Můžou být u vody bivaky

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jestli letos i v příštích letech mohou být postaveny u vody bivaky. Někde jsem slyšel, že se to na některých revírech bude zakazovat. Případně napište i kterých vod se to týká. Předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: dvorma - Profil , 8.3.2010 všeobecné - ostatní

Nandy.rybar - Profil | Po 8.3.2010 19:07:10

Otázka: táboření ve volné přírodě
Odpověď: K pojmu „táboření“: Tábořením ve smyslu § 16 odst. 1 písm. c), § 26 odst. 1 písm. b) a § 29 písm. j) zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, se rozumí souhrn různých činností umožňujících pobyt v přírodě spojený s možností přenocování, a to obvykle ve stanech nebo jiných přístřešcích (stavění stanů a přístřešků, tj. včetně celt, stanů bez podlážky apod., příprava stravy, hygiena, likvidace odpadků atd.)


Tak z tohohle blábolu mi vychází že pokud pujdu kolem řeky a opláchnu si v ní ruce,rozdělám si paštiku případně seberu pohozený odpadek prakticky tábořím.No to by mně jen zajímalo kde soudruzi z MŽP udělaly chybu?!:-DDD

    NNetipa - Profil | Po 8.3.2010 19:04:57

    Standa1978 >> Jo ahoj, podle toho nicku jsem tě nepoznal :-) Jinak k tématu. Pokud u stanu odstřihnu podlážku, potom to je tedy bivak?

      NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:04:50

      kakr >> proto jsem napsal co jsem napsal... rozumime si :)

        Nkakr - Profil | Po 8.3.2010 19:03:06

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >>
        Omyl bivak je věčný:-))

          NHermis_s - Profil | Po 8.3.2010 19:02:51

          pista85 >> me to jako blbost nepripadne a souhlasim s tim

            NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:01:41

            http://www.rybsvaz.cz/?page=vase_dotazy&lang=cz&fr​omIDS=

            dotaz č.96

            vic neni treba dodavat a diskutovat

              Npista85 - Profil | Po 8.3.2010 18:58:41

              Hermis_s >> nj nez aby nad nečin svrchnost premyšlela tak to radeji zakaze..a plati to ve všem...

                NSven - Profil | Po 8.3.2010 18:58:31

                kakr >> ale zkusit se to musí, co kdyby. Blbost je nesmrtelná :-))))))))))))))

                  Nkakr - Profil | Po 8.3.2010 18:56:53

                  Sven >>
                  bivak je stále živý, podobně jako Lenin:-))

                    NHermis_s - Profil | Po 8.3.2010 18:55:46

                    pista85 >> vse je domysleno,kdyz je to zakazano

                      Nshzp - Profil | Po 8.3.2010 18:55:36

                      dokud nezakazou lehatka, tak je to jeste dobry ne? bivak rano zbalim a vecer postavim a koupim si jeste destnik - proste zase komedie, ale kdyz to prirode prospeje proc ne

                        NDavca - Profil | Po 8.3.2010 18:54:56

                        Hermis_s >> jj, diky, tohle jsem zrovna hledal..

                          Nkakr - Profil | Po 8.3.2010 18:53:31

                          Co třeba "vojenský hangár" má půdorys 8 x 8 m a podlážku nemá, je to vlastně bivak.

                            Npista85 - Profil | Po 8.3.2010 18:53:28

                            bivak udela vic škody nez stan..........nedomyšleno.....

                              NRaduz - Profil | Po 8.3.2010 18:51:52

                              Zatím jsem s bivakem při kontrole neměl nikdy problém. Zřejmě tolerováno.

                                NBest Carp - Profil | Po 8.3.2010 18:49:05

                                dvorma >> třeba na hartě můžeš mít bivak ale bez podlážky i když je to totální kravina

                                  Nfoglos - Profil | Po 8.3.2010 18:47:43

                                  Hermis_s >> jasne chapu...to by bylo na dlouho.tak flastra jsem neplatil,spis jsem mu jenom zalepil hubu.

                                    NHermis_s - Profil | Po 8.3.2010 18:45:47

                                    foglos >> takze si stejne nakonec cvakal 'flastra'.soukromaky jsou kapitola samo o sobe,kterou bych tady nerad rozebiral

                                      NStanda1978 - Profil | Po 8.3.2010 18:44:01

                                      lubos666.p >> Zdarvím, nebylo to na "písaku pana "V" ?