Feeder + naviják

Ahoj, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s prutem Colmic Valiant 3,6m Medium 20-70g a navijákem Mitchell 308 Xe Gold - brzda přední? Byl bych rád, kdybyste poslali třeba i fotku z akce prutu. Díky moc.
Autor diskuse: Kony94 - Profil , 8.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Jakou značku fídru

A) Colmic19%

B) Shimano36%

C) Dragon 3%

D) Mikádo 28%

E) Sheakespear0%

F) Sema11%

G) Cormoran0%

H) Spro3%

I) York Racer0%

Od 8.2.2010 hlasovalo 36 čtenářů.

Metax - Profil | Út 9.2.2010 19:20:46

Greys

    Kony94 - Profil | Út 9.2.2010 19:14:55

    at se na to tady nezapomene

      Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 21:31:11

      DejF >> to ani neznám xD

        DejF - Profil | Po 8.2.2010 21:25:43

        Chybí ti v anketě VMF - pro ty hlasuju já :-)

          Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 21:18:04

          Rybkin >> moc děkuji

            Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 21:17:41

            Tacud11 >> peníze jsou to co nemám xD xD

              Tacud11 - Profil | Po 8.2.2010 20:30:13

              Zdravim,mám Shimano Hyperloop BX 366 Feeder Medium do 100gr a navijáček Shimano Soltage 2500.proutek je super lehký a má skvělou akci jen cena je vyšší:-(((

                Rybkin - Profil | Po 8.2.2010 20:17:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kony94 >> Když proutek v akci tak tady ho máš,za ty prachy co se dá ted sehnat je to určo dobrá volba

                  Rybkin - Profil | Po 8.2.2010 20:16:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kony94 >> Valianta používá už nějakou dobu kamarád Ruda.Proutek je to solidní

                    yzzak - Profil | Po 8.2.2010 20:06:40

                    Kony94 >> je to spis obal ale jiny nez ten co ti daj neni to jen plátěný je sice lepčí kdyby ti daly tubus a do toho vlozily plátěný obal ale tohle taky ujde lepčí než nic.

                      Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 15:59:00

                      yzzak >> tubus nebo jen obal

                        Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 15:49:36

                        yzzak >> ok dík

                          yzzak - Profil | Po 8.2.2010 15:49:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          To je prut navi a obal co k tomu dostaneš

                            yzzak - Profil | Po 8.2.2010 15:48:53

                            Kony94 >> Mopžná ale teď odcházím ale pošlu ti něáký fotky volanta ať aspoň něco :-D

                              Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 15:47:55

                              yzzak >> hele a měl bych dotaz nemohl bys udělat takový tes jak Acrewmog v akci třeba s 0,18 vlascem prosím at vidím jak funguje v akci ten prut dík moc

                                Acrewmog - Profil | Po 8.2.2010 15:47:19

                                Kony94 >> ale zkoušel sem ho zapřáhnout za litrovou flašku plnou vody s pletenkou a než se odlepila od země tak se ohnul skoro až k rukojeti. To mě dost překvapilo protože je to fakt docela tuhej prut.

                                  Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 15:46:44

                                  Acrewmog >> aspon něco snad se večer nebo zítra nebo někdo najde kdo má přímo to mikado nebo ten colmic na naviaku trvám ale s tím prutem se asi nechám ukecat když tak přemíšlím mikada nejsou vůbec špatné díky bohu že jsem sem dal tu otázku :D

                                    yzzak - Profil | Po 8.2.2010 15:45:52

                                    Kony94 >> eště nic ten sníh to trochu znemožnuje :-(

                                      Acrewmog - Profil | Po 8.2.2010 15:45:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      a tuto. K vodě chodím sám. Není nikdo kdo by mě při zdolávání fotil :)

                                        Acrewmog - Profil | Po 8.2.2010 15:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kony94 >> mám jen tuhle fotku

                                          Kony94 - Profil | Po 8.2.2010 15:44:12

                                          yzzak >> a prut si zkoušel u vody nebo ještě nic

                                            yzzak - Profil | Po 8.2.2010 15:42:16

                                            Valíka mám doma taky jako můj první prut vypada moc hezky je mekký ale dostatečně rychlý :-) K tomu mám exage v předobrzdě :-) za tu cenu celkem dobrá kombinace ale eště nebyly u vody :-( kéž by ten bílý nesmysl roztál :-DD