- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Spánek u vody?
Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Cerebro - Profil | Ne 3.1.2010 19:17:18
Ačkoliv občas spím, je to spíš polospánek a stačí sebemenší pípnutí a už jsem vzhůru :-) ač hlásiče mám co možná nejpoťišeji chci kopit příposlech abych ve večerních a brzkých hodinách nerušil ostatní (včetně rs ;-) Takže nevadí, ale pokud má někdo hlásiče na max. a řve mu to tam jak techno párty a on pořád spí. Tak je to kretén a neměl by u vody spát. (jsem i kaprař)
Každopadně chtělo by to anketu vadí nevadí.
Každopadně chtělo by to anketu vadí nevadí.
Fery - Profil | Ne 3.1.2010 19:15:45
Venca888 >> podle mě je to argument..způsob lovu zvaný kaprařina se bez spaní u vody neobejde..a ještě mi řekni,kterej zákon tim porušuju..???
Venca888 - Profil | Ne 3.1.2010 19:15:20
bryndis >> on ti přestane bejt ukradenej, až ti vezme papíry... :-)
Venca888 - Profil | Ne 3.1.2010 19:14:25
Fery >> to neni argument - to je dogmatický zvolání...
Ano - skutečně nedokážu pochopit lidi, co označej pravidlo či dokonce zákon za nesmysl a to jim stačí jako omluva pro to, aby ho nedodržovali... doufám, že takhle pochopíš i zloděje, kterej taky ignoruje zákon a vybílí ti byt...
Ano - skutečně nedokážu pochopit lidi, co označej pravidlo či dokonce zákon za nesmysl a to jim stačí jako omluva pro to, aby ho nedodržovali... doufám, že takhle pochopíš i zloděje, kterej taky ignoruje zákon a vybílí ti byt...
smisa 3! - Profil | Ne 3.1.2010 19:11:53
Pokud rybař dokaže při záběru být do několika vteřin u prutů, tak at´ si spí. To je asi OK. Ale RS pro to asi moc pochopení mít nebude. Podle řádu musí být rybář u prutů!!! Kaprař nejsem
Sven - Profil | Ne 3.1.2010 19:08:51
Rychet >> v žádném případě Ti nic podsouvat nechci a nebylo to směřováno vůči Tvé osobě ale ad forum. Pouze jsem reagoval na Tvou námitku. Věřím, že nepatříš mezi takyrybáře a proto, pokud se Tě má reakce dotkla, se omlouvám. Jistě jsi pochopil jaké sorty rybářů, (bez ohledu na jejich specializaci či materiální vybavení se můj příspěvek týkal. .-)
bryndis - Profil | Ne 3.1.2010 19:08:46
Jsem kaprař, u vody sladce hajam, zvláště když tam jedu za příjemným odpočinkem a komu se to nelíbí, to je jeho problém a je mi absolutně ukradenej :-)))
Jarda S. - Profil | Ne 3.1.2010 19:03:51
Vy všichni co ste tady a kritizujete spaní u vody ste bud vláčkaři, mušáci, feedraři, nebo plotičkáři který za den chytěj x ryb kterejm rozpíchaj držky. Mě se to nelíbí co děláte!!!tak jako vám se nelíbí že my spíme u vody a myslim si že většina z nás kaprařů udělá u tý vody mín škody než kterejkoliv z vás kdo chodíte na ryby jen proto aby ste se pak nažrali a když už to pouštíte tak vracíte rybu do vody tak potlučenou že stejně chcípne!!!!Jsem kaprař chytám bez protihrotu a 100% ryb pouštim a hlavně spim u vody!!!!!
Mitwa - Profil | Ne 3.1.2010 18:57:55
jak to tu čtu tak se divím.....................já to řeknu jednoduše.......... SPÍŠ=nejsi přítomen u prutŮ=nemůžeš s nimi manipulovat=PŘIŠEL JSI O PAPÍRY!!!TEČKA!!!TOŤ REAKCE RS NA DOTAZ PROČ JE BEZ PAPÍRŮ..............
Fery - Profil | Ne 3.1.2010 18:53:08
Venca888 >> Fery - ® Ne 3.1.2010 18:44:24 ..zásadní argument..prostě způsob lovu,kterej lidi jako ty nedokážou pochopit
caprmachine - Profil | Ne 3.1.2010 18:51:15
Jsem kaprař..... a musim rict ze kdyz lezis 4 dny u vody tak ses fakt utahanej a myslim ze na tom ze se nekdo vyspi neni nic spatneho ja sam casto na rybach spim.....
Rychet - Profil | Ne 3.1.2010 18:50:05
Sven >> až se ozve pípák, tak jdu k prutům a provedu co je třeba. Obě podmínky jsem splnil, byl jsem u prutů přítomen a v případě potřeby jsem s nima bez prodlení manipuloval.
JE ZBYTEČNÉ A NEKOREKTNÍ, ABY JSI MI NĚCO TAKOVÉHO PODSOUVAL:Tedy nikoli ažseozvepípákaajámilostivěvylezuzpelechuapůlhodinybuduhledatsměrkprutůmabychzdolaloběšence.
JE ZBYTEČNÉ A NEKOREKTNÍ, ABY JSI MI NĚCO TAKOVÉHO PODSOUVAL:Tedy nikoli ažseozvepípákaajámilostivěvylezuzpelechuapůlhodinybuduhledatsměrkprutůmabychzdolaloběšence.
anthrax - Profil | Ne 3.1.2010 18:47:19
Fery >> A je to aj dobry relax,vecer sa natiahnut na lehatko pozriet hviezdy,ak mas kamosa tak pokecas proste je to oddych.
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 23.5 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










