Brodiace nohavice Rapala Aqualex

Chcel by som sa spytat na nejake skusenosti s týmito brodiacimi nohavicami....
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NHonza. - Profil | Út 12.1.2010 9:31:49

Mám je,na podzim několik docházek,zatím naprostá pohoda.

    Nivanv - Profil | So 9.1.2010 15:13:11

    janors ich ma a je s nimi spokojny. viem, ze pri kupe nieco riesil ohladom parametrov membrany.ak si dobre pamatam, tak sa vyrabaju s dvoma roznymi parametrami, alebo su rozne udaje v roznych katalogoch. skus mu napisat, vysvetli ti viac.