- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Můžou být u vody bivaky
Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat jestli letos i v příštích letech mohou být postaveny u vody bivaky. Někde jsem slyšel, že se to na některých revírech bude zakazovat. Případně napište i kterých vod se to týká. Předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: dvorma - Profil , 8.3.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nandy.rybar - Profil | Po 8.3.2010 19:07:10
Otázka: táboření ve volné přírodě
Odpověď: K pojmu „táboření“: Tábořením ve smyslu § 16 odst. 1 písm. c), § 26 odst. 1 písm. b) a § 29 písm. j) zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, se rozumí souhrn různých činností umožňujících pobyt v přírodě spojený s možností přenocování, a to obvykle ve stanech nebo jiných přístřešcích (stavění stanů a přístřešků, tj. včetně celt, stanů bez podlážky apod., příprava stravy, hygiena, likvidace odpadků atd.)
Tak z tohohle blábolu mi vychází že pokud pujdu kolem řeky a opláchnu si v ní ruce,rozdělám si paštiku případně seberu pohozený odpadek prakticky tábořím.No to by mně jen zajímalo kde soudruzi z MŽP udělaly chybu?!:-DDD
Odpověď: K pojmu „táboření“: Tábořením ve smyslu § 16 odst. 1 písm. c), § 26 odst. 1 písm. b) a § 29 písm. j) zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, se rozumí souhrn různých činností umožňujících pobyt v přírodě spojený s možností přenocování, a to obvykle ve stanech nebo jiných přístřešcích (stavění stanů a přístřešků, tj. včetně celt, stanů bez podlážky apod., příprava stravy, hygiena, likvidace odpadků atd.)
Tak z tohohle blábolu mi vychází že pokud pujdu kolem řeky a opláchnu si v ní ruce,rozdělám si paštiku případně seberu pohozený odpadek prakticky tábořím.No to by mně jen zajímalo kde soudruzi z MŽP udělaly chybu?!:-DDD
NNetipa - Profil | Po 8.3.2010 19:04:57
Standa1978 >> Jo ahoj, podle toho nicku jsem tě nepoznal :-) Jinak k tématu. Pokud u stanu odstřihnu podlážku, potom to je tedy bivak?
NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:04:50
kakr >> proto jsem napsal co jsem napsal... rozumime si :)
NPavouk28 - Profil | Po 8.3.2010 19:01:41
http://www.rybsvaz.cz/?page=vase_dotazy&lang=cz&fromIDS=
dotaz č.96
vic neni treba dodavat a diskutovat
dotaz č.96
vic neni treba dodavat a diskutovat
Npista85 - Profil | Po 8.3.2010 18:58:41
Hermis_s >> nj nez aby nad nečin svrchnost premyšlela tak to radeji zakaze..a plati to ve všem...
NSven - Profil | Po 8.3.2010 18:58:31
kakr >> ale zkusit se to musí, co kdyby. Blbost je nesmrtelná :-))))))))))))))
Nshzp - Profil | Po 8.3.2010 18:55:36
dokud nezakazou lehatka, tak je to jeste dobry ne? bivak rano zbalim a vecer postavim a koupim si jeste destnik - proste zase komedie, ale kdyz to prirode prospeje proc ne
NSven - Profil | Po 8.3.2010 18:53:32
dvorma >> číst jistě umíš : http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=stanov%E1n%ED
http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=bivakov%E1n%ED
http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=bivakov%E1n%ED
Nkakr - Profil | Po 8.3.2010 18:53:31
Co třeba "vojenský hangár" má půdorys 8 x 8 m a podlážku nemá, je to vlastně bivak.
NRaduz - Profil | Po 8.3.2010 18:51:52
Zatím jsem s bivakem při kontrole neměl nikdy problém. Zřejmě tolerováno.
NBest Carp - Profil | Po 8.3.2010 18:49:05
dvorma >> třeba na hartě můžeš mít bivak ale bez podlážky i když je to totální kravina
Nfoglos - Profil | Po 8.3.2010 18:47:43
Hermis_s >> jasne chapu...to by bylo na dlouho.tak flastra jsem neplatil,spis jsem mu jenom zalepil hubu.
NHermis_s - Profil | Po 8.3.2010 18:45:47
foglos >> takze si stejne nakonec cvakal 'flastra'.soukromaky jsou kapitola samo o sobe,kterou bych tady nerad rozebiral
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










