Ručné GPS na vodu GARMIN verzus LOWRANCE

Zdar chlapi, chcel by som poradiť vo výbere ručného GPS-ka. Prosím o Vaše skúsenosti a poznatky ohľadom dole v odkazoch spomenutých značkách - GPS,sonar,kvalita,servis... . Najviac ma samozrejme poteší samotné recenzie GPS u týchto značiek. Pridávam odkazy na mojich dvoch favoritov :

1. http://www.presne.sk/garmin-gpsmap-76-csx-p85-tech​nicka-specifikacia?#tabber

2. http://www.hacik.sk/obchod/product_info.php/manufa​cturers_id/13/products_id/185

Díky za všetky rady.
Autor diskuse: lu-cas - Profil , 13.1.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nrices - Profil | Čt 14.1.2010 17:26:58

lu-cas >> bude love bude láaska, skušam ínu cestu uvidím akú cenu povie kamoš !!!

    Nlu-cas - Profil | Čt 14.1.2010 17:16:47

    rices >> he,he,he...,navijak na kapre si už objednal ?

      Nrices - Profil | Čt 14.1.2010 17:13:56

      lu-cas >> podkrovie ,garaž, kuchyna, záhrada ....

        Nlu-cas - Profil | Čt 14.1.2010 17:12:08

        rices >> A téééda,táto vecička sa zíde, veškeré hot-miesta uložené v GPS

          Nrices - Profil | Čt 14.1.2010 17:05:39

          lu-cas >> no keby si neslopal tak takýto problem nemáš ,do júna dufam že obsluhu natrénuješ ,
          v juny to skúsime ako funguje !

            Nlu-cas - Profil | Čt 14.1.2010 16:11:02

            Ečko >> Presne na to ho potrebujem aj ja, označiť úspešné fleky na priehradách. Popri tom, hlavne keď hľadám nové miesta z brehu popri rieke a nájdem nejaké samozrejme sa tak zamotám že ani neviem kdev som...,no a na druhý-krát ho už tak presne nenájdem.

              Nlu-cas - Profil | Čt 14.1.2010 16:05:30

              Hrochoroh >> Super,díky za radu,zatiaľ to u mňa vyhráva GARMIN 76 CSx, je to vlastne o niečo vyšia rada akú vlastníš ty.

                NHrochoroh - Profil | St 13.1.2010 18:08:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Doporučil bych ti Garmin, přesto, že o té druhé nic nevím. Momentálně mám už druhý Garmin, konkrétně GARMIN - GPSMAP 60 CSx http://www.gps-navigace-shop.cz/turisticke-navigac​​e/gpsmap-60-csx-navigace a jsem s ní velice spokojen. Díky barometrickému výškoměru jsi schopen sledovat průběh tlaku v čase, což se na rybách může hodit. Citlivost a přesnost je někdy až zarážející. Při ideálních podmínkách jsem se dostal často i pod 1 m (testováno při navigaci na zemi na geodeticky zaměřený bod i opačně kdy jsem bod zaměřil pomocí GPS a následně nechal zaměřit geodeticky). Díky mappám Autoatlas se dá použít jako navigace do auta s tím že nemá hlasový výstup a před odbočkama jen pípne a přehledně ukáže detail křižovatky s vyznačením směru kam odbočit. Zběžně jsem koukal na ten model GPSMAP 76 CSx a řekl bych, že má velmi podobné parametry, takže bych ho s klidným svědomím doporučil.
                Jo a mapy si k tomu určitě kup, nebudeš litovat.
                Tady http://navigovat.mobilmania.cz/Clanky/Ar.asp?ARI=1​​13764 je něco málo o tom mým modelu.
                Tady je jedna uživatelská recenze se kterou se dá zcela souhlasit
                http://www.czechcomputer.cz/user_review_doc-Q09013​​11843335303042541061611691.html

                  NEčko - Profil | St 13.1.2010 17:56:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ja som si po dlhom rozhodovaní kúpil v novembri tento (stál vtedy 200eu) http://www.obchodny-dom.sk/garmin-etrex-vista-hcx/​​55478/ a zatial spokojnosť, jednoduché ovládanie, na dve AA (tuškové) baterky, chcel som ho hlavne na ryby na veľké jazerá, už si pekne ukladám body ako prístav, plytčiny, či bóje, jamy a podobne...

                    Ndandeo - Profil | St 13.1.2010 17:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hele já osobně bych asi šel do Garmina, bohužel nemám s tímto modelem a vodníma mapama zkušenost, ale podle navigace co mám v autě a co jsem v autě měl a míval tak už jenom Garmin.