- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybaření na Botiči 1
chtěl bych vás poprosit, jestli byste mi mohli doporučit nějaká místa pro lov ryb na revíru Botič 1. Četl jsem, že na jistém úseku je lov ryb zakázán... Patří do tohoto useku také oblast záběhlic kolem Hamerského rybníka? Díky za odpověď!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPike - Profil | St 9.7.2025 9:37:23
NPedro1 - Profil | St 9.7.2025 9:33:02
Každopádně aktuálně je úsek od přehrady až do Záběhlic - dál už je to regulovaná strouha - zanešený, jen některé úseky mají pořád slušné tůně a šanci na lepší rybu. Chce to hledat. Zlaté časy tohoto potoka jsou dávno pryč.
Myslím že tam je více lovících ukrajinců, než slušných línů.
Nkdobryher - Profil | Út 8.7.2025 19:26:59
nevíte, kde by se dali aktuálně chytit kapři a líni na plavanou? Na webu rybářského svazu jsem viděl, že loni se chytlo kolem 200 línů a 800 kaprů, ale mně zatím berou jen cejni, karasi a plotice. Budu rád za jakékoli tipy, díky!
NPedro1 - Profil | Po 16.9.2024 10:16:29
Celý víkend pouští furt stejně a evidentně to stačí aby voda v přehradě nestoupala a přitom neohrozili baráky pod přehradou.
Njoch - Profil | Ne 15.9.2024 21:41:34
NPedro1 - Profil | Ne 15.9.2024 11:34:11
Druhá fotka aktuální, chybí tak 25 cm.
NPedro1 - Profil | So 14.9.2024 13:04:20
A postavit zábrany zhruba 5 metrů nad hladinou, to byl dobrý napad:-))))
NPedro1 - Profil | So 14.9.2024 9:16:52
A vezmu sebou jeden prut s velkou strevlickou na jednohacku:-)))
NPedro1 - Profil | So 14.9.2024 9:15:53
A v 9.00 zasedal štáb Prahy 10 a nepredpokladaji, že by měl Botic vystoupat na druhý stupeň, od 11 hodin do zítra nemá v Praze pršet, tak to spadne.
NŘízek 5,125 - Profil | So 14.9.2024 8:33:06
NŘízek 5,125 - Profil | Pá 13.9.2024 18:19:37
Njoch - Profil | Pá 13.9.2024 17:05:40
NPedro1 - Profil | Čt 12.9.2024 9:44:20
A ano, při povodních 2002 jsme lovili tolstoje do volejbalové sítě na silnici před Rybářskou baštou:-)))
Nboticar - Profil | Čt 12.9.2024 9:37:07
NŘízek 5,125 - Profil | Čt 12.9.2024 9:29:28
sleduji ty měnší ptoky v pruběhu roku, a je to smutný.
NPedro1 - Profil | Čt 12.9.2024 9:25:12
Nboticar - Profil | Čt 12.9.2024 9:17:41
NŘízek 5,125 - Profil | Čt 12.9.2024 9:16:05
ale voda nad přehradou fakt není,
a není ani v pitkovickým, benickým a pod.
Nboticar - Profil | Čt 12.9.2024 9:15:44
NPedro1 - Profil | Čt 12.9.2024 9:11:10
NPedro1 - Profil | Čt 12.9.2024 9:01:33
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/povoden-v-hostivari-kolem-botice/r~i:gallery:30863/
Jediný kdo z toho měl ve finále radost byl Sivek, protože z pojistky opravil na Selském dvoře nejen vytopené části, ale udělal i novou střechu:-)
NŘízek 5,125 - Profil | St 11.9.2024 21:00:27
Voda prostě obecně není.
NPedro1 - Profil | St 11.9.2024 20:06:33
NŘízek 5,125 - Profil | St 11.9.2024 20:05:07
Tvl, asi znám úplně jiny potok:-)
Btw-posledni roky tam není voda , resp 9/10 roku není a zbytek je jí až moc...
Njoppo - Profil | St 11.9.2024 19:48:43
.Sam som zastancom lovu chyt a pust praktizujem ho cca od roku 1998 v zaciatkoch ludia nechapali ked som vracal ryby vode dnes je to uz uplne inde ... Rabovanie ryb je celosvetovím trendom u istych skupín ludí co je smutne ale ludia pochpia ako vždy až ked bude neskoro...
NPedro1 - Profil | St 11.9.2024 19:08:58
Stále tam jsou tůně, kde je hloubka kolem 150-180 cm, ale je jich málo a doby kdy tam byly vymlete díry za olsema kde byla hloubka přes 3 metry jsou dávno pryč.
NŘízek 5,125 - Profil | St 11.9.2024 16:39:18
NPedro1 - Profil | St 11.9.2024 14:24:47
Přitom to byl potok, kde byli velcí okouni, líni, cejni +50 cm, tloušti jako noha, úhoři k metru, v tůních slušné štiky, sem tak kapr k 70 cm, kilové plotice a po větší vodě se dal vyšťourat i slušný candát. Za těch 35 let to šlo parádně do prdele, vinou člověka a jeho "ne" hospodaření.
Nboticar - Profil | St 11.9.2024 8:03:49
Njoppo - Profil | Út 10.9.2024 18:59:01
NFatallErorr - Profil | Po 11.3.2024 15:32:34
NHonzaS1028 - Profil | Ne 10.12.2023 10:19:34
NMax007 - Profil | Ne 10.12.2023 9:49:46
Nrikox - Profil | Po 29.8.2016 12:55:23
Mám dotaz ohledně Botiče pod Hostivaří. Jaká je tam voda ? Je zelená nebo normální ? Je vytažen jej Marcela pod OC Park Hostivař ? Dá se chytat v ůseku mezi školou a OC Park Hostivař ? Děkuji..
Richard
NRubby222 - Profil | Út 11.8.2015 20:29:37
N1pandyx - Profil | Po 16.2.2015 7:11:18
NKacoo - Profil | Ne 2.3.2014 13:26:11
NBíba89 - Profil | Ne 2.3.2014 12:32:30
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 10:17:26
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 10:05:02
@samtom: díky za nabídku, příští víkend jsem mimo Prahu, ale jindy bych klidně zašel. snad se trochu uklidní voda, teď tam určitě poteče dost vody.
NReznik76 - Profil | Ne 28.2.2010 9:59:49
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 9:58:14
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 9:55:38
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 9:52:55
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 9:50:26
http://cs.wikipedia.org/wiki/Meandry_Boti%C4%8De
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 9:46:27
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 9:43:29
NReznik76 - Profil | Ne 28.2.2010 9:42:42
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 9:38:54
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 9:38:01
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 9:36:10
NReznik76 - Profil | Ne 28.2.2010 9:35:19
Ndavid.kalbac - Profil | Ne 28.2.2010 9:28:12
NReznik76 - Profil | Ne 28.2.2010 9:26:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 9:21:19
Ndavid.kalbac - Profil | Ne 28.2.2010 9:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHornqvist - Profil | Ne 28.2.2010 9:07:00
Nsamotm - Profil | Ne 28.2.2010 9:00:01
NHornqvist - Profil | So 27.2.2010 23:59:17
Nsamotm - Profil | So 27.2.2010 23:39:37
Nikdy jsem tam nebyl, ale podle fotek to tam nevypadá špatně :-)
Nsamotm - Profil | So 27.2.2010 17:46:41
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


































