Soustředění rybářského kroužku

Můžete my prosím dát radu na soukromý revír kde mužeme uspořádat týdení soustředění rybářského kroužku v lokalitách JM,SM,SČ.Jelikož jsou mezi mládeží i dívky je nutno,aby na revíru bylo sociální zařízení včetně sprchy díky všem za Radu
Autor diskuse: Juza - Profil , 5.2.2010 všeobecné - revíry, cestování
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NHokejka2 - Profil | So 6.2.2010 20:39:36

Ahoj mohu ti doporučit soukromý revír polouvsí.byli jsme tam a jsou tam krásné ryby a sociální zařízení tam je a můžete tam chytat i přes noc.Je to u Nového Jičína.

    Nwildfish - Profil | Pá 5.2.2010 22:22:48

    Juza >> Jeuza >> aa co to je za pičovina že se tam esmi chxtat v noci tam se to nesmi?




      Nwildfish - Profil | Pá 5.2.2010 22:20:46

      A moravskoslezky ryb svaz třeba na hartu neni to sice ono ale ma to neco do sebe

        NSven - Profil | Pá 5.2.2010 21:20:52

        Juza >> to je dneska mládež. Nám stačila celta a kotlík a myli jsme se v potoce :-)))))
        Kdybys chtěl poradit v Sev.Ć tak bych o něčem věděl ale v těchto krajích bohužel.

          NSimík1987 - Profil | Pá 5.2.2010 21:20:36

          Co třeba zkusit Ostrov nad Oslavou??? Je to soukromý revír a je tam i WC, teda kdyby jste byly na louce přímo u boudy.

            NSimík1987 - Profil | Pá 5.2.2010 21:16:13

            Juza >> A kolik dětí máš pod vedením???

              NJuza - Profil | Pá 5.2.2010 21:11:28

              O tom jsme taky uvažovali, ale děcka když jsou na soustředění chtějí využít každou chvilku na chytání takže chtějí chytat i vnoci což na revirech MRS a ČRS bohužel nelze

                Nwildfish - Profil | Pá 5.2.2010 20:52:22

                nebylo by možno třeba využit Nových Mlýnů