Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:51:11

Gery >> Už nepřijdu ....koupil jsem samosvorný rohatinky :-)))))))

    masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:50:34

    Kary >> Konopí jen ve formě cigaret ......to bude teprve prča :-)))))))))

      Kary - Profil | St 13.4.2011 21:49:46

      Gery >> Četl jsem. To bych chtěl vidět :-))))))))))))

        Gery - Profil | St 13.4.2011 21:48:59

        Kary >> von stejně příjde o pruty, už se mu to stalo :-)))))))

          Kary - Profil | St 13.4.2011 21:48:37

          masta7710 >> A konopný pelety za slušnou cenu máš??? Né jak renomované kaprařské e-shopy za 95,- a pod..

            Kary - Profil | St 13.4.2011 21:47:29

            masta7710 >> I ty Kajínku jeden :-))

              Kary - Profil | St 13.4.2011 21:47:08

              Gery >> Se picnu :-)))

                masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:47:06

                Kary >> Pro jistotu vezmu pilníček .....kdyby náhodou :-))))))))

                  Gery - Profil | St 13.4.2011 21:46:31

                  Kary >> to ho neznáš, vrtačkou si ty očka rozšíří , dá tam nějakou sestavu a pak to bude hvízdat na rybníkem. Hotovej Krokodýl Dandýýýý. :-)))))

                    Kary - Profil | St 13.4.2011 21:43:47

                    masta7710 >> Tak to si tě s tím vyfotím, to budeš unikát. A propó, myslíš, že ten kmen proleze očkama :-)))

                      masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:43:19

                      Gery >> Tomu ne ....nějakej mlaďas jel na Jesenici a měl prd prachy ,tak je nafasoval :-)

                        Gery - Profil | St 13.4.2011 21:39:57

                        masta7710 >> to jsi dal tomu ,co mu jeho vlastní dcera radí jak na ryby ?

                          masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:38:11

                          Gery >> nene ....hodil jsem je klukům do krmča :-))

                            Gery - Profil | St 13.4.2011 21:38:08

                            masta7710 >> to hovoří ty zkušenosti z minula co :-)))) jo a přivaž si pruty !! řetěz prodavají v železářství :-))))))

                              Gery - Profil | St 13.4.2011 21:36:31

                              masta7710 >> byla tam ta patina přírodní :-))))))))

                                masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:35:45

                                Kary >> Feeder klacek - 0,30 mm kmen - 0,25 návazec .....a jsem jasnej vítěz :-)))))))

                                  Gery - Profil | St 13.4.2011 21:35:23

                                  Kary >> ahoj, jo bacha na Standu !!! Chystá na nás levárnu, kluk jeden ! :-)))))

                                    masta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:34:09

                                    Gery >> Oni už vlastně moc barevný nebyly .....už byly tak do čajíku :-)))))))

                                      Kary - Profil | St 13.4.2011 21:32:44

                                      Gery >> Určitě to dořešíme. Ten systém na cm na tuhle vodu bude fajn. Jen nevím jak se Standa vyrovná s tím feederem :-))) i když i na něj jde ta kulička dát :-))

                                        Gery - Profil | St 13.4.2011 21:32:13

                                        masta7710 >> zelený za tři kila to jde :-))))