Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

NKary - Profil | So 16.4.2011 21:31:46

Já ll >> Á, tak koukám, že se nakonec Ládík té cílové ryby dočkal. To byl jediný mrmlák, nebo se jich urodilo vícero??

    NJá ll - Profil | So 16.4.2011 21:23:31

    "Vabank vo páde"
    Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

    Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
    Sraz od 12.00 hodin
    Začátek ve 13.00 hodin
    Konec v 17.00 hodin
    Startovné je 250,-Kč na osobu.
    Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
    Sraz je na parkovišti u domku správce.
    Pravidla lovu:
    1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
    2. Podběrák
    3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
    4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
    Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

    Hodnocení:
    Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
    ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

    Povolený způsob lovu:
    FEEDER

    Seznam účastníků:
    1)Kary
    2)Já ll
    3)Jožin
    4)Gery
    5)Radek
    6)Olda
    7)mpmaik
    8)Mlilano
    9)pepa27
    10)klema
    11)Laďa K.
    12)Tapetário

      NJá ll - Profil | So 16.4.2011 21:04:05

      Karlovarské hvězdy a jejich úlovky

        NJá ll - Profil | So 16.4.2011 20:47:28

        Nějak nemohu protlačit ty velké ryby.

          NKary - Profil | So 16.4.2011 18:16:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnešního feedrového tréninku se zúčastnily největší hvězdy karlovarska :-) Byli jsme zodpovědně připravení, ale nechytalo se nijak závratně...

            Nmpmaik - Profil | Pá 15.4.2011 8:31:27

            Kary >> Nevím jak to vše dopadne , dnes zase jedem do nemocnice :-((( Chtěl jsem do Chranišova , ale tam jsem se odhlásil . I když možná se tam opět přihlásím .... teda jestli bude vše OK a bude volnej flek . Když ne tak bych možná s váma šel . Kdyžtak písni SZ kde budete . Čus musím jít makat :-)))))

              NKary - Profil | Pá 15.4.2011 8:27:15

              mpmaik >> Pojeď taky a máš to. Cvaknem si až tam :-)))

                Nmpmaik - Profil | Pá 15.4.2011 8:25:10

                Kary >> No pjoto :-)))))))))))))))) Ale ty hroty můžete mít ucvaknutý stejně , ať mi amatéři máme nějakou šanci :-))))

                  NKary - Profil | Pá 15.4.2011 8:23:35

                  mpmaik >> Neboj jdeme na Ohři, trénujeme na divizi, ne na stojáky :-)))

                    Nmpmaik - Profil | Pá 15.4.2011 8:21:42

                    Kary >> To se nesmí :-))) Jestli půjdete na Kfelák trénovat , tak v neděli budete chytat, né zamáčknout protihrot , ale ucvaknout hrot :-))))

                      NKary - Profil | Pá 15.4.2011 8:16:58

                      Já ll >> Tak jak v tu sobotu?? Pojede tým F1 potrénovat???

                        NKary - Profil | Čt 14.4.2011 18:33:56

                        Chlapcí, červící už jsou na krámu, tak kdo chce, může si přijet. Ostatním to vezmu v neděli na místo. Nezapomeňte si krupičku a sítko :-)))

                          Nmasta7710 - Profil | Čt 14.4.2011 16:35:05

                          N Balounek - ® Čt 14.4.2011 16:31:16
                          Beila >> S tímhle 140-ti kilovým chcípákerm se vytahuješ ? Dostal by českou facku a bylo by po sumo !!! :o)))

                          :-))))))))))))))) Nechte si to na Kfelák ,jenom pochybuju ,že tam půjde o 140ti kilový rozdíly :-))))))

                            NBalounek - Profil | Čt 14.4.2011 16:31:16

                            Beila >> S tímhle 140-ti kilovým chcípákerm se vytahuješ ? Dostal by českou facku a bylo by po sumo !!! :o)))

                              Nmasta7710 - Profil | Čt 14.4.2011 16:29:31

                              Jestli někdo budete chtít konopky ,tak písněte ať je hodim v sobotu do auta a vemu sebou ......

                                NBeila - Profil | Čt 14.4.2011 15:20:33

                                Balounek >> Jéééééééééééééé ahoj Jiží ja jsem myslel úúúúúúplně jinýho Balounka.
                                A bacha to je můj kámoš z Japoniše

                                  NBalounek - Profil | Čt 14.4.2011 13:41:12

                                  Beila >> Vojto NESSER !!! Nebo na Tebe pošlu KCHÁJU !

                                    Nmasta7710 - Profil | Čt 14.4.2011 13:38:37

                                    Beila >> To byl blbej překuk :-))))) Hluboce se omlouvám ,ale asi už na mě doléhá věk :-)))))))))

                                      NBeila - Profil | Čt 14.4.2011 12:53:06

                                      masta7710 >> Hele ty už jsi jako Balounek 130 nebo 170 to je pro tebe nic.
                                      Napsal jsi 130 tak beru za 130,-

                                        Nmasta7710 - Profil | Čt 14.4.2011 9:14:28

                                        Kary >> CHybáááááá .......Omluvááááá ,ale 170 za 3kg :-)))))) Koukal jsem vedle na něco jinýho :-)))))))