Můžou být u vody bivaky

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jestli letos i v příštích letech mohou být postaveny u vody bivaky. Někde jsem slyšel, že se to na některých revírech bude zakazovat. Případně napište i kterých vod se to týká. Předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: dvorma - Profil , 8.3.2010 všeobecné - ostatní

Njiku2 - Profil | Po 8.3.2010 21:10:51

Pavouk‌ >> Pavouk28 >> no a jinak jestli tedy nicim neporusuji rybarsky zakon,tak je ta diskuze relativne zbytecna.klidne si stavte stany,bivaky apod.,jen pozor na vhodnou vzdalenost, viz.katastralni plan

    NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:10:36

    Koci66 >> koci66 >> nerikam ze nemuzes, ale ze je jedno jeslti chytas ryby nebo jsi na dovolene, jasny?

      Nhraji - Profil | Po 8.3.2010 21:10:13

      jiku2 >> vtip je v tom, že není třeba porušit jen zákon o rybářství, jsou i jiné zákony, které ti nedovolují si postavit stan, kde se ti zlíbí. Byla by chyba se domnívat, že když jsi na rybách, ostatní zákony tím pádem přestávají platit.

        Njiku2 - Profil | Po 8.3.2010 21:09:43

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> v cem to byla vlastne hovadina?nevim,necetl jsem,ale mozna max.prispevek navic

          Nloda30 - Profil | Po 8.3.2010 21:09:14

          Koci66 >> koci66 >> Ok

            Nkoci66 - Profil | Po 8.3.2010 21:09:09

            Pavouk‌ >> Pavouk28 >> A zase jsme u toho : zjistit si majitele pozemku a zda je tam vyhlášen zákaz či nikoli. Já jsem čeče z tvých názoru fakt na vestku :-) . Proč bych nemohl ?!

              Nkoci66 - Profil | Po 8.3.2010 21:06:29

              loda30 >> Tak to mě ujelo, omlouvám se za sprostá slova. Vážně.
              Mám rád debaty a nikdy ( teda pokud mi to neujede ) sprostě nepišu.
              Sorry

                NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:03:04

                Koci66 >> koci66 >> zase blbe, je jedno jeslti chytas nebo jsi na vylete.. :)

                  Nkoci66 - Profil | Po 8.3.2010 21:02:13

                  jiku2 >> Záleží jstli chytaš ryby nebo vegetiš ?! Když bude RS hustá, tak tím že máš od prutů daleko( třeba ) .

                    NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 21:00:50

                    jiku2 >> a proc nez napises hovadinu neco neprectes?

                      Nloda30 - Profil | Po 8.3.2010 21:00:46

                      koci66 - ® Po 8.3.2010 20:45:46
                      jiku2 >> Srozumitelně a Přesně !!! Snad to pochopí i ty dva Čuramedány co pořád hájí sve zdarma vytoužené ryb. listky

                        Njiku2 - Profil | Po 8.3.2010 21:00:07

                        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> jestli je to tam psane,tak ok.jen jsem to preletel ocima,ale cist se mi to vsechno nechtelo.je to stale dokola

                          Nkoci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:58:04

                          loda30 >> Co to tady meleš za nesmysli že mám važit svá slova ?! Nedovolil jsem si nikoho urazit ani trochu. Pouze tvrdim to co znám a to co jsem sám prozkoumal a vyhral spor s MRO ohledně pobytu u vody .

                            NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 20:57:19

                            jiku2 >> kdybys cetl diskuzi a to co je zde vystavil frutys vedel bys ze nicim

                              Nšvejk2 - Profil | Po 8.3.2010 20:56:36

                              Koci66 >> koci66 >> ahoj a nemělo by to být taky uvedeno v rybářském řádu?! Myslím přímo k danému revíru

                                Njiku2 - Profil | Po 8.3.2010 20:55:10

                                ok chlapci,neresme straz,radeji mi reknete,kdyz tak hezky znate zakony,cim bych porusil rybarsky zakon,kdybych si postavil stan 20metru od vody, nekde na louce,ktera uz nepripada k rybniku/vodni plose?a nekecejte kraviny

                                  Nloda30 - Profil | Po 8.3.2010 20:53:27

                                  Koci66 >> koci66 >> Važ svá slova, ty trdlo, a oháněj se argumenty.

                                    Nkoci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:52:22

                                    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Svoji zkušenosti s neoblomnými strážci veřejného pořádku. A o to více mě těší když nemaji pravdu a já jim to mohu dokázat ( a dokázal ). Já na rozdil od jelimánu si zjistim vše potřebně co smím a nesmím a tam kde zákaz ani na ryby nejezdim.

                                      NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 20:51:17

                                      loda30 >> jde spis o to ze nechteji pochopit.. a vymysleji vymyslene

                                        Nloda30 - Profil | Po 8.3.2010 20:50:52

                                        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Mně ještě teď taky ne, ale obvykle to tak končívá.