- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je tohle správné řešení?
http://www.crszlutice.wz.cz/
zmeny%20na%20pstruhovych%20revirech%20zpcus.htm
Na můj vkus je plný demagogie a alibismu.
Bude Zč Územnímu svazu stačit 600 jikernaček, až se revíry "vymasí"?
A) Ano, mají to skvěle vymyšlené.12%
B) Nejsem si jistý(á), že je to krok dopředu.5%
C) Určitě ne, budou mít řeky bez ryb.6%
D) Je to správný moderní přístup k rybaření.6%
E) Ne, raději tam nebudu chytat.3%
F) Ano, již se tam těším, konečně revíry, kde si budu moci pořádně zachytat.3%
G) Nebude. Celý jejich přístup je omyl.66%
Od 5.1.2010 hlasovalo 109 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsoliman 27,86 - Profil | Pá 8.1.2010 15:25:30
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 8.1.2010 15:24:16
Našel sis ten jeho příspěvek? To by byla lepší investice než ten vysvětlující elaborát.
NPike-Pájka - Profil | Pá 8.1.2010 15:22:15
Svou odpověď jsem ještě upřesnil Pá 8.1.2010 14:34:30. Pokud bylo to mé upřesnění zbytečně, tak se omlouvám.
Na to zareagoval Roman Pá 8.1.2010 14:39:40 , kdy mu nejde na rozum spojeni Svaz a hospodář. Myslel jsem, že reaguje na můj příspěvek. Pokud tím chtěl říct, že se Svazem a hospodářem nesouhlasí též, tak jsem to špatně pochopil a omlouvám se. Protože jsem žil v tomto domnění a ještě to dovysvětlil. Pokud jsem to dělal zbytečně, tak sorry.
Když si to procházím ještě raz, zmátla mne fráze "nejde mi na rozum" Být to nahrazeno......mohl by jsi si všimnout, že taky nesouhlasím se spojením Svaz - hospodář , takz už bych si komentář Pá 8.1.2010 14:44:53 odpustil :-)
tož tak.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 8.1.2010 15:07:43
Vytáhni si jeho příspěvky v otázce - je to jeden z těch delších a stojí za přečtení. Já s ním souhlasím a i on si samozřejmě uvědomuje, že Svaz ten hospodářský statut nemůže právě díky tvým v 14:32:43 uvedeným nešvarům mít.
Propíráš již řečené.
NPike-Pájka - Profil | Pá 8.1.2010 14:44:53
Nroman_monfish - Profil | Pá 8.1.2010 14:39:40
NPike-Pájka - Profil | Pá 8.1.2010 14:34:30
NPike-Pájka - Profil | Pá 8.1.2010 14:32:43
Pak opravdu ne.
Nroman_monfish - Profil | Pá 8.1.2010 14:25:42
Nsliver - Profil | Pá 8.1.2010 14:17:11
Proletěl jsem to skoro celé ( brrrrrrrrrrr ) a opravdu jasné prohlášení o tom, že kromě pstruhovek vám je vše ostatní ukradené, jsem opravdu nenašel.
Tímto beru svůj výrok zpět.
Nmildas - Quinn - Profil | Pá 8.1.2010 13:55:59
NBosanac - Profil | Pá 8.1.2010 13:50:27
NPike-Pájka - Profil | Pá 8.1.2010 13:48:33
Čím dál víc mne štvou již eEbrované pstruhovky pod správou ČRS a MO. Též mne štve, že ČRS má monopol na tekoucí vody a že v současné době není možné, aby na vodách hospodařil jiný subjekt.
Potěšilo by mne, kdyby se v roce 2014 vyhlásila výběrová řízení, Rada by ukončila svou činost, zanikly by MO bez vlastních revírů. Ve výběrových řízeních by se o revíry ucházely jen MO a nikoliuv ÚS. Mimo to i jiné subjekty. Nový majitel dekretu by musel plnit zarybňovací plán a jeho neplnění by mohlo být penalizováno odebráním dekretu.
MO, která by ve výběrovém řízení získala dekret, by se mohla sdružovat a vytvářet sítě prodejů povolenek, ale taky nemusela.
Byly by zde klubové vody, vody pod správou MO, vody pod správou sdružení MO a vody pod správou "soukromých" subjektů. Byl by zde výběr.
Některé vody by šly do kopru, některé by zůstaly na dnešní úrovni, jiné by byly lepší.
Volil bych tento model i přes hrozbu toho, že na některých vodách se stav zhorší, protože se domnívám, že pokud bude pokračovat současný trend, bude to horší i tak. A za 8 let, co na našich P vodách chytám pozoruju kadžý rok zhoršení stavu na nějakém revíru.
Disclaimer. Celý tento příspěvek berte jako mou vizi budoucího stavu, jak bych si ho představoval. Je to asi utopie a přání, protože to dopadne nakonec zcela jinak.
NBosanac - Profil | Pá 8.1.2010 13:48:18
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 8.1.2010 13:40:43
Npepa-č - Profil | Pá 8.1.2010 13:38:06
Pokud záchrana části pstruhovek bude vykoupena zEbrováním většiny ostatních revírů, a já si myslím, že vámi navrhované řešení by právě toto přineslo, tak si myslím, že je třeba pro pstruhovky hledat jiné řešení.
Kde to žije - muškaření
12:46NPovídání JEN o vázání a muškách 22022
9:16NO muškách, umělých 34435
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












