Můžou být u vody bivaky

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jestli letos i v příštích letech mohou být postaveny u vody bivaky. Někde jsem slyšel, že se to na některých revírech bude zakazovat. Případně napište i kterých vod se to týká. Předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: dvorma - Profil , 8.3.2010 všeobecné - ostatní

student Petr - Profil | Po 8.3.2010 21:32:25

Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Tak snad to budou vědět i oni :)

    Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:29:40

    ja to vzdavam...

      koci66 - Profil | Po 8.3.2010 21:27:13

      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ne,ne - krajský úřad ústeckého kraje ( odbor ŽP ). Ty snad pravomoce maji, že ?! Ale neměli argumenty

        hraji - Profil | Po 8.3.2010 21:26:33

        jiku2 >> je podmíněno stanování tím, že postavíš stan? Pokud ne, není to stanování? Co když si postavíš přístřešek z větví? Je to přístřeškování?
        Prosím, než se pustíš do debaty na toto téma, přečti si prosím příslušné zákony.

          Best Carp - Profil | Po 8.3.2010 21:26:16

          loda30 >> vím co platí na hartě policie i rs. toleruje tak proč ne

            Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:25:20

            Petr RF17 >> student Petr >> spatne, RS te za stanovani nemuze potrestat i kdybys stanoval v zakazu... uffff

              Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:24:16

              jiku2 >> vis co bude snazsi? najdi si co RS kontroluje.. to co tam neni nepsane toho se od ni nemusis bat.. jasne?

                student Petr - Profil | Po 8.3.2010 21:23:45

                No tak sem to tady celé přečetl a jsem ještě zmatenější než předtím! Prostě si v létě postavím bivak, nebudu dělat bordle a budu doufat, že mě nebude RS jakkoliv trestat.

                  koci66 - Profil | Po 8.3.2010 21:23:20

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> To souhlasím že je to jedno jestli chytá ryby nebo ne. Pořád jsme jen u toho zda je zákaz majitele pozemku či ne ! Když si na mém pozemku ( který nemám označen zákazem ) postaviš stan, tak taky ti nemůže nikdo nic říct !

                    jiku2 - Profil | Po 8.3.2010 21:22:25

                    hraji >> stanovani,taboreni je to same,dobre. ted me oprav a uz budu mlcet.

                    rozdelavani ohne je plosne zakazano.
                    stanovani je zakazano jen na chranenych mistech.

                      Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:21:05

                      Koci66 >> koci66 >> ti to vysvetlim, jestli si to resil na sve MO tak nemaji pravomoce te potrestat, protoze nejsou opravneni dohlizet nad dodrzovanim kde se smi stanovat alias bivakovat. Proto jsi jakoby vyhral. Jasny???

                        hraji - Profil | Po 8.3.2010 21:20:27

                        Koci66 >> koci66 >> bohužel nikdo z nás neví přesně v čem byl problém, ty se tu oháníš jakýmsi vítězstvím, ale nikomu nejsou známy přesné okolnosti.

                          koci66 - Profil | Po 8.3.2010 21:18:10

                          Vážení pánové,právní legislativa ČR je fakt oříšek pro všechny. Já mluvim jen z vlastních zkušenosti. Obhájil jsem své právo na pobyt u vody ( v Bivaku s podlážkou ) . Proč dali za pravdu mne , když je to teda zakázané ?! A s rybama to nemá nic společného.

                            hraji - Profil | Po 8.3.2010 21:14:31

                            jiku2 >> táboření a stanování je naprosto stejná činnost, pouze jinak pojmenovaná. Aby se jednalo o dvě rozdílné činnosti, musely by být v zákoně rozdílně definovány a to nejsou.

                              Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:13:21

                              jiku2 >> zacnu jen tim ze "rybarsky zakon" neexistuje... tim zacni ty:)

                                hraji - Profil | Po 8.3.2010 21:13:19

                                Pavouk‌ >> Pavouk28 >> kdepak, já nic nechci, přečetl jsem to, uznávám, že jsi statečně bojoval, ale proti takové dávce ignorace práva nic nezmohu

                                  jiku2 - Profil | Po 8.3.2010 21:12:31

                                  hraji >> dobra,mozna jsem uz zmateny,ale.. stanovani neni plosne zakazano.tyka se jen chranenych uzemi. taboreni je neco jineho

                                    foglos - Profil | Po 8.3.2010 21:12:31

                                    Petr RF17 >> student Petr >> jj.mel jsem dobu kdy jsem bez toho nemohl bejt.videl jsem ty serie snad 10x

                                      Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:11:38

                                      hraji >> Jirko predavam Ti asi zezlo, treba je obratis na pravou viru :)

                                        student Petr - Profil | Po 8.3.2010 21:11:00

                                        foglos >> Red Dwarf humor!