Můžou být u vody bivaky

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jestli letos i v příštích letech mohou být postaveny u vody bivaky. Někde jsem slyšel, že se to na některých revírech bude zakazovat. Případně napište i kterých vod se to týká. Předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: dvorma - Profil , 8.3.2010 všeobecné - ostatní

koci66 - Profil | Po 8.3.2010 20:01:37

Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Já za pravdu peníze nešetřim. Dokud RS není oprávněna zakazovat to či ono od majitele pozemku, tak maji smůlu. Zákon je jen jeden a ten se musí dodržovat. Šel jsem do sporu s RS, potažmo s MRO celkem již 2 krát a světě dív se : Pravdu měl já.
Ukončím debatu otázkou :
Proč v Ryb.Řádu pro SČÚS MO Chomutov se piše : Uživatel a správce revíru žádá rybáře aby nestanovali, nerozdělovali oheň a t.d.
Žádá , nikoliv zakazuje !!!!

    Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 20:00:19

    pjarmil >> co to je za kravinu ? :)))))

      pjarmil - Profil | Po 8.3.2010 19:59:17

      pokud se nepletu tak bivak bez podlazky je povolen, ale POUZE v dobe vykonneho prava..

        loda30 - Profil | Po 8.3.2010 19:59:13

        Best Carp >> To, co je tolerováno, neznamená, že je povoleno. Na Hartě platí zákaz táboření a stanovaní.

          Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:57:22

          Koci66 >> koci66 >> zase nemas pravdu, obec vyda vyhlasku a nikde zadne cedule davat nemusi.

            koci66 - Profil | Po 8.3.2010 19:54:06

            Standa1978 >> Pokud je cedule " Zákaz " , pak ti nic jiného nezbýva nežli :
            - respektovat ten zákaz
            - ověřít si u majitelé pozemku zda je ten jeho zákaz opravdový či ne
            Musí být na ceduli : Soukromý pozemek, zákaz a t.d.

              Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:53:30

              Koci66 >> koci66 >> usetrim ti 100 Kč, tady si zjistis majitele zadarmo..http://nahlizenidokn.cuzk.cz/Mapa.aspx?typ=CR&id=0​
              RS nema s bivakem co spolecneho..

                koci66 - Profil | Po 8.3.2010 19:48:36

                Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Jednoduchá rada pro všechny :
                Mám oblíbené revíry , zajdu si na KÚ a za 100,-kč ( což není zase tolik ) si zjistim majitele pozemku ( Listina Vlastníctvi ), pak buď je všechny poprosím o vyjádření zda mají či nemají zákaz táboření na svých pozemcich. Tím je pro mě vše jasné : buď můžu stanovat nebo nesmím.
                Až mi RS ukáže smlouvu o pronajmu a souhlas majitele pozemku že se tam nesmí tábořit, pak neřeknu půl slova. Pakliže to RS nemá podložené , tak maji smůlu a můžou volat koho chtěji , včetně Pomáhat a Chránit !!! Půjdu do soudního sporu a prohrajou to na plnou čáru.

                  Pavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:37:40

                  Koci66 >> koci66 >> krome CHKO jsou tam i dalsi, mimo jine obce

                  nikde se o nutnosti tabule nepise

                  dal jsem vam se odkaz kde je to popsano jasne a srozumitelne a vy si stejne melete dal to svoje..no nezklamali jste

                    Standa1978 - Profil | Po 8.3.2010 19:37:22

                    Koci66 >> koci66 >> A čemu mám věřit: když je někde cedule zákaz používání bivaku a v ryb. řadu nic není ??

                      koci66 - Profil | Po 8.3.2010 19:30:14

                      Vyjímaje CHKO ( chráněnou krajinou oblastí ) , zákaz bivakování, táboření , stanování a t.d. může vydat pouze majítel pozemku a musí to řádně označit tabulemi ( Zákaz a ...t.d. ). MRO vesměs nejsou majitelé pozemku kolem vody a mají to pronajaté. Jako podnajemce se taky musí chovat a pokud neexistuje písemná dohoda mezi pronajimatelem a nájemcem ( co se týka způsobu užívání a různé zákazy a t.d. ), tak mě může RS skočit na záda. Takže sečteno a podtrženo : pokud nejsou tabule "Zákaz Táboření" , tak mě musí RS omluvit, ale maji smůlu.

                        Dan.J - Profil | Po 8.3.2010 19:23:02

                        Mattys >> To samé je u nás na Vlkově,děsná buzerace deštník ano ale bočnice ani náhodou.To že třeba leje jako blázen je nezajmá.Za to můžou ale domorotci co tam dělaj bordel a na noc si tam natáhnou plachtu a zavážou to za mladé stromky a to ještě na přístupové cestě.

                          andy.rybar - Profil | Po 8.3.2010 19:20:56

                          Hermis_s >> "Soudruzi ja doufam že když se se to vyžaduje že mi všeci udělame tak jak ma byt,protože tak je to spravne tak to ma byt soudruzi!":-DDD

                            Cerebro - Profil | Po 8.3.2010 19:19:44

                            kakr >> Na to bys měl žádat o povolení u staveního odboru :-D

                              Netipa - Profil | Po 8.3.2010 19:15:46

                              Hermis_s >> Já jsem spíše mile překvapen. Sbírám různé fígle, jak legálně obejít rybářský řád a tento ještě ve svém notýsku nemám

                                Mattys - Profil | Po 8.3.2010 19:13:26

                                Třeba u nás na Piláku a na Strži nejsou bivaky vůbec tolerovány. Nechaj tě sbalit i deštník s bočnicemi. A věř mi, že když tam trefíš opravdu na blbouna, tak máš po náladě na hodně dlouho.

                                  Hermis_s - Profil | Po 8.3.2010 19:13:17

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Tez jsem z toho rozcarovan

                                    Netipa - Profil | Po 8.3.2010 19:12:23

                                    Hermis_s >> Aha tak to je ovšem zajímavý zvrat. Takže pokud vykuchám stan, vznikne mi deštník? To jsou věci

                                      Hermis_s - Profil | Po 8.3.2010 19:08:56

                                      andy.rybar >> na dalasu jak si zapalis svicku v noci,tak dostanes po vejcich,ani nevis jak

                                        Hermis_s - Profil | Po 8.3.2010 19:08:11

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Nikolov,podle vyroku rybarske straze jsem se dozvedel,ze se jedna o destnik.

                                        Po 8.3.2010 18:36:25