Fotky vašich akvárii

Pridávajte fotky vašich akvárii, s rybkami z našich revírov... ďakujem
Autor diskuse: magic__baits - Profil , 7.1.2010 všeobecné - ostatní

Bavorák - Profil | Čt 7.1.2010 22:12:06

Lumír- To je mazec taky bych chtěl něco takoveho ale nejsou na to penize...

    magic__baits - Profil | Čt 7.1.2010 22:11:27

    CHLAPY !!!! FOTKY SLOVENSKYCH RýB V AKVáRIU.... kapor, šťuka, zubáč, ostriež.... a nie morské a akvaríjne...DIKS

      Bavorák - Profil | Čt 7.1.2010 22:09:45

      Vapi- no to jo ale proste ne žiji ale přeživaji... Je to muj nazor.

        Lumír - Profil | Čt 7.1.2010 22:09:29

        Moje dvoumetrová rostlinná nádrž pro terčovce - pracovní název Discus Dream :-)

          Vapi - Profil | Čt 7.1.2010 22:07:21

          Bavorák >> Ale taky ti ty ryby můžou zakrsnout a to pak nepotřebuješ tak velký akvárko.

            Bavorák - Profil | Čt 7.1.2010 22:04:53

            Já jsem mněl v kavarku kapra, mněl jsem akvarko se sumečkama americkyma ale stejnak sem se nakonec vždycky vratil k normalnimu akvarku a okrasnyma rybama. Na naše ryby ty co dorustaji nad 30cm to chce mit aspon podle mně 400-500 litru a nebo potom ryby az vyrostou pustit do normalni vody.

              SIOLA - Profil | Čt 7.1.2010 22:01:01

              Vase zprava

                Ládin - Profil | Čt 7.1.2010 21:59:44

                Tady jsem eště našel jednu fotku

                  Vapi - Profil | Čt 7.1.2010 21:59:30

                  Pavol sk >> Jako co? :-D

                    SIOLA - Profil | Čt 7.1.2010 21:59:01

                    Vase zprava

                      Vapi - Profil | Čt 7.1.2010 21:57:53

                      SIOLA >> A z jakýho je tahle ryba revíru? :-D :-)

                        Pavol sk - Profil | Čt 7.1.2010 21:57:50

                        Vapi >>Noo myslel som si.Ale sú skoro ako jeden ........

                          SIOLA - Profil | Čt 7.1.2010 21:56:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vase zprava

                            Vapi - Profil | Čt 7.1.2010 21:53:33

                            Pavol sk >> Co jinýho by to asi bylo? :-)

                              Pavol sk - Profil | Čt 7.1.2010 21:52:22

                              Vapi >> co je to za ryby?.Je to skoro ako Kapr :-)

                                Vapi - Profil | Čt 7.1.2010 21:50:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Moje akvárko.

                                  Ládin - Profil | Čt 7.1.2010 21:50:51

                                  magic__baits >> většinou jim dávam mražený patentky nebo jinou havěť co koupim ve zverimexu. Zkoušel sem jim dávat i žížaly nebo kousky rybího masa, ale to špiní vodu.

                                    Vapi - Profil | Čt 7.1.2010 21:49:17

                                    magic__baits >> Vypadá že nítěnkama.

                                      magic__baits - Profil | Čt 7.1.2010 21:44:18

                                      čím ich krmiš?

                                        Ládin - Profil | Čt 7.1.2010 21:39:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Moje akva s okounkama, snad nevadí, že to neni fotka. http://www.youtube.com/watch?v=YJSmp1M1OMA