Můžou být u vody bivaky

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jestli letos i v příštích letech mohou být postaveny u vody bivaky. Někde jsem slyšel, že se to na některých revírech bude zakazovat. Případně napište i kterých vod se to týká. Předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: dvorma - Profil , 8.3.2010 všeobecné - ostatní

Ladin61 - Profil | Po 8.3.2010 20:28:08

koci>> A ještě dodatek, RS nemá oprávnění kontrolovat, jestli máš bivak nebo ne.Je to věc pouze policie.

    Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 20:25:49

    pjarmil >> "vykonne pravo" nezna ani google...

      doros - Profil | Po 8.3.2010 20:25:04

      Koci66 >> koci66 >> jj,to jsi mě potěšil,právě jsem se tam přihlasit

        pjarmil - Profil | Po 8.3.2010 20:24:36

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> najdi si to...

          Ladin61 - Profil | Po 8.3.2010 20:24:26

          koci66>>Bivakování a stanování u vody je zakázáno.Přečti si zákon č.254/2001 Sb.o vodách. Co se týče Nechranic, tak tam je to konkrétně zakázáno vyhláškou Okr.úřadu Chomutov. Můžeš stanovat a bivakovat pouze na vyhrazených místech{kempy.}

            GRUPA - Profil | Po 8.3.2010 20:23:56

            Bez bivaku si to nedovedu vůbec představit a je to podle mě hlavně o tom na koho se narazí a jak se to dá, nebo nedá domluvit. A taky o tom, jak se tam člověk chová. Zákon, nezákon, musíme to dál risknout.....

              jarda 2004 - Profil | Po 8.3.2010 20:19:22

              Koci66 >> koci66 >> Tak z tou generací máš pravdu tahle garda vysloužilejch kozáků už tam nemá co dělat.

                koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:17:16

                Standa1978 >> no přece tobě na mail . pokud teda se chceš přesvědčit že to tak je v našém RŘ.

                  koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:16:32

                  doros >> Tam taky ??? Bůh s Vámi :-(

                    doros - Profil | Po 8.3.2010 20:13:35

                    Koci66 >> koci66 >> není to MO Olomouc?

                      Standa1978 - Profil | Po 8.3.2010 20:13:25

                      Koci66 >> koci66 >> kam to pošleš?

                        koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:09:49

                        Mimochodem, jen pro zajímavost :

                        Průměrní věk všech funkcionářů v MO Chomutov je asi hodně přes 75 ba i 80 let !!!
                        Jak můžete chtít změnu ?! Nikdy. Až tak za 2 generace . Bohůžel

                          Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 20:09:45

                          pjarmil >> co to je "vykonne pravo" ?

                            pjarmil - Profil | Po 8.3.2010 20:07:47

                            loda30 >> kdyz se podivam do papiru tak napriklad na nymbursku. pristresek smi byt pouzit pouze v dob vykonneho prava...

                              koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:07:43

                              Standa1978 >> Pošli mail, oskenuji to a pošlu. Pak na ryb. schůze se můžeš ptát mistních pohlavaru

                                koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:06:33

                                O výkonech RS jsem vůbec nemluvil v sovislosti s dodržování RŘ. Držím se jen otázky, která je zde položená . A ta je o ..... , přečti si to výš

                                  Standa1978 - Profil | Po 8.3.2010 20:06:13

                                  Koci66 >> koci66 >> jen mě je divné proč to někde v řádu je a někde není...?

                                    Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 20:03:49

                                    Koci66 >> koci66 >> to ovsem neznamena ze RS nezvedne founa a neoznami te policii pro prestupek..

                                    RS nezakazuje RS kontroluje dodrzovani



                                    jeste nekdo neco?

                                      koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:03:16

                                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Pokud je obec majitelem pozemku !!! Ale já jsem psal, že je potřeba si vše pořádně zjistit, než se pustit do sporu s RS nebo PČR ?!

                                        loda30 - Profil | Po 8.3.2010 20:02:23

                                        pjarmil >> Kde a kým, prosím tě???