Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

Cerebro - Profil | Ne 3.1.2010 19:17:18

Ačkoliv občas spím, je to spíš polospánek a stačí sebemenší pípnutí a už jsem vzhůru :-) ač hlásiče mám co možná nejpoťišeji chci kopit příposlech abych ve večerních a brzkých hodinách nerušil ostatní (včetně rs ;-) Takže nevadí, ale pokud má někdo hlásiče na max. a řve mu to tam jak techno párty a on pořád spí. Tak je to kretén a neměl by u vody spát. (jsem i kaprař)

Každopadně chtělo by to anketu vadí nevadí.

    Fery - Profil | Ne 3.1.2010 19:15:45

    Venca888 >> podle mě je to argument..způsob lovu zvaný kaprařina se bez spaní u vody neobejde..a ještě mi řekni,kterej zákon tim porušuju..???

      Venca888 - Profil | Ne 3.1.2010 19:15:20

      bryndis >> on ti přestane bejt ukradenej, až ti vezme papíry... :-)

        Venca888 - Profil | Ne 3.1.2010 19:14:25

        Fery >> to neni argument - to je dogmatický zvolání...
        Ano - skutečně nedokážu pochopit lidi, co označej pravidlo či dokonce zákon za nesmysl a to jim stačí jako omluva pro to, aby ho nedodržovali... doufám, že takhle pochopíš i zloděje, kterej taky ignoruje zákon a vybílí ti byt...

          smisa 3! - Profil | Ne 3.1.2010 19:11:53

          Pokud rybař dokaže při záběru být do několika vteřin u prutů, tak at´ si spí. To je asi OK. Ale RS pro to asi moc pochopení mít nebude. Podle řádu musí být rybář u prutů!!! Kaprař nejsem

            Sven - Profil | Ne 3.1.2010 19:10:49

            Jarda S. >> IV. odboj ? :-)))

              Sven - Profil | Ne 3.1.2010 19:08:51

              Rychet >> v žádném případě Ti nic podsouvat nechci a nebylo to směřováno vůči Tvé osobě ale ad forum. Pouze jsem reagoval na Tvou námitku. Věřím, že nepatříš mezi takyrybáře a proto, pokud se Tě má reakce dotkla, se omlouvám. Jistě jsi pochopil jaké sorty rybářů, (bez ohledu na jejich specializaci či materiální vybavení se můj příspěvek týkal. .-)

                bryndis - Profil | Ne 3.1.2010 19:08:46

                Jsem kaprař, u vody sladce hajam, zvláště když tam jedu za příjemným odpočinkem a komu se to nelíbí, to je jeho problém a je mi absolutně ukradenej :-)))

                  uni - Profil | Ne 3.1.2010 19:07:04

                  a doprdele , že jsem tak sprostej

                    Jarda S. - Profil | Ne 3.1.2010 19:03:51

                    Vy všichni co ste tady a kritizujete spaní u vody ste bud vláčkaři, mušáci, feedraři, nebo plotičkáři který za den chytěj x ryb kterejm rozpíchaj držky. Mě se to nelíbí co děláte!!!tak jako vám se nelíbí že my spíme u vody a myslim si že většina z nás kaprařů udělá u tý vody mín škody než kterejkoliv z vás kdo chodíte na ryby jen proto aby ste se pak nažrali a když už to pouštíte tak vracíte rybu do vody tak potlučenou že stejně chcípne!!!!Jsem kaprař chytám bez protihrotu a 100% ryb pouštim a hlavně spim u vody!!!!!

                      Mitwa - Profil | Ne 3.1.2010 18:57:55

                      jak to tu čtu tak se divím.....................já to řeknu jednoduše.......... SPÍŠ=nejsi přítomen u prutŮ=nemůžeš s nimi manipulovat=PŘIŠEL JSI O PAPÍRY!!!TEČKA!!!TOŤ REAKCE RS NA DOTAZ PROČ JE BEZ PAPÍRŮ..............

                        Fery - Profil | Ne 3.1.2010 18:53:08

                        Venca888 >> Fery - ® Ne 3.1.2010 18:44:24 ..zásadní argument..prostě způsob lovu,kterej lidi jako ty nedokážou pochopit

                          caprmachine - Profil | Ne 3.1.2010 18:51:15

                          Jsem kaprař..... a musim rict ze kdyz lezis 4 dny u vody tak ses fakt utahanej a myslim ze na tom ze se nekdo vyspi neni nic spatneho ja sam casto na rybach spim.....

                            Rychet - Profil | Ne 3.1.2010 18:50:05

                            Sven >> až se ozve pípák, tak jdu k prutům a provedu co je třeba. Obě podmínky jsem splnil, byl jsem u prutů přítomen a v případě potřeby jsem s nima bez prodlení manipuloval.
                            JE ZBYTEČNÉ A NEKOREKTNÍ, ABY JSI MI NĚCO TAKOVÉHO PODSOUVAL:Tedy nikoli ažseozvepípákaajámilostivěvylezuzpelechuapůlhodiny​​buduhledatsměrkprutůmabychzdolaloběšence.

                              Venca888 - Profil | Ne 3.1.2010 18:49:16

                              Fery >> argument nebude? :-)

                                anthrax - Profil | Ne 3.1.2010 18:47:19

                                Fery >> A je to aj dobry relax,vecer sa natiahnut na lehatko pozriet hviezdy,ak mas kamosa tak pokecas proste je to oddych.

                                  Metax - Profil | Ne 3.1.2010 18:46:18

                                  Marek_R >> anthrax >> naprosto souhlasím..

                                    certbert - Profil | Ne 3.1.2010 18:45:38

                                    dosec >> jo jo a ještě studenej lahváč chybí-:o)))

                                      Venca888 - Profil | Ne 3.1.2010 18:44:32

                                      Minnow67 >>ano - i ti mohou...

                                        Fery - Profil | Ne 3.1.2010 18:44:24

                                        Marek_R >> anthrax >> souhlas..tohle právě většina kritiků nikdy nechce pochopit..kaprařina je prostě způsob lovu u kterého se nedá několik dní nespat..