- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Občanská sdružení a jejich fungování ...
Ač to bude od mé osoby znít trochu podivně, mám zájem o konstruktivní a slušnou debatu, ve které nebude místo pro zbytečné napadání a agresivitu. Kdo má nějaký problém, prosím o nastínění řešení, ne jen o kritizování. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Tuto otázku zadávám s tím, abych zjistil, co si lidi myslí a tato sdružení měla rozumné podklady a argumenty pro svoji další činnost.
Děkuji všem za slušné a podnětné reakce.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Npetr12 - Profil | Út 5.1.2010 12:43:37
NChose - Profil | Út 5.1.2010 9:23:46
NMrknato - Profil | Út 5.1.2010 9:04:15
Pokud něco nepravdivého o mně rozšiřují kapraři, kterým zde asi ležím v žaludku, tak si je o tom možno udělat další "obrázek"........ Nejsem Cottus.
Nkakr - Profil | Út 5.1.2010 8:52:28
Tedy kapři K70+ ,kteří po ulovení budou vráceni zpět vodě (místo sežrání) nebudou zvyšovat množství kaprů v revíru.
Definice je hodna Nobelovy ceny.....
Npetr12 - Profil | Út 5.1.2010 8:44:58
Nkakr - Profil | Út 5.1.2010 8:30:05
Víš moc dobře, že nepatřím do Tvého fanklubu.
Tvůj časně ranní příspěvek je ovšem jiná káva. Pregnantně jsi pojmenoval vo co gou.
Děkuji.
NPavouk28 - Profil | Út 5.1.2010 7:25:15
Njudas.d - Profil | Út 5.1.2010 7:08:38
NBosanac - Profil | Út 5.1.2010 6:37:21
NMrknato - Profil | Út 5.1.2010 2:27:54
To mně připomíná záležitosti kolem moderní kaprařiny. Ne že bych ji chtěl nějak ponižovat, zesměšňovat, obviňovat. Nejsem příznivcem závodů v lovu ryb a to jakýchkoliv. Proto mně vadí i snaha vytvořit z revírů "závodní tratě" pro určitou disciplínu bez jakékoliv další vazby na realitu za velkou část peněz všech rybářů, z nichž většina závodění "vybraných" družstev také nepodporuje. Rozdíl mezi např. závody v muškařině, přívlači a kaprařinou je i v tom, že pro závody muškařů, vláčkařů se nezřizují akce siven 35, duhák 40..... tedy po skončení závodů jde život revíru dál.... U kaprařiny se ale akcí K 70 nevratně mění rybí obsádka i kvalita revíru, nehledě na to, že je to v rozporu jak s cíli svazu, tak zákonem, hlavně na menších revírech. To, že přemíra kapra nemá na nic vliv je nesmysl. Na většině revírů, kdysi bohatých na původní ryby se kapr vůbec nevyskytoval. Naopak dnes tam převládá a původní ryby chybí.... V prodeji kaprařských potřeb se točí velké peníze, proto jsou i mnozí propagátoři moderní kaprařiny nejen prodejci, ale mají i vyšší cíle - revíry. No a kde je vzít? No přeci svazu. Vím o aktivitách několika "předních" kaprařů... Tedy to já vidím jako nenažranost. Rybu si chce vzít skoro každý rybář. Myslím že na jednoho rybáře vychází cca 6 kaprů za rok. Z úlovků za kapry se hradí i násady původních ryb, vč. lososovitých. Stojatých revírů ubývá, přesouvají se do soukromých vod MO (bývalé RMV) kde je možné něco prosadit i onu K70, jelikož se jedná o vody s jiným vlastníkem, než je stát, příp. pronajaté vody, které nelze vlastníkovi odejmout. Na stále méně vod je větší tlak, další úvahy již ponechám na každém jednotlivci.......
Nvasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Po 4.1.2010 22:05:23
NRS - Profil | Po 4.1.2010 21:49:31
Njarda 2004 - Profil | Po 4.1.2010 21:41:40
NPetr Havlíček - Profil | Po 4.1.2010 21:38:33
NPetr Havlíček - Profil | Po 4.1.2010 21:30:03
Njarda 2004 - Profil | Po 4.1.2010 21:26:46
Nvasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Po 4.1.2010 20:49:46
Červené karty: maxxone
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










