Humminbird PiranhaMax 230

Prosím, má někdo zkušenosti s těmito echoloty - Humminbird PiranhaMax 230 PT nebo 30e PT? Jde mi hlavně o funkčnost odhozového čidla, jestli dobře zaznamenává dno a také ryby. Napište prosím vaše zkušenosti. Děkuji.
Autor diskuse: Kača - Profil , 19.1.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NGaza - Profil | St 4.6.2014 21:04:26

Ahoj, měl by někdo český návod na echolot Humminbird PiranhaMax 210. Případně na nějaký podobný? Předem děkuji za odpověď. Gaza

    Nluk.ova - Profil | Po 27.2.2012 13:29:32

    Taky nad touhle hračkou uvažuju mám možnost si ji nechat dovést, ale nejsem si pořád jistý jestli to je ta ¨pánská hračka¨, nebo jen hračka. Fak to nikdo nemáte doma?

      NBlade666 - Profil | Út 19.1.2010 20:57:06

      Zdravim.Ja pouzivam PiranhaMax20 troska starsi model ale spokojny.Mam ho uz asi 4 roky zatial bez poruchy alebo poskodenia.Displej odolny a mal som ho uz uplne pod vodou par hodin a je uplne v pohode.Dno zobrazuje super.