Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

Nmasta7710 - Profil | Čt 14.4.2011 8:57:43

Kary >> Konopný pelety 3 kg za 130 kč....

    Nmpmaik - Profil | Čt 14.4.2011 6:20:08

    Já jen aby to tu nezapadlo :-)))))))))))))))))

      Nmpmaik - Profil | Čt 14.4.2011 6:19:20

      Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
      "Vabank vo páde"
      Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

      Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
      Sraz od 12.00 hodin
      Začátek ve 13.00 hodin
      Konec v 17.00 hodin
      Startovné je 250,-Kč na osobu.
      Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
      Sraz je na parkovišti u domku správce.
      Pravidla lovu:
      1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
      2. Podběrák
      3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
      4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
      Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

      Hodnocení:
      Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
      ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

      Povolený způsob lovu:
      FEEDER

      Seznam účastníků:
      1)Kary
      2)Já ll
      3)Jožin
      4)Gery
      5)Radek
      6)Olda
      7)mpmaik
      8)Mlilano
      9)pepa27
      10)klema
      11)Laďa K.




      >> Živá na vabank 17.4.
      Kary - 1 litr červů barevných
      Olda - 1 litr červů barevných
      Koblih@ - 1 litr mixu
      Maik - 1 litr mixu
      Gery - kelímek pinkis
      Radek - 1/2 litru mixu
      Mlilano - 1 litr mixu

        Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 22:10:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Gery >> Mám vyřídit ,že máme mezi sebou tříletou rybářku :-)))))) A když náhodou ne ,tak jsme v -3 ve spacáku na Kfelech :-)))))))))

          NGery - Profil | St 13.4.2011 22:07:44

          masta7710 >> jojo, to povídej jinému. Tak si hezky užij noc, ty divochu :-)))))

            Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 22:06:07

            Gery >> To bylo ,protože jí byla zima :-)))))))

              NGery - Profil | St 13.4.2011 22:05:22

              masta7710 >> ona je středa viď ? :-)))))

                NGery - Profil | St 13.4.2011 22:04:08

                masta7710 >> ted je ti dobrá co, a u vody měla strach z pacáku vystrčit hlavu jak jsi tam hudroval. :-)))))) chuděrka !!!!!

                  Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 22:03:12

                  Gery >> Prodám krám a stěhuju se :-))))))))))

                    Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 22:02:28

                    Jdu se věnovat manželce pánové :-) Tak se uvidíme na Kfelským :-) Zatim zdarec .....

                      NGery - Profil | St 13.4.2011 22:01:22

                      masta7710 >> ále budeš mít čas, tak ti to vemu do krámu. To je jedno. :-)))))

                        NGery - Profil | St 13.4.2011 22:00:20

                        Kary >> nech se překvapit, jestli to ještě najdu v práci. Tak to pak vemu k vodě.

                          NGery - Profil | St 13.4.2011 21:59:11

                          masta7710 >> neboj, já už na prutu měl velký kaříky. A můžu ti říct že je to fakt o nervy.

                            Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:59:10

                            Asi nebudu mít v neděli čas :-)))))))))))))

                              NKary - Profil | St 13.4.2011 21:58:32

                              Gery >> Co? Potápěčský vybavení??

                                NGery - Profil | St 13.4.2011 21:57:38

                                Kary >> tedˇ jsem si vzpoměl na něco a jestli mi to výjde tak to tam přivezu pro Standu. Bude mít radost :-))))))

                                  Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:56:11

                                  Gery >> Však já už se těšim ,jak si přijdeš pro nový klacky až tam konečně pověsíš Rybu a rozdělíš je mimo spoj :-)))))))))

                                    NGery - Profil | St 13.4.2011 21:53:42

                                    masta7710 >> malinkej :-)))))

                                      Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:52:49

                                      Gery >> Provokatére :-)))))))))

                                        NGery - Profil | St 13.4.2011 21:51:45

                                        Kary >> popisoval nám to, já bych doporučoval k podložce ještě hrábě na trávu. Budou se hodit. :-))))))