Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

NLOZNAFOSNA - Profil | Ne 3.1.2010 13:20:48

oskus >> Jestli ten pes to pivo dopije tak nevím jestli něco uhlídá

    NKejml - Profil | Ne 3.1.2010 13:18:58

    No.. zajímalo by mě, když spím u prutů s příposlechem, jak je to s tím postihem páni RS

      NlooserKoO_ - Profil | Ne 3.1.2010 13:18:06

      Konečně je na MRKu toto téma a souhlasí tu se mnou nějací lidi (samozdřejmě taky jsem pro spánek u vody, na tydenní výpravě je to nemožné), neboť toto téma je i na Chytej a zdá se, že tam jsem sám proti všem chytejákům, kteří si myslí že je to blbost a že jsem asi dement...

        Noskus - Profil | Ne 3.1.2010 13:17:29

        ROCC0 >> LOZNAFOSNA >> :-)) no tak to musí být šok.Proto je lepší mít obranáře který tě na to upozorní

          NKejml - Profil | Ne 3.1.2010 13:17:14

          foxxx >> chápu..

            Nfoxxx - Profil | Ne 3.1.2010 13:16:35

            Kejml >> Tim jsem chtěl říct,že nejsme stroje ani nadpřirozené bytosti...

              NFreefish - Profil | Ne 3.1.2010 13:15:24

              Kejml- Jo ,ale jen v Kalifornii :-))

                NLOZNAFOSNA - Profil | Ne 3.1.2010 13:14:54

                Ale co je nejhorší, když si po obědě zdřímneš v bivaku a zbudí tě až obličej cizího chlapa který se jen jde zeptat jestli to bere.

                  Nrománek - Profil | Ne 3.1.2010 13:14:48

                  Jarda Š. >> ona by taky RS za to noty brát měla s tím souhlasím

                    NKejml - Profil | Ne 3.1.2010 13:13:51

                    Chodí terminátor na ryby ?

                      Npecivál - Profil | Ne 3.1.2010 13:12:20

                      foxxx >> zapoměl jsi na naše politiky. večer se nemůžou dočkat rána a vymejšlijou zas nějáký zákony na okrádání lidí

                        Nfoxxx - Profil | Ne 3.1.2010 13:09:51

                        Ciffik >> A jediný,kdo nikdy nespí je čert a Terminator...:-))

                          NJarda Š. - Profil | Ne 3.1.2010 13:09:19

                          Ciffik >> Na Slapech, kde byl vloni povolen lov nonstop, za to RS "brala noty".

                            Nrománek - Profil | Ne 3.1.2010 13:08:53

                            Ciffik >> pokud chodíš na den tak asi nespíš ale pokud jedu na týdení rybačku klidně spím jelikož nejsem nenormální

                              NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 13:08:02

                              foxxx >> to ti nezávidím...já zatím jsme se vyléčil a přemýšlím kam vyrazím na kapříky. Teda až se udělá trošku lepší počasí...koule už mám nachystané i z nové směsky tak se těším

                                Nmilannm - Profil | Ne 3.1.2010 13:07:18

                                Ak idem na jeden deň alebo noc je to v pohode ,ale ak sa vyberieme na viac dní , tam sa to vydržať nedá. Vtedy sa striedame s chalanmi pri strážení prútov . Chodím hlavne na dravcov , ale srdcovka
                                je sumec , takže lov hlavne v noci .

                                  Noskus - Profil | Ne 3.1.2010 13:06:28

                                  no ještě chvilku tu posečkám a pak jdu na kulec.tam se uklidním

                                    Nkuman - Profil | Ne 3.1.2010 13:05:45

                                    Ciffik >> no a voootom to je....Přijde mi divný na rybách nespat a lítat kolem vody s prutem,maskovat se ,čučet na splávek nebo špičku žvejky...mávat gumou do vody a snažit se napodobovat pohyb rybky!! No kde to jsme!! Ryba už se nemusí vysedět....musí se vyležet:)))

                                      Npecivál - Profil | Ne 3.1.2010 13:05:45

                                      Asi je rozdíl když kluci jsou na rybách týden a furt sledovat swingr by je zabilo, přičemž ty chodíš maximálně na pár hodin a musíš sledovat splávek nebo špičku. Osobně na rybách spím hodně a když nemůžu spát stejně ležím v přístřešku a čtu si nějáký časopisy, kdybych tam měl holku tak by byla určitě lepší zábava:-D

                                        Nfoxxx - Profil | Ne 3.1.2010 13:04:15

                                        Martin... >> Zbytečné vysvětlovat lidem,kteří si to nezkusili a třeba ani nechtějí zkusit...
                                        Tak jde to,trochu na mě vlezl nějaký "moribundus",tak jsem teď převážně jen doma.