- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jarní boilie mix
Ahoj všem.Chtěla bych vás poprosit o radu,na vylepšení mého jarního mixu.Mělo by tam být více ptáčáku,prý nesaje a rybník na kterém chytám je plný bahna.Tak jsem myslela že použiji:
30% ptačího zobu (tento - http://www.podstufka.cz/podstufka/eshop/2-1-VAJECNA-A-ODCHOVNA-KRMIVA/0/5/227-ORO-MIX-1kg)
20% 50/50 směs od Nikla
10% Albumín
20% pšeničné klíčky
20% a dál nevím co bych tam měla dát.
Mám ale nakoupeno docela hodně druhů rybích mouček(krevet.,tuňák.,losos.,LT-94,sleďová),robin red,sojovou mouku,gluten.Jinak co bude potřeba,tak dokoupím.
měli by to být ananasové boilie.
30% ptačího zobu (tento - http://www.podstufka.cz/podstufka/eshop/2-1-VAJECNA-A-ODCHOVNA-KRMIVA/0/5/227-ORO-MIX-1kg)
20% 50/50 směs od Nikla
10% Albumín
20% pšeničné klíčky
20% a dál nevím co bych tam měla dát.
Mám ale nakoupeno docela hodně druhů rybích mouček(krevet.,tuňák.,losos.,LT-94,sleďová),robin red,sojovou mouku,gluten.Jinak co bude potřeba,tak dokoupím.
měli by to být ananasové boilie.
Autor diskuse: Koblizek86 - Profil , 21.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
futro - Profil | Ne 7.3.2010 9:30:50
Končan >> na jaro to s těma vajcama nepřeháněj radši mín a trochu vody at se to líp vyplavuje ,a zbytečně kouli nezamkneš,já bych dal tak 5-6 vajec na kilčo
Končan - Profil | Ne 7.3.2010 9:25:44
Zdravím
chtěl bych poprosit o informaci ohledně toho kolik dáváte vajec na kilo směsi.Vaše zkušenosti a postřehy.Četl jsem, že by to mělo být tak 5 - 6 vajec na 1/2 kila.Děkuji za odpověď.
David
chtěl bych poprosit o informaci ohledně toho kolik dáváte vajec na kilo směsi.Vaše zkušenosti a postřehy.Četl jsem, že by to mělo být tak 5 - 6 vajec na 1/2 kila.Děkuji za odpověď.
David
kaprarK70 - Profil | Ne 7.3.2010 9:11:21
worech >> ja to chapu taky jsem tim prosel ale za chvili nevis ceho mas dost co ti chybi a hlavne kde ty vsechny pytliky skladovat.koula si delam sam ale ze smesi od renom.firem spekuluji pouze s tek.slozkama.A mam taky radost z vlastnich
worech - Profil | Ne 7.3.2010 8:11:43
Jirka Klíma >> kaprarK70 >> myslim si, ze cena neni podstatna......s vlastniho ma snad kazdy vetsi radost a jestli stoji kilo 150kc nebo 250kc je podle meho nazoru jedno......nejak se zacit musi.......
rybar z NZ - Profil | Ne 7.3.2010 8:02:12
čo ho voríte na tento mix???
30%plavačkovej zmesi na studenú vodu
10%mletej pšenice
10% kruppice
2 čajové lyžičky betaínu
20% zemiakovej múky
AK ananás nba
?????????
mohlo by to na jar fungovať??????
30%plavačkovej zmesi na studenú vodu
10%mletej pšenice
10% kruppice
2 čajové lyžičky betaínu
20% zemiakovej múky
AK ananás nba
?????????
mohlo by to na jar fungovať??????
kocour 2 - Profil | Ne 7.3.2010 7:53:04
Jirka Klíma >> kaprarK70 >> třeba jí ani tak nejde o to,že to bude o něco dražší ale chce si prostě zkusit udělat své koule,přece to člověka víc potěší když se zadaří nachytat na svůj produkt.Já teda osobně taky upřednostnuji obchod,než čekat co z toho bude a jestli to k něčemu bude))
Sampus - Profil | Ne 7.3.2010 6:25:48
Koblizek86 >> Mozes skusit aj hrubsiu strukturu boilii,pridanim napr.konope ,prosa,slnecnice atd.vznikne bolli s ktoreho sa ti budu uvolnovat drobne castice a to v jarnom obdobi ked su ryby menej opatrne kaprov urcite prilaka.Partikel pridavas do cesta nevareny staci varit spolu s boili.Mnozstvo asi 10% zo zakladnej zmesi.V tomto pripade albumin nevynechavaj je potrebna vysia pojivost zmesi aby sa partikel z guliciek predcasne neuvolnoval.
kaprarK70 - Profil | Ne 7.3.2010 6:11:23
Koblizek86 >> holka zkus popremyslet a propocitat:nakoupis xyz moucky smichas mas nejaky testo ktery nevis zda se nebude drolit praskat plavat... nebylo by lepsi koupit hotovou levnejsi smes napr Suprafish,multinix apod?ve finale je cena stejna a je odzkusena
Koblizek86 - Profil | Ne 7.3.2010 1:03:54
Můj druhý pokus,malinko jsem to změnila,už to mám připravený.
15% ryb.moučky LZ94
5% pšen.klíčků
10% robin red
5% syrovátka
35% pt.zob
30% 50/50 od Nikla
20gr.albuminu
Měla by to být příchut jahoda
15% ryb.moučky LZ94
5% pšen.klíčků
10% robin red
5% syrovátka
35% pt.zob
30% 50/50 od Nikla
20gr.albuminu
Měla by to být příchut jahoda
DanX - Profil | St 24.2.2010 11:05:16
holka to máš zásob na 10 let .část 50/50dej 40 % ptáčáku a varianta jahoda, ananas a druhou 20% namíchej z rybími moučkami a dej rybí aroma
Sla - Profil | St 24.2.2010 9:23:17
Koblizek86 >> nezapominej ze tu smes musis necim spojit-takze nejake pojivo 10-15% ( bud klíčky, krupice, nebo neco podobne)
Koblizek86 - Profil | Út 23.2.2010 21:32:11
Teď mě tak napadlo.Kdýž od Nikla tak hrozně chválej Krvavé peklo - švestka/máta tak proč neskusit ananas/máta.Ale kde sehnat aroma máty?Jedině tam přidat esenc.olej máta peprná.Ale to je jenom takový nápad
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKrátkodobá kaprařina x 10039
SoKyjský rybník, Džbán 50914
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














