ona se krčí na zemi u tvých nohou...ještě jí dej na zem misku s vodou a granuleme a bude to dokonalé,příště určitě pojede ráda zas

                  Petak - Profil | So 13.3.2010 12:40:05

                  Plotičkář >> na tý fotce je krásně vidět, kdo je u Vás doma pánem :)

                    Rytíř - Profil | So 13.3.2010 12:39:08

                    Plotičkář >> čeče,to vypada jak na trestne lavici to foto:-)))

                      klouček - Profil | So 13.3.2010 12:38:41

                      Ani moje se mnou na ryby nechodí. Co tam prý bude dělat. Přitom si může vzít třeba knihu. Ale dovolenou u vody vydrží bez řečí, jen říká že má na celý rok vybráno... Jen jsem zvědav letos, páč chata je 8 metrů od vody, aspoň to nebude mít daleko do ledničky:))

                        domindo - Profil | So 13.3.2010 12:37:22

                        Plotičkář >> moje žena říká, musí se obléknout.....

                          Vitali - Profil | So 13.3.2010 12:37:22

                          sticansum >> STICANSUM - >> Té mojí se tahle myšlenka chodit se mnou na ryby nějak dvakrát nelíbila.Ale když jsem jí nakonec přemluvil, tak si s chutí zachytala běličky,takže na občasné vycházky se mnou jde.Na víkendovou výpravu bych jí ovšem nedostal :-)

                            Salmon - Profil | So 13.3.2010 12:35:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            sticansum >> STICANSUM - >> Chodila dříve častěji, ale dneska po 10ti letech manželství je to problém ji dostat k vodě:-( Občas udělá výjímku, ale dneska chodím k vodě spíš s dětma, ty to ještě baví.

                              Plotičkář - Profil | So 13.3.2010 12:34:55

                              sticansum >> Občas jezdí, ale pak zjistí že je jí u vody zima a chce rychle domů. Takže sem rád že jenom občas!

                                STICANSUM - Profil | So 13.3.2010 12:33:17

                                Petak >> už dvě:-))

                                  Hasan CZ - Profil | So 13.3.2010 12:32:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Moja ženská prvně nechtěla ani slyšet o rybách,jednou kamoš říká,jedeme na chatu a rybník tak jsme všichni jeli komplet rodiny,moja říká..dej mi prut a kam to mám hodit,říkám támhle pod strom a už to tam bylo hozený,líp jak já to tam hodila,za 30 sekund záběr krásný velký cejn a po vytažení hlásí,tak tohle mě bude bavit, dva týdny na to byly závody pro ženský v Rakvicích a tam skončila trětí z padesáti a od té doby chytá,jak Vydra a pořád se mě ptá,kdy už pojedeme na ryby. Výbavu samozřejmě chce mít jak já a tak je to krapet drahý,ale ta pohoda doma je k nezaplacení,žádný,kam jdeš-buď doma....prostě jedeme na celý vikend na Pálavu a zachytáme si a malá holka naše, už taky pokukuje po udicích.

                                    tuzemak - Profil | So 13.3.2010 12:30:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    moja jezdí semnou docela ráda,prý si tam odpočine,nachystá hromadu jídla,vezme si sebou knížku a psa a vyrazíme,aspoň ví,že jezdím na ryby a ne za ženskýma ha hááá

                                      cipa - Profil | So 13.3.2010 12:29:31

                                      Já to beru,že člověk si u vody má odpočinout a věnovat se svému koníčku;)tudíš jsem rád,že ta moje polovička,kterou mám rád:-)tak mně u vody neotravuje tím kam má jít na wc,komáři,pavouci atd.to bych lítal kolem ní a měl z rybařiny h..o,ale někdy ji vemu a dcerku sebou,ale to je tak max jednou za rok a to o dovolené a stačí :-))) (ale to na ryby pomalu nechodím a věnuji se rodině)
                                      jak ted říkal nedávno Donutil v tom filmu na pramici:
                                      vidíš tak nesmíš dopadnout jak on je na něho přilepená jak žvejkačka na botě:-)))

                                        Petak - Profil | So 13.3.2010 12:28:38

                                        A už jste někdo na rybách i nějakou chytli...